City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Чарли
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 5 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имението на Марисела и Мейсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:29 pm

Въпреки че се движех много бавно,и двамата свършихме бурно,макар и дълго да се движех в нея. Последни страсни конвулси и легнах до нея,като я целунах по рамото,а после по устните:
-Можем го а?
Попитах,като се засмях но бях доста задъхан:
-Въпреки,че е игра на нерви,ни остава малко и пак мога да те любя диво.
Е малко малко няколко месеца.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:33 pm

Макар и не като преди,края на тази игра беше невероятен,конвулсите които движеха тялото ми бяха невероятни,а Мейсън въпреки,че току що беше оперирам беше най-добрия
-Не съм се съмнявала в теб любов моя,казах ти че няма да имаме проблеми със секса
Дишахме тежко,имахме достатъчно време да се възстановим от операцията,а аз да родя,за да можем отново да се наслаждаваме както трябва на телата си
-Нямам търпение отново да изпитам лудата ти страна
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:45 pm

Наведох се към коремчето и,като сложих ухото си но без да я натискам. Чувах нейния пул чувах и един малко по малък пулс. Усмихнах се но обърнах глава към нея:
-Нямам търпение да я гушна!
Погалих и коремчето,като продължавах да слушам малкото пулсче:
-Хубаво е сладка моя,не съм си мислел,че ще се радвам толкова много на нещо,което още не се е родило.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:48 pm

Беше толкова сладък,беше толкова мил,не бях мислила,че някой може да се промени толкова много само за няколко месеца.
-Аз нямам търпение да излезе от мен,искам да и се радвам,да я прегръщам и да и даря любовта която давам и на теб
Беше сложил глава на корема ми и слушаше пулса на детето си,говореше и,както и на мен
-Ще те видя когато се роди,само да не стане така,че да ревнувам от собствената си дъщеря
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:51 pm

-Може и така да стане!
Намигнах и:
-Имам много планове за нея,особено да си купя едно кенгуро,и да си я държа до мен,и да се разхождаме из парка. А,може и на дело да я заведа!
Засмях се,целунах коремчето и:
-Ще ревнуваш много,защото наистина искам това дете.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:53 pm

Погледнах го изненадано,той се шегуваше
-Да,направо да ти я дам да я доизносиш ти,ти ще я гледаш нон стоп,аз ще си стоя тук или по добре ще се преместя за да е само за теб
Но докато го казвах колкото и да опитвах да съм сериозна не можех,просто ме напуши смях
-Значи ще си имаме много проблеми с това,а като си помисля,че не ми вярваше,че е твое
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:59 pm

-Мое си е,само мое!
Смърчих нос,като се приближих и захапах устните и но без да я боли:
-А,не тук ще си мила моя,аз не мога да кърмя!
Но ръката ми мина по гърдите и:
-Ох но толкова ми харесват тези!
По дяволите бях,като някой цицоман но определено ми харесваше:
-Ех,ама ми се иска да останат такива любима.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:02 pm

- Сега е твое!
Засмях се,той наистина не можеше да кърми,сега имаше нужда от мен
-А само за това ли ще съм тук?Да кърмя,да сменям пелени,за друго не ти трябвам...
Бях намислила и още нещо,но той отново се устреми към гърдите ми и ме остави без думи,беззащитна
-Ако беше искал да си остават да не ми беше правил бебе,сега ще чакаш тя да ги остави,за да са пак същите,че може и по-големи
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:09 pm

-Ще си заслужава чакането,ако ще са по-големи!
Потрепнах с вежди,като отново я целунах и я гушнах:
-А не аз мога памперси да сменям,ти само ще красиш дома,ще ти я давам само да я кърмиш.
Захапах я по врата:
-Ще си моето красиво ценно бижу.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:11 pm

-Живееш само за удоволствието
Той да не си мисли,че ще съм му момичето за всичко-да кърмя,да сменям памперси и секс играчка..а нямаше да я бъде тази
-Ще крася дома?Май ти заприличах на картина и бавачка в едно
Захапа ме за врата,шегите му ми харесваха,не мислех за нищо,само за него и детето което бе на път
-Ценно,ама само да не ти го вземат
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:16 pm

-Ако някой посмее,ще му се стъжни живота!
Отново я целунах,засмуквах я отново,беше ми се усладила:
-Ех,ама пак не разбра,аз ще се грижа за малката,аз ще я преобличам,преобувам и къпя а ти,ще си красивата господарка,която ще я глезим и ще бъде красивото бижу в къщи,обгриженно.
Да пак една целувка:
-Който посемее дори да те погледне,че бъде осмъртен!
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:19 pm

Погледнах го учудено
-Оуу колко сме лоши
-Ти ли скъпи?Искам да го видя това,точно първата седмица ще имаш мерак да я гледаш и ще спреш!Нали не си мислиш,че това е игра като секса?
Целувката му отново ме изгори
-Ще ме глезиш а?И как?
Палавия тон с който го казах беше достатъчен да ме разбере
-Няма как да не ме гледат,не забравяй аз съм медийна личност
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:34 pm

-Не забравяй кой гледаше малката Ема,винаги съм се грижил за нея.
Премигнах аз:
-Еме както ти казах,е доста болнава имаше време в което прекарваше повече в къщи от килкото на вън. Винаги съм се грижил за нея. Знам какво е да се грижиш за някой и няма да ми омръзне да се грижа за детето си.
Докоснах я по носа:
-Не ме познаваш!
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСъб Ное 19, 2011 4:40 pm

-Ема е била вече голяма скъпи,едно е да се грижиш за 3-4 годишно дете,друго за бебе на няколко месеца
Боже аз филисофствах за това а нямах грам опит,но знаех че съм права..
-Прав си,може да не ти омръзне да се за детето,то само щете откаже
Закачаше се като малко дете
-Ти си мислиш,че не те познавам,но е точно обратното,познавам те и знам какъв си .... когато пожелаеш си най-невероятния мъж на земята,но на моменти ме ядосваш много с този твой инат

Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 8:36 pm

-Стига де вместо да ме подкрепяш,ти се опитваш да ме откажеш. Подкрепяй ме малко!
Да бе,само се опитваше да ми покаже колко е лошо. Изправих се,тръгнах към банята:
-Така го описваш,че да го е страх човек да припари до вкъщи.
Тревожех се за Ема звъннах на иконома в къщи но той ми съобщи една новина.
-Какво!?
Задавих се,като изтичах в хола,включих телевизора. Клюкарската преса беше заснела не я с някакъв барман,с барман:
-По дяволите! Какво я прихвана,защо точно с барман? Свършиха се богатите мъже ли?
Бяха заснети,как се целуват в някаква дискотека. Започнах да звъня по телефона но тя не ми вдигаше. Ядосан се върнах в спалнята,като започнах да се обличам:
-Мери отивам да имението и да наема дедективи,трябва да намеря Ема,ако този я някакъв наркоман,ако я е заловил и я държи.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 8:48 pm

-Не те подкрепям ли?Това ли искаш да ми кажеш?
Но той стана и тръгна към банята,щом се върна отново зачекна темата Ема
-Сигурно е добре и се забавлява мили
Той все пак се обади в имението и тя не бе там,но май му съобщиха лоша новина
-Какво има?
По телевизията дадоха нейна снимка с момче от бара,целуваха се,това момиче не стоеше мирна
-Може да не е с него,може да спи?
Но той бе прав да се тревожи
-Да дойда ли с теб?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 8:58 pm

-Не знам,бесен съм! Но не знам от какво повече,че може да е пленица,че може да се е влюбила в някакъв бедняк....
Не можех да повярвам,какво ставаше с това момиче,не беше такава,не помнех да беше такава:
-От Зак Ефрам на някакъв пълен клошат!
Облякох и сакото си:
-Какво намира в него,той не може нищо да и даде,ще трябва да го издържа сигурно живее в някаква колиба. По дяволите Емили!
Бях,като бик ядосан и разярен.
-Трябва да я намеря и да я взема,тя е още на 18 вярно е,че може да гласува но е непълнолетна,аз се грижа за нея.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 9:03 pm

Уоууу това определено ме уби
-Какво лошо има ако се влюбила в беднях,скъпи не мислех че си такъв материалист ..... когато сърцето се влюби не гледа портфейла или къщата..Емили е достатъчно голяма и разумна да знае какво прави и в кого се влюбва,не я подценявай
Той определено ме изненадваше,ами ако аз нямах нищо...щях да съм поредната за една нощ вероятно,макар когато научи че изпадам в затруднение с агенцията предложи да ми купи 3 но все пак имах някакви
-А и не познаваш момчето,ако е беден това не значи че е лош,преди да се ядосваш провери как стоят нещата,рискуваш да се скараш с Емили заради това,една влюбена жена би предпочела любимия пред семейството повярвай ми
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 9:07 pm

-Той е бивш затворник,Мери бих понесал до някъде,че е беден но той е бил в затвора. Ще провали целия и живот,кариерата и,добре че има мен,какво ще живее в бедняшката му къща,където няма кой да я защити. Един затворник ли ще я опази?
Звънях и но след това просто нямаше сигнал:
-Сега и сигнал няма!
Вдигнах телефона и казах ядосано на един дедектив да намери къде живее онзи. Щях да си я взема на всяка цена.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 9:10 pm

Сега на мен повишаваше тон,а аз само се опитвах да го успокоя и скоро щях да се ядосам
-Дори не знаеш какво е станало,може да е бил невинен,може живота му да е бил труден...защо съдиш хората така.Един затворник би я опазил най-добре знаеш ли,те знаят как да се пазят,ако са се влюбили няма да приемат нищо и никого,предупреждавам те ,а и къде си тръгнал, още си слаб връщай се в леглото,не притеснявай и мен може да стане нещо,моля те Мейсън!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 9:17 pm

-Не мога! Ами ако я измъчва? Не се е прибирала 2 дена.
Чаках на телефона не исках да се случва това:
-Тя е моята сестра,моята малка Малечка,ако не я защитя няма кой друг.
Ядосах се:
-Тук ли ще останеш или ще дойдеш с мен?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 9:21 pm

Вече не издържах, той тотално беше полудял
-Гледаш много филми скъпи,ами ако я прави щастлива?Ако задоволява нея така както ти мен?На нас това ни стига повече от материалното,от парите и именията..защо мислиш си тук с мен,защо ме обичаш и аз теб?
Но той не оставяше телефона,продължаваше да нервничи
-Мейсън Робинсън върни се в леглото или ще те върна в болницата..дори да я е отвлякъл не мислиш ли че вече щеше да се обади?Вероятно са някъде на спокойствие ,изключила си е телефона и се наслаждава на ... ласки
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 9:27 pm

-Ами ако не! Ако хвърлил телефона и,и звъни и звани,паднала му е батерията. Завързана е някъде и,какво ли не. Може да я насилва!
Не можех да стоя на едно място:
-Марисела! Ако и се случило нещо няма да го преживея разбираш ли?
Погледнах я:
-Кака искаш да се върна да съм спокоен,когато тя може да е отвлечена?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 9:30 pm

Вече бях без силна,какъвто и инат да имах,в този момент с него не можеше да се спори,не можеше да изляза на глава с него
-Как каза,че се казва това момче?
Много бързо можех да разбера какво става,къде са и дори какво правят,трябваше ми само име
-Хайде не ме гледай,дай ми името и в кой бар са ги заснели?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 EmptyСря Ное 23, 2011 9:34 pm

-Максимилиан някой си там,знам ли го? Работи в Нощен клуб "Xs Los Rios" !
Отново изругах по негов адрес:
-Трябва да я намерим,не мога да понеса моята малка сестричка да страда някъде!
Подадох и дрехите:
-Хайде обличай се,ако ще идваш с мен!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Марисела и Мейсън
Върнете се в началото 
Страница 5 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Имението на Аннабел
»  Имението : Portabello
» Имението "Даймънт"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: