City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Чарли
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Нощен клуб "Xs Los Rios"

Go down 
+12
Мейсън Робинсън
Селина
Дилан
Виктория Екълс
Ема Грийн
Чарли
Ванора Райдъл
Меган Стивънс
Victoria
Дженифър Клемънт
Сара Макензи
Елиза Даймънт
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyПет Юли 22, 2011 4:02 pm

-В това няма лошо,да имаш съквартиранти,ако дойдеш в агенцията има много модели които също са сами и можете да се оговорите и заедно да живеете
Тя се чудеше кой ще я закара
-Не съм сама и ще се прибера после,но моя шофьор е от вън ще те закара
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 1:31 pm

Тя си говореше с една манекенка,аз обаче исках да отида до тоалетна. Докоснах я леко за да и кажа,че ще се върна по късно. След като се върнах вече бе сама:
-Е,какво смеси полезното с приятното. Уж на нощен клуб,а си намери манекенка.
Отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:12 pm

Мейсън скоро се върна от тоалетната,а Сали вече ме бе оставила,видях и Елиза да си тръгва
-Нещо такова,момичето има данни и мисля да я направя манекенка ,както повечето момичета тук
Джен също бе от моите модели и беше да не кажа най-добрата
-Ами ти?Не видя ли някой познат?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:20 pm

-Имам познати но не толкова добре,а и не съм се заглеждал много много.
Облегнах се на бара,като държах с една ръка чашата си:
-Доста хора и всички доста важни клечки.
Засмях се:
-Е значи,ще ми е готино да идвам да работя с теб,сред толкова готини момичета.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:24 pm

Изпих поредната текила,вече ми идваше в повече за това щях да прекратя поне това забавление за тази вечер
-Така е,при мен има богат избор от красавици,почти няма мъже в агенцията
Тогава започна моята песен и реших да потанцувам
-Идваш ли?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:36 pm

-Добре нека да потанцуваме.
Станах,хареса ми как леко се издразни. Отидохме към дансинга,като разкопчах сакото си. За да мога да се движа по свободно. Гледах я как тя се движи беше красавица и доста добра танцьорка.
-Много добре танцуваш!
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:40 pm

Доста бързо се съгласи и ме последва на дансинга,от дете обожавах да танцувам и го правех без да ми пука къде съм и кой ме гледа,а музиката бе в кръвта ми
-И ти не си зле,да не си и професионален танцьор?
Засмях се и продължих да тацувам като доста хора се обърнаха за да ни гледат
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:54 pm

Хванах я защото парчето бе малко по латино и бе малко по живо:
-Да кажем,че ми е някак вродено...
Засмях се защото не знаех дали ми беше вродено но бях ходил като малък на танци,майка ми го смяташе за много хубаво:
-В същност като малък ходих на танци,майка ми обичаше да ме записва на какво ли не. Преди не знаех защо ми е латинския,сега се радвам,че го знам.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:57 pm

Парчето стана по раздвижено,малко по латино стил и Мейсън ме хвана и приближи,това ми хареса,но щеше да се постарае още малко
-Доста добър си дори повече от мен!
Тогава ми призна,че е ходил на танци
-Уроците ти са се отразили добре
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 4:11 pm

Завъртях я в ритъма на танца,като я приближих до мен и отново се отдръпна когато аз се приближих към нея,беше малко с засилка,която я накара да залитне назад и да легне назад:
-Красавице!
Устните ни бяха много близо но я изправих. и продължавахме да танцуваме,не бях толкова груб искаше ми се да знам,че и тя го иска.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 4:15 pm

Когато ме завъртя не се засмях,не вярвах че до такава степен владее ритама.Но заслката с която го направи бе доста силна и хвана дори мен неподготвена ,а и обувките ми бяха прекалено високи,залитнах назад и едва не паднах,устните ни бяха на милиметри
-Изненадваш ме!
Изправи ме и продължи да танцува,не бе сигурен в мен и какво искам!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 4:34 pm

Продължавах да и показвам танцовите си умения,когато засвири много бавна румба,която се очакваше,телата ни да са много близко едно до друго. Погледнах я исках да видя,дали ще се приближи,подадох и ръка.
-Е,ще продължим или ще пиинем нещо?
Казах аз любопитен.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 4:37 pm

Наистина беше невероятен танцьор и това ми допадна много,може да бях сериозна и понякога затворена,но що се отнася до музика бях разкрепостена.Тогава засвири лека румба,това и чаках,той ми подаде ръка,трябваше да съм плътно до него и знаех,че нямаше начин да не усетя желанията му
-Продължаваме!-казах уверено като сложих ръка в неговата исе притиснах в тялото му
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 4:50 pm

Приближих я към себе си също и ръката и още към мен. За танцувахме бавно:
-Обожавам румбата,бавен и чувствен танц,който сближава.
Отдръпна се леко от мен,като минах леко зад нея и хванах ръцете и но крастосани пред нея. Заговорих нежно в ухото и:
-Този танц винаги запалва страстта.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 4:54 pm

Това бе моя танц,а той го усещаше,притисна ме още и зогавори гихо
-Румбата е танцът който ме отпуска,разкрепостява ме -това беше лак наме и все пак той го усети,щом заговори за страст
-Нямаш представа колко я разпалва
Беше зад мен хванал ръцете ми в кръстосана прегръдка
-А това е позата която в танца ме кара да тръпна за нещи повече
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 5:11 pm

Пормърках леко и почти неволно но някак нарочно,се отърках в нея но я завъртях към мен,като ръцете ми се оказаха на кръста. Телата ни бяха ужасно близо устните ни също можеха да бъдат,само ако се наведях да ги вкуся:
-Като за това ли?
Наведох се и нежно я целунах.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 5:15 pm

Може би нарочно или неволно,но чух мъркането му,а отъркването си бе напълно нарочно и ако си мислеше,че ме е заблудил се лъжеше,все пак ме завъртя и се оказах опасно близо не само до устните му,но и толкова,че да усетя възбудата му по бедрото си
-Като за..?-преди да попитам той се бе навел и леко и нежно целуваше устните ми.В началото си мислех да не смесвам работа с удоволствие,но устните му бяха изкушаващо сладки
-Именно за това - казах когато се дръпна
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 5:23 pm

Сладки копринени устни това усетих,като ягодов сироп. Почти ме омая,възбудата ми можеше да се качи невероятно много ,за това се отдръпнах от нея съвсем малко:
-Аз се опасявам,че прекалено много ме подпали този танц.
Това не звучеше като оплакване:
-Ти си много по сложна от колкото си мислех.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 5:28 pm

Мейсън се драпна ,явно прекалената близост го уплаши или просто не искаше да усетя колко всъщност бе възбуден
-Мен не!Мисля че мога още малко
Опита за оплакване не му мина
-Ти си мислиш че съм сложна?Господин адвокат разочеровате ме,ако аз ви ссе струвам сложна как се справяте със случаите си?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 5:34 pm

-В любовните дела ми трябва повече време докато ги спечеля или остават във времето.
Все пак нежно продължавахме да танцуваме,бавно като не се доближавах много до нея:
-Това,че си сложна не означава,че се отказвам.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 5:36 pm

Това ме учуди доста
-Не изглеждате като мъж който има проблем с любовните дела
Въпреки,че танцувахме все още той спазваше дистанция,явно искаше това да остане във времето,но аз не се отказвах,явно и той
-Явно ви подценявам
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyНед Юли 24, 2011 10:29 pm

-А,кой е казал,че се отказвам?
Засмях се и я завъртях,като наближаваше един грациозен край. Намигнах и на края. Като я придърпах към мен:
-Ще си починем или ще продължим,вечерта е още прекалено млада,можем още да се развихрим.
Следваше малка пауза,докато сменят музиката,което бе необичайно.
-Не ме подценявай обожавам тази игра,а колкото по дълга е тя толкова по изкусителна и невероятно жадувана е тя.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyПон Юли 25, 2011 9:13 am

-Само предполагам
Наближаваше финала на този танц,а аз още бях така притисната в него,Мейсън намигна накрая.Нощта наистина бе млада ,но на мен вече не ми се стоеше в клуба,исках да се разтъпча и да имам възможността да го предизвикам още малко
-Продължаваме със забавлението,но предлагам да сменим обстановската?
Музиката се смени което ми допадаше
-Значи мога да се развихря да край,щом обичаш тази игра?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyПон Юли 25, 2011 3:43 pm

-Добре нека да тръгваме.
Усмихнах се,като и подадох ръка. И на мен вече никак не ми се стоеше тука:
-Нека да отидем малко на въздух.
Струваше ми се дори задушно,а може би защото ми бе адски горещо и вината бе изцяло в нея. Имах чувството,че ще се сваря.
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:40 pm

След малкия концерт в това заведение,ми бе нужно малко да си почина но обичах да оставам,за да раздавам,автографи. Седнах на бара,като дълго давах автографи но най-сетне ме оставиха. Вдигнах ръка и реших да си поръчам:
-Има ли някой тук.
Трябваше ми само една кола.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "Xs Los Rios"
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Откриването на бар "Los Rios"
» Нощен патрул - Сергей Лукяненко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: