City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Чарли
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Нощен клуб "Xs Los Rios"

Go down 
+12
Мейсън Робинсън
Селина
Дилан
Виктория Екълс
Ема Грийн
Чарли
Ванора Райдъл
Меган Стивънс
Victoria
Дженифър Клемънт
Сара Макензи
Елиза Даймънт
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:45 pm

След като напуснах сервиза си наверих работа в един голям бар,не ставах много за барман,но ако исках да събера пари,аксо исках да се издигна трябваше да поработя повече,бях решил,да променя живота си,да не се занимавам с легални неща.
Тази вечер в клуба имаше много работа,имаше и концерт на някакво момиче-Ема.Не можах да я наблюдавам много тъй като имах страшно много работа.Бях от зад в склада когато някой попта има ли хора,явно ноща щеше да е тежка
-Какво ще обичате ? - попитах преди още да съм се показал от вратата.Момичето на бара беше много красиво и явно уморено
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:55 pm

Бармана се появи но не съвсем само надникна из хората:
-Може ли една кола?
Казах аз,мразех да се провиквам. Всички се втренчиха в мен. Ох,мразех като правеха така и моментално всички също си поръчаха коли. Колко гадно мразех това с поддръжниците. Седнах на стола,като зачаках и започнах да си разглеждам телефона.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:58 pm

Когато чух поръчката и от всякъде долетяха още поне десетина,сега разбрах,тя беше певицата,момичето чийто глас слушах,но не можех да я видя.Явно това не и допадна и за това и приготвих съмсем лек безалкохолен коктейл с кола.Не искаше да и подражават явно и за това беше направила кисела физиономия,на останалите дадох коли,когато и занесох питието
-Никой друг няма подобен коктейл пред себе си,този е уникален също като вас!
Усмихнах и се и отново се върнах към работата си,но не спирах да я наблюдавам,тя беше наистина невероятна и определено исках да я имам
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:04 pm

Бармана беше много добър,усети че не ми харесва това всички да пият моето питие но ми направи малко коктейлче с кола. Беше сладко,а и имаше и сладолед. Усмихнах му се той ме гледаше,едва сега успях да го видя но беше много готин. Мислех да остана до края,за да мога да говоря с него,но не знаех дали заради мен,нямаше да останат половината хора,само за да могат да са близо до мен.
Отпих от коктейла като отпих от него.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:08 pm

На няколко пъти засичах погледа и,може би бях забелязан от известно момиче,или просто и беше любопитно.Тя нервно наблюдаваше и хората около нея,може би искаше да остане за миг сама,може би искаше да я преследват толкова много,но в град като този и особено в заведенията известните трудно оставаха незабелязани.Приближих се до нея,след като останах за малко със свободни ръце
-Ще желаете ли още нещо? - усмихнах и се - Питие или усамотение?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:19 pm

-Искам същото коктелче и не точно усамотение. Надявам се само почитателите ми да си заминат по някое време.
Усмихнах му се,като не откъсвах очи от неговите. Сега беше пред мен и можех да го видя отлично:
-Не искам да ти преча на роботата,ако поръчам едно голямо скъпо уиски. Е няма да го изпия но пък,ще ти направи голям оборот от почитателите ми.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:25 pm

Забърках и на бързо същия коктейл и се върнах при нея
-До като си тук няма да си тръгнат,повярвай ми виждал съм какво правят когато тук има извесна личност-тръгват си когато и тя и обикновенно са след нея
Тя ме гледаше в очите,явно до сега не бе имала възможността да мепогледне и се надявах да съм запалил интереса й
-Не ми пречите госпожице,приятно ми е да си говоря с вас,а колкото до уискито,вие решамате,но за вас ще е безплатно!
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:41 pm

-Да можех да се скрия някъде!?
Казах аз,като нямах идея какво да направя за да си тръгнат всички,и да останем с него. Тогава видях една от от беквокалиските ми с очила шапка,и с голям анурак, тъкмо бе до врата,като и пратих смс. Бързо се втурнахме към толаетната,като се преоблякохме,тя излезе и заблуди феновете,че съм аз,а аз успях да седна на пара в бесформените дрехи. И никой не ме забеляза.
-Една кола!
Казах промених гласа си малко,и имаше успех никой не си поръча кола освен мен.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:48 pm

Имах идея къде може да се скрие ,но тя видя някого и изчезна някъде.Върнах се към работата си,в един миг всички хукнахя на някъде тогава я видях да си тръгва,какъв лош късмет извадих,трябваше да и взема телефона.Явно все пак тази вечер нямах късмет с нея,но пък с някоя друга.Тогава отново се чу кола от едно място на бара и веднага занесох една на момичето,тя бе с очила и шапка.Погледнах я,струваше ми се позната,може би и другавечер бе идвала в бара или се припознавах,но се аех да мия чашите на мивката ,но трябваше да и обърна гръб понеже там бе мивката ми...
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:54 pm

В първия момент май ме позна но не обърна се да мие на мивката. Явно и него успях да заблудя. Скоро и лека полека всички понаха да си тръгвах,а аз се свирах в тези дрехи,не знаех дали дълго ще издържа. Но не останаха много хора по скоро тук там някой пиян и двойки. Тогава най сетне махнах очилата и шапката,като разпуснах косите си,аз след това свалих и анурака и останах по черния си потник и няколко герданчета:
-Щях да се сваря,как и носи тия дрехи?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 5:07 pm

Нощта напредваше и скоро хората си тръгваха един по един и оставаха само редовните-пияните и двойките..колкото и луксозен да бе клуба винаги имаше и своите недостатъци.Бях се оставил на музиката която звучеше и на работата си или по скоро да я довърша за да се отдам сега аз на нощен живот,макар по скоро той да минаваше в сън,тъй като прекарвах доста време в бара и нямах почивка...тогава чух гласът и отново,обърнах се и видях момичето да се съблича и под анурака да се показва тя
-Признавам заблуди ме - засмях се и отидох при нея - още една кола?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 5:25 pm

-Да супер но този път направи същото със сладоледа,защото ми е адски горещо.
Не можех да понеса жегата от гадния анурак:
-Значи добре се справих?
Кръстосах вече краката си,да само токчетата си бях оставила нямаше да понеса и гадните маратонки:
-Но едва ли,щяха да ме оставят,ако не го бях направила.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 5:34 pm

Тя беше много сладко и определено май обичаше предизвикателствата
-Изберете си сладолед госпожице.....?
Знаех,че се казва Ема,но не знаех цялото и име,а и не и трябваше да знае моето,аз бях никой за хора като нея и явно стоеше тук само за да се отърве от феновете си
-Определено се справихте
Тя се настани на стола,а аз чаках да ми каже какъв сладолед иска
-Е ако не станеше с това ,щях да ви предложа задния изход пригоден за хора като вас в трудно положение - намигнах и.Нямаше да откажа да и покажа изхода,а и тесния тунел до него където бих я целувал цяла нощ
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 5:45 pm

-Оу я стига!
Ядосах се,говореше ми все едно бях стара лейди,на Вие!
-Ей,това че съм Ема,нека не те кара да ми говориш на Вие. А,ако се бях съгласила нямаше да мога да си поговоря с теб,защото си на работа. Така скоро смяната ти свършва и можем да си поговорим.
Подадох ръката си напред и казах:
-Нека да започнем така. Добър ден,аз съм Емили,приятно ми е да се запознаем.
Не исках да се държи така с мен,като с някоя. Всички се държаха с мен,като земен човек,само феновете ми преовеличаваха.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 6:08 pm

Тя се ядоса,май не обичаше официалния тон,но беше адски сладка като се ядоса
-Съжалявам,но съм на работа и не мога да си позволя да говоря на ТИ на клиентите си били те известни или не...
Намигнах и и поех ръката и
-Приятно ми е Ема - целунах ръката - Аз съм Максимилиан,но понеже е кратко ме наричай Макс
Така така,тя искала да си говорим и за това е останала,знаех,че ще ми излезе късмета тази вечер,но не и със секси певица
-Свършвам след 15 минути и ако иска госпожицата ще останем тук или ще идем другаде,само да си свърша задължението
Захванах се да оправям масите и бара като я попитах
-Желаете ли нещо друго?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 6:17 pm

Захапах сламката и поклатих глава,цяла нощ чаках сега ли нямаше да издържа 15 мин. Гледах го как си върши работата,гледах часовника,като минаха 15 минути и на 15 казах:
-Хайде свърши работа!
Казах аз,като го подканих:
-Вече можеш да ми говориш на ти,не си на работа.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 6:31 pm

Беше ми доста забавно да работя и да знам че тя ме чака,усещах погледа и който кръжеше между часовника и мен.На 15 минута тъкмо когато си забърсвах ръцете тя извика
-Да,свърших
Застанах пред нея на бара
-Добре Ема,къде ти е се ходи или оставаме тук да пием и да си говорим или искаш да се разходиш?От тук ли си или ппросто за концерта си в града?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 6:38 pm

-По-добре да останем тук,защото навън,ме следят папараците. А сега знаят,че съм някъде навън.
Сега вече бе много по добре,той бе пред мен,наистина беше красив,силен и доста мъжествен по-различен от всички мъже,който бях виждала до сега:
-Да пийнем и да потанцуваме. Е,аз не пия алкохол но може да пийна малко пиняколада.
Засмях се,защото това беше детско питие но заради скорошната операция и заради анамията не биваше да пия алкохол:
-От тук съм,родена съм тук,а ми ти?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 6:43 pm

Това ми хареса,да останем тук,на моя територия,бара нямаше да отвори до утре вечерта и можехме да се разполагаме както искаме
-И защо не пиеш алкохол,едно уиски или водка няма да те напие,а и не искам да те напивам
Засмях се,преди го правех,за да имам някое момиче,но това бе в миналото
-Аз също съм роден тук някъде....Значи Ема известната певица е родена тук,каква изненада,това значи ли че ще останеш и ..ще мога да те опозная?
Попитах като минах отново зад бара да и направя коктейла все пак
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 6:57 pm

-Ами не пия,скоро имах малка операция и се възстановявам,а и по принцип не пия алкохол.
Той отново ми правеше коктейл:
-Не не,не прави нищо!
Станах,като с един скок минах зад бара и взех пиняколадата и налях в една чаша:
-Не си на работа не е нужно!
Взех му нещата от ръцете и ги оставих по местата:
-А,ти какво ще пиеш? И да,ще ме виждаш често,ако успея да се промъквам така в бара.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 7:04 pm

Операция тва беше интересно
-Какво се е случило на това прекрасно момиче,че се е наложило да те оперират?
Докато се обърна тя беше минала зад бара и наливаше коктейла с чаша
-Не съм,но ти си ми гостенка и няма да си цапаш ръчичките с тези шишенца и чаши..
Взех и бутилката,но се спрях,останах загледан в очите й,боже това момиче ме подлудяваше,желаех я ,но не само за тази нощ,а за всяка следваща,исках да я кача на бара и да я имам,но прогоних тези мисли от главата си
-Ще можеш..ще ти покажа задния вход,за да влизаш незабелязано
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 7:14 pm

-Добре,ще се възползвам от това.
Налях му и на него,като оставих бутилките и се опрях на бара:
-От тук нещата са много различни.
Засмях се,като подадох чашата си за да се чукнем. И отпих,като не откъсвах очи от него. Флиртувах и кокетничих,нещо което не правех всеки път. Може би бях взела нещо и от брат си,освен че той взе нещо от мен:
-Ами брат ми имаше нужда от бъбрек и му дадох моя.
Вдигнах рамене:
-Нищо не ми се се случило на него му се случи но съм добре,само не трябва да пия алкохол.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 7:28 pm

-Надявам се да се възползваш ,ще се радвам да те виждам по-често
Тя си играеше,флиртуваше с мен,определено не го очаквах,наля ми в чашата и погледна над бара,определено беше малко по-ниска и не виждаше всичко
-Така е,нещата са много различни тук от тази страна на бара
Тогава ми разказа за брат си и че му е дала бъбрек,беше толкова мила,че не исках да я нараня,явно наистина се бях променил
-Значи вече и той е добре,а на теб позволено ли ти е да танцуваш?-намалих светлините и пуснах музиката,подадох и ръка и зачаках да ми отговори,за да я отведа на дансинга
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 7:40 pm

Едва успях да оставя чашата,когато ме дръпна към дансинга. Музиката бе бавна и това ми хареса,защото щяхме да бъдем много близко. Придърпа ме към себе си,тогава усетих силното му тяло,бях удивена:
-Ти си наистина силен!
Сякаш откривах Америка. Махнах глупавото си изражение:
-Извинявай но не съм свикнала да виждам силни мъже,е брат ми е такъв но,той не ме впечатлява.
Надявах се да не го сметне за глупав коментар:
-Позволено ми е да танцувам...
Само много дивия секс ми бе забранен но не биваше да го казвам и замълчах,като се отдадох на танца.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 EmptyСъб Ное 19, 2011 7:47 pm

Не знам защо бях пуснал бавна песен,но само така можех да усетя тялото и близо до моето,да я държа в прегръдките си и да я гледам в очите.Но копнеех за още,исках да вкуся устните й,да усетя допира на кожата и по мен,аромата на косите и разпилени около нас,движението на тялото и върху мен...от кога ми се въртяха подобни мисли в главата,аз бях привърженик на див и необуздан секс,но думите и ме върнаха в реалността
-Силен ли?Защото не си виждала за това ти се струвам силен,пошегува се и я притиснах отново към себе си,когато спомена че може да танцува
-Забелязах,танцуваме от 5 минути - вгледах се в очите й,желаех я до безумие,но не исках да я плаша,не исках да си тръгне
-Ъъ..да ти покажа входа?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "Xs Los Rios"
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Откриването на бар "Los Rios"
» Нощен патрул - Сергей Лукяненко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: