City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Нощен клуб "Xs Los Rios"

Go down 
+12
Мейсън Робинсън
Селина
Дилан
Виктория Екълс
Ема Грийн
Чарли
Ванора Райдъл
Меган Стивънс
Victoria
Дженифър Клемънт
Сара Макензи
Елиза Даймънт
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Меган Стивънс
Newspaper editors
Newspaper editors
Меган Стивънс


Брой мнения : 14
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 9:49 pm

Запознах се с Ванора и с този Чарли.
Видях погледа на Елиза. Явно се познаваха. И то май не само това! Поръчах още едно питие и го изпих на един дъх.
Всичките изглеждаха по-възрастни от мен..но аз самата изглеждах по-голяма. Дръпнах късата си черна рокля надолу и погледнах към Чарли и Ванора.
Чарли ни сваляше всичките, а Венора сякаш бе неговото гадже.
Стана ми гадно за нея!
Елиза придърпа ново момиче и аз я поздравих учтиво:
-Здравей. Аз съм Меган, но можеш да ми викаш Мег!- и й се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 9:55 pm

Погледнъх към момичето и се усмихнах.
-Джей.. Дженифър по-точно - казах, обръщайки се към двамата и се усмихнах. След малко отпих малка глътка от уискито си, беше хубаво, не можеше да се отрече. Като каза че може да правим нещо всички заедно се засямх. Бас държа, че най-вероятно това не е трябвало да прозвучи така.
-Ами тогава защо не се пораздвижим всички на дансинга.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 9:56 pm

Когато ме целуна ми стана много хубаво,но беше ясно че беше за да дразни блондинката Елиза ,а може би и другите "Нещо ,като вижте какво изпускате."Дойде още едно момиче,изглеждаше обикновено ,но пък беше сладка и се притесняваше.
- Здравей,аз съм Ванора-казах ѝ.Още бях прегърната от силните ръце на Чарли.Елиза постоянно ни гледаше и на лицето ѝ се изписваха смесени емоции,толкова бързо ги сменяше ,че дори аз която бях свикнала да ги разпознавам,се затруднявах.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:01 pm

- Да ела Ема-казах на момичето.
Започвах,яко да му се дразня,колко само безсрамен беше.
- Хей Чарли,вземи се кротни малко всички знаем,какъв страшен пич си и как оправяш момичета на ред.Но не се мисли,за неотразим-казах погледнах извинително към Ванора ,която явно наиситна го харесваше,жалко за нея.Той не беше мъж,за една жена.
-Знаеш ли ,Джей точно от това имам нужда ,както винаги страхотни идеи.Минах демонстративно покрай Чарли,не навиждах мъжкарското му поведение и отидох да танцувам с останалите на дансинга.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:06 pm

Никога не ми пукаше за мнението на хората , не знаех какво си мисли Ванора , но исках да покажа , че съм с нея и съм си уредил живота , може би това щеше да накара барби да продължи или не ? Като видях как беше нападнала храната по-рано , явно щеше да се утешава с това цял живот и накрая да завърши в някой дебелариум.Дойде някакво момиче , какво правеше тук ? Не изглеждаше много за тези места.
- Чарли. - казах и й се усмихнах също , по скалата от 1 до 10 , може би беше 5 , но и това си беше нещо. След , което погледнах към русокосата.
- Ако се опиташ да ме унижиш или затапиш , няма да стане , скъпа. Все пак не бях аз този , който рони сълзи. А и аз уреждам живота си , докато ти се чудиш в кой клуб да отидеш и как да изгаряш калориите след обилната вечеря. - после целунах Ванора отново.
- Е , искаш ли да потанцуваме ? - усмихнах се на Ванора.
Върнете се в началото Go down
Меган Стивънс
Newspaper editors
Newspaper editors
Меган Стивънс


Брой мнения : 14
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:07 pm

Разсмях се от забележката на Елиза.
Погледнах през смях Чарли и казах тихо:
-Май броя на обожателките ти се е намалил, а?- и тръгнах след момичетата да танцувам.
Пристъпвах смело и токчетата ми потракваха по пода.
Реших да се развихря..
Върнете се в началото Go down
Ема Грийн
Middle class
Middle class
Ема Грийн


Брой мнения : 4
Join date : 19.07.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:10 pm

Когато русокоската, на име Елиза ако бях чула правилно ме заведе при другите момичета се представих ощ еведнъж.
-Ема - казах простичко. Значи брюнетката с лека накъдрената коса беше Мегън, а тази с мъжа Ванора.. щях да ги запомня. Явно този Чарли беше вървежен, затова Елиза тръгна леко ядосано да му говори. Аз само тихо и кротко си пиех от водката, докато Елиза е обръна към някакво момиче.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:12 pm

- Хаха-засмях се на думите му,не виждаше колко беше жалък в опитите си ,да ме унижи.
- Надявай се Чарли ,да ме видиш в дебелариум,Само може да се надяваш,на мен нищо не ми се лепи,така че сори.-казах и се врътнах,след като отново я целуна.Реших да спра да ги гледам.Отидох при Вики,Джей,Сара,Ема и Меган завъртях се на дансинга ,без да се интересувам,дали я притиска твърде интимно или я целува.Чарли беше мъртъв ,отдавна за мен и така ,щеше да си остане.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:16 pm

Започнах да се дразня,двамата се опитваха да се надцакат,най-марзех такова поведение.Но когато ме целуна забравих за всичко друго и се насладих на дългата и страстна целувка.Когато поиска да танцуваме,казах:
- Да страхотно,хайде.-Завъртя ме на дансинга ,като ме притискаше плътно до тялото си и от време на време пак ме целуваше.Не знаех,дали е защото наистина ме харесва или защото искаше да дразни Елиза.Но се опитах да не мисля,за това ,а да се наслаждавам на тялото му притиснато до моето.Като си помислих,как исках да забия куршум в него ,се намразвах.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:20 pm

Излязохме на дансинга да се пораздвижим. Е, бяхме красива гледка, не можеше да се отрече. Приближих се до Елиза
-Секси, не си разваляй вечерта, пък било то дори с думи - казах й и се врътнах около нея и се засмях при това как ли изглеждаме отстрани, но не ми пукаше особено. Важното беше да се забавляваме. Погледнах и към малката новодошла русокоска. Не приличаше на момиче, което ходи по такива места. Стоеше малко настрани от нас, беше някак си дразнещо. Отидох до нея и я придърпах към дансинга.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:32 pm

Погледнах към онази , явно тея обичаха да се месят.
- А ти дори нямаш такива като гледам наоколо , ако знаех , че е парти на самотниците , нямаше да идвам. - след което реших да не отговарям на барби , нека си говореше , имаше в тяло , но в главата си оставаше куха лейка и хилядите пластични операции , нямаше да заличат простотата й. Дано друг път да не си отваряше устата , разваляше цялата представа за външният си вид с говора си. С Ванора започнахме да танцуваме , сякаш нямаше никой около нас , притисках я до себе си и я целувах , тя беше по-добра от всички други тук.

Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 10:57 pm

Разбира се ,че няма да си разваля вечерта-казах усмихвайки се на Джей,хареса ми че дръпна Ема ,която танцуваше на страни.Ние с Мег,Сара и Вики се вихрехме в танца.Джей също не отстъпваше.Обаче почна балада ,всички спрях ме да танцуваме,освен Чарли и Ванора ,които се притискаха още по-близо ,сякаш ще го правят пред всички.Но дори това нямаше да ме учуди от него ,можех да очаквам всичко.Точно тогава към се приближи привлекателен мъж.
-Може ли един танц ?-попита галантно.
- Разбира се казах с усмивка и отидох с него.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:00 pm

Толкова ми беше хубаво,с него ,че можех да замъркам като доволна котка ,облизала току що ,кофичка със сметана.
- Танцуваш страхотно-казах му и се усмихнах. Отново ме целуна,цялата ме разтапяше,исках да си мисля,че съм единствената за него.макар,да знаех,че е лъжа.
- Какво прави,когато си тръгнах, открили поръчителя ?-казах снишавайки гласът си до шепот.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:05 pm

Започна балада и с Ванора продължихме да танцуваме. Надявах се да мога да започна да чувствам нещо към нея , беше приятна компания.
- Да , разбрах кой е , намерили са бърлогата му , убили са друга част от хората му , но той е избягал. - казах и я целунах.
- Но не се притеснявай за това.
Върнете се в началото Go down
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:14 pm

Чух че тази вечер отварят някакъв клуб. Нямаше начин да пропусна това събитие. Освен това щях да се запозная и с други хора. В града познавах само Дийн и никой друг. Време беше да се сприятеля и с още някой. Облякох се с една зелена рокля и се запътих към прословутото място. Влезнах вътре и се огледах. Имаше си доста хора тук. Отидох до бара и си поръчах една текила. Бармана ми я донесе, а аз продължих да се огледам и да преценявам хората. Бях заобиколена само от симпатични физиономии.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:21 pm

Някакъв мъж отиде да поиска танц от Елиза, затова отидох за малко на бара, там имаше и някакво момиче, което предполагам беше дошло скоро.
-Здравей - поздравих я.
Поръчах си едно мохито и после пак се обърнах към момичето, което пиеше текила. Аз докато преди малко танцувах, сега имах нужда от нещо разхладително, а мохитото ми действаше добре.. предвид че има алкохол де.
-Дженифър.. или проста Джей - казах името си на момичето.
Върнете се в началото Go down
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:32 pm

Отпивах от текилата си на малки глътки. Все пак не бях дошла да се напивам и имах намерение на сутринта да помня с кого съм се запознала. До мен се настани едно момиче, което също си поръча нещо за пиене. Тя ме поздрави и аз й отвърнах.
- Здравей Джей. Аз съм Виктория, но ме наричай Вики, Вик или както ти е удобно.-усмихнах й се приятелски и подадох ръката си, за да се здрависаме. Добре че пускаха хубава музика иначе нямаше да издържа дълго тук.
- Е, Джей нова ли си или си тукашна?-запитах я и отново отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:37 pm

Танца,свърши и благодарих на мъжа за него,след което се оттеглих.видях Момичета ,които очевидно се забавляваха,махнах им.Отидох при Джей на бара,от толкова танци бях пресъхнала.
- Едно уиски,с малко лед и една кола с лимон.-казах .Когато забелязах,че тя не бе сама.
- Здравей,аз съм Елиза,подадох си ръката и се усмихнах на момичето.
- Е,Джей ,добре върви вечерта,само ако не беше този там,щях да се чувствам по-добре.Казах без да поглеждам към Чарли, то се подразбираше.
Върнете се в началото Go down
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:41 pm

След малко към мен и Джей се присъедини още едно момиче. Тя първо не ме видя, но след това ме забеляза и ми се представи.
- Приятно ми е, Елиза. Аз съм Виктория.-също се представих и поех ръката й. Те двете се заговориха нещо и аз отново започнах да оглеждам хората наоколо. Жалко, че Дийн го нямаше. Щяхме доста да се позабавляваме с него.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:43 pm

Танцувахме с Чарли и беше много хубаво,но и доста уморително ,а аз бях на високи токчета,обувки ,които слагах изключително рядко.Погледнах с надежда към бара и тогава я видях.какво правеше Вики,тук ?нямаше как да я подмина тя беше от моята порода,хладнокръвен убиец,под прикритието на сладка мацка.
- Чарли,ще отида до бара,видях една приятелка-казах с усмивка,няма да се бавя-целунах го страстно ,за да очаква по-бързо завръщането ми.Там бяха Елиза и Джей и въпреки ,че за тях може би беше по-добре да съм другаде,им се усмихнах .
- Хей,Вик-провикнах се отдалеч,тя ме погледна вцепенено ,сякаш не можа да повярва,че ме вижда отново.Отидох до нея и я прегърнах сърдечно.
- Какво правиш в града ?-усмихнах ѝ се.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:46 pm

След като танца ни свърши Ванора отиде към бара , а аз отидох до тоалетната , там обаче ме чакаше неприятна среща.
- Явно не си се зарадвал на подаръка ми , че те отървах от хората ти , съжелявам , друг път ще се постарая и теб да пратя на онзи свят. - погледнах Дилан , от самото начало трябваше да се сетя , че той се опитваше да ме убие , не можеше да постигне неща с труда си и гледаше да отстраня конкоренцията.
- Чарли , не си ли прекалено самоуверен ? Все пак , ако черната мамба не се беше провалила и сега не беше с теб , отдавна щеше да си мъртъв. Но никога не е късно.
- Нима ? Защо не си уредим проблемите още сега , лесно е когато някой стой зад хората си. - дори не изчаках да ми отговори , а го ударих , след което и той мен и започнахме да се бием. Нямаше шанс , все пак беше просто един нещастник. Накрая го блъснах върху едната от мивките.
- Виждаш ли , все пак един трябва да е по-добрия. Ще си казваш ли молитвата или вече мога да приключа с теб ? - тогава обаче усетих удар в главата и всичко се рамаза пред очите ми.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 11:54 pm

-Ами може да се каже че ъм тукашна. А и се чувствам такава - казах. Лос Риос чувствах като свой дом. След малко се появи и Елиза.
-Не се ядосвай - казах й и отпих от мохитото.
Момичетата танцуваха все още, даже май русокоска с розоите кичури се забавляваше.. или на мен така ми се стряваше. Трябва дори аз да призная, че откриването и го бива.
Върнете се в началото Go down
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:01 am

Явно май само аз бях новодошлата в този град.
- Лос Риос е наистина чудесен.-усмихнах се на Джей и тогава забелязах позната фигура да се приближава към мен. Не можех да повярвам на очите си! Ама че съвпадение да се срещнем точно тук.
- Кого виждат очите ми! Моята скъпа Ванора!-усмихнах се весело и я прегърнах силно. Не я бях виждала от цяла вечност.
- Дойдох по работа тук, но взе че ми хареса и реших да поостана. Ами ти?-отвърнах на въпроса й и й зададох същия. Най-вероятно и тя беше тук по работа. Двете с нея толкова си приличахме.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:04 am

Изведнъж почувствах,нужда да си намокря лицето и освежа.
- Извинявайте момичета ,но ще отида да си напудря носа-казах винаги съм мразела този израз,но така поне ме разбраха.
- Ей сега се връщам-казах.Влязох женската в тоалетна ,намокрих лицето си и се почувствах по-добре,тази жега ме убиваше.Тъкмо когато мислех,да се връщам,хвърлих случаен поглед към мъжката и видях проснат Чарли ,а от главата му течеше кръв.Уплаших се ,можеше да е задник,но не исках да пострада,поне не трайно.Скочих и отидох до него.
- Чарли,Чарли,добре ли си ?-запитах ,но той не отговаряше,отидох до чешмата и взех кърпата която бяха оставили ,за бърсане на ръце.Напоих я с вода и оптрих първо лицето му и после я сложих да главата му.След като попих кръвта видях,че раната му е повърхностна той се съвземаше ,а аз се бях надвесила над него и държах още главата му.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:09 am

Когато отворих очите си , е не очаквах Елиза да е над мен.Беше ми помогнала , но защо по дяволите ? Ако бях на нейно място нямаше да си помогна , държах се тъпо с нея.
- Благодаря. - казах и се поизправих.
- Да видя някой да излиза оттук или кой беше с него ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "Xs Los Rios"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Откриването на бар "Los Rios"
» Нощен патрул - Сергей Лукяненко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: