City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Сара Макензи
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Чарли
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Търговски център I_vote_lcapТърговски център I_voting_barТърговски център I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Търговски център EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Търговски център EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Търговски център EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Търговски център EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Търговски център EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Търговски център EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Търговски център EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Търговски център EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Търговски център EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Търговски център

Go down 
+2
Сара Макензи
Селина
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Търговски център   Търговски център EmptyВто Юли 12, 2011 3:52 pm

Търговски център 6cab18

В търговския център има всичко,от кино до магазини за дрехи,кафенета и ресторанти!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сара Макензи
Newspaper editors
Newspaper editors
Сара Макензи


Брой мнения : 235
Join date : 19.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyПет Авг 05, 2011 6:13 pm

Скоро стигнахме до Търговския център. Поведох Сам за ръка и заедно влязохме в света на дрехите. Бях засмяна до уши, защото не бях пазарувала от месец с толкова добра компания.
Погледнах момичето и казах въодушевено:
-Ела при този магазин. Обожавам рокли и мисля да си купя няколко, а ти ще ме съветваш.
След съгласие от нейна страна влязохме. Имаше купища рокли, коя от коя по-хубави. Започнах да търся и скоро ръцете ми бяха пълни.
-Явно доста ще се забавя в съблекалнята-засмях се.
Сам също си бе харесала няколко.
Влязох и облякох първата. Изглеждах така.
-Е, харесва ли ти? Запомни я, има още две.
Облякох втората и изглеждах така.
След това и третата и изглеждах така.
-Е?
Преди да каже каквото и да било зърнах още една рокля и я пробвах. Изглеждах така.
Върнете се в началото Go down
Саманта Уокър
Moderator
Moderator



Брой мнения : 172
Join date : 29.07.2011
Age : 29
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyСъб Авг 06, 2011 6:35 am

Като слязохме се запътихме към магазин препълнен с рокли.Сали само като ги зърна,започна страшно бързо да си харесва.За което бях доволна защото обичах да пазарувам бързо.Следващия момент и видях няколко рокли който ми харесват.Тя ме попита как й стой една рокля и аз тъкмо си отворих устата и тя избяга да вземе друга рокля.Аз си избрах 2 рокли (не гледай първата картинка):
-Твоя избор за рокли е много добър,старшно добре ти стоят.Как стоят на мен тези двете -попитах я с голямо очкване за отговор ....
Върнете се в началото Go down
Сара Макензи
Newspaper editors
Newspaper editors
Сара Макензи


Брой мнения : 235
Join date : 19.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyСъб Авг 06, 2011 9:45 am

Бързо отговорих:
-Първата е много сладка, а втората е просто великолепна...за някоя официална вечер.
-Е, свършихме ли тук?
Отидохме на касата и двете с по-две рокли и платихме. Излязохме и казах:
-Отиваме към следващата дестинация. Обувки?
Получих потвърдителен отговор и влязохме в най-големия магазин за обувки.
Зърнах два чифта и пробвах първия. Но ми трябваше по-голям номер и попитах продавачката и скоро получих желаните обувки. Стояха ми така.
След това обух тези, които идеално щяха да пасват на зелената ми рокля, тези, които сърце не ми даде да оставя и тези.
Имах чувството, че бях попрекалила с покупките, но така ставаше винаги. Погледнах Сам за съвет, но тя беше някъде из магазина и също пробваше обувки. Потърсих я с очи и скоро видях, че говори с касиерката. Извиках я и попитах:
-Харесват ли ти? Всичките ли да взема?
-Ти какво си избра?
Върнете се в началото Go down
Саманта Уокър
Moderator
Moderator



Брой мнения : 172
Join date : 29.07.2011
Age : 29
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyНед Авг 07, 2011 5:33 am

Следващия магазин бе пълен с обувки и обувки.Сара си избра три великолепни чифта обувки,който й стояха много добре.Аз почнах да гледам намерих си едни много хубави ама се оказа че няма моя номер.След тва ми хванаха окото ей тези ,пробвах ги и ми стояха много добре.Без да искам бутнах един чифт обувки и като ги оправях реших да ги пробвам.:
-Ми избрах си 2 чифта обувки.Кво мислиш за тях ?О и мн добър избор от твоя страна Smile
Върнете се в началото Go down
Сара Макензи
Newspaper editors
Newspaper editors
Сара Макензи


Брой мнения : 235
Join date : 19.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyНед Авг 07, 2011 7:10 pm

-Мерси. И твоите са страхотни. Ох, как обичам да пазарувам!
Платихме на услужливата касиерка и поттеглихме към следващия бутик. Вече имахме солидно количество чанти и колата май нямаше да ги побере,още повече, че щяхме да продължим с пазаруването.
Мислих и накрая предложих на Сам:
-Искаш ли да отидем в някоя магазин за дрехи и после да си починем в някое кафе?
Не дочаках отговор, а хукнах към първия ми попаднла магазин. Имаше нова стока и страхотни дрехи. След дълго избиране,през което бутнах цяла купчина блузи, си избрах няколко дрехи и когато ги пробвах изглеждах така, така и така.
Исках съвет от Сам ия потърсих. Но тя се бе изгубила сред купищата дрехи и викнах:
-Самиии, миличка!
Прликовах всички погледи в мен, но не ми пукаше особено. Срещу мен се задададе тя. Останах с отворена уста....
Върнете се в началото Go down
Саманта Уокър
Moderator
Moderator



Брой мнения : 172
Join date : 29.07.2011
Age : 29
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyВто Авг 09, 2011 5:37 am

Догоних Сара и влязох ме в магазина.Тя веднага ми избяга и аз просто почнах да разглеждам.Попаднах на една бална рокля и решош да се пошегувам с нея Smile Отне ми доста време да я облека и оправя.По - едно време я чух да ме вика и всички да я гледат всякаш е луда.Намерих я още облечена с балната рокля Нейния физиономия и реакция бяха такива,че си помислих че съм облякла дрехи за клоун.Отидох до нея:
-Кажи кво мислиш за роклята ? А и нямам да намерения да я взимам Smile
Върнете се в началото Go down
Сара Макензи
Newspaper editors
Newspaper editors
Сара Макензи


Брой мнения : 235
Join date : 19.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyВто Авг 09, 2011 11:21 am

Учудих се, но после ми хареса и кимнах потвърдително с глава.Изведнъж зърнах страхотна рокля, която много би отивала на Сам и й казах:
-Ще ми позволиш ли да по експериментирам с теб?
Не дочаках отговор, а я натиках в съблекалнята с една рокля.
Скоро излезе с глупаво изражение. Беше страхотна. Обърнах към нея едно от огледалата й тя изглеждаше така.
-Е, какво мислиш? Според мен си заслужава да я купиш....-изразих мнение.
Преди Сам да каже нещо телефонът ми звънна.
-Ало!
След две минутен разговор разтревожено съобщих на момичето пред мен:
-Викат ме в болницата по спешен случай.Много съжалявам.
Купих набързо дрехите и изчезнах.
Върнете се в началото Go down
Саманта Уокър
Moderator
Moderator



Брой мнения : 172
Join date : 29.07.2011
Age : 29
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyСря Авг 17, 2011 3:00 pm

Роклята страшно много ми хареса и тъкмо нещо да кажа телефона на Сара звънна и тръгна към болницата.Аз обаче се сетих че не съм й дала телефон и за това я доконих и й дадох визитка ми.След малко дойде охраната и ми каза да си плата роклята иначе ще извика полиция.Аз в самотохата съм пропуснала да плата роклята.Засрамена я платих и отидох за такси,защото бях дошла с колата на Сара.Надявах се пак да се видим с нея че ми бе много приятно Smile
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyСря Сеп 28, 2011 9:39 pm

Дилан се наложи да излезе и ме остави сама.Не обичах да си стоя вкъщи ,без да имам компания.За това излязох.Още много ме болеше и не бях за показване,но на бързо се дегизирах.С шапка тъмни очила тип маска ,които иначе ненавиждах.Отидох до търговския център ,от опит знаех,че шопинг терапията лекуваше.Не очаквах никой,да ме познае,когато видях Марисела,първо мислех,да я подмина,но после реших,че ще е ужасно тъпо от моя стара ,ако постъпя така.Пристъпих към нея.
- Здрасти ,Сел-казах ѝ,като се надявах,да не ме пита,защо съм се облякла така.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyСря Сеп 28, 2011 9:42 pm

Мейсън излезе за поредното дело,а аз не можех да стоя вечно затворена у дома,а и имах нужда от нови дрехи и някои неща за бременността ми.Не очаквах да срещна някого когато пред мен се появи Елиза,но ако не ме бе поздравила нямаше да я видя,беше се дегизирала сякаш се криеше от всички
-Елиза,здравей -зарадвах се на срещата аз- Как си мила?Не сме се засичали скоро?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyСря Сеп 28, 2011 10:11 pm

- Да така е ,ами била съм и по-добре,ти как си ? -усмихнах се.Понеже ,задръствахме пътеката ,я поканих да седнем,на една от страничните пейки при което движение ,направих гримаса,добре ,че бяха очилата.Още много силно ме болеше.Тя ме погледна въздъхнах и ги свалих.Веднага можеше да види посиненото ми око.
- Както виждаш сбих се,наскоро с една жена ,но тя пострада по-лошо и се чувствам,много виновна-казах и я погледнах.Но тъй,като привличах очевидно погледи,отново си сложих очилата.
- И тялото ми ме боли,беше си истински бой.-казах.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyЧет Сеп 29, 2011 6:53 am

Елиза се движеше някак странно,сякаш се е била и когато седнахме на пейката от страни,тя се намръщи,усетих я въпреки очилата.Когато ги свали едва не паднах, пак се е беше била и беше сериозно пострадала
-Сигурна ли си,че си добре?Ходи ли на лекар?
Каза,че другата е загубила повече,но Ели бе модел,не и отиваше да се бие ....игнорирах въпроса за мен ,сега исках да знам какво е станало
-Какво те накара да се биеш?Не съм те виждала от партито за новия клуб..кой беше мъжа с теб?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyЧет Сеп 29, 2011 9:08 pm

Усмихнах се и отново направих гримаса ,заради причинената болка.
- Сел историята е много дълга ,но теб никога не съм те лъгала,за това и сега няма да го правя.Всичко започна преди 2 години ,когато отидох на един от тези нелегални боеве,тъкмо се бях върнала от 4-годишното си пътуване на Изток ,там се запознах с Чарли и тръгнахме ,но точно там,беше и Дилан ,той като ме видял се влюбил в мен и въпреки ,че също го харесах,защото тогава се биха двамата с Чарли и бяха равни,повярвай и двамата бяха красива гледка.Но Чарли ,беше по-директен и по-бърз ,за това тръгнах с него.Но Дилан не се примири,той поиска да го зарежа ,аз отказах и въпреки това той ми подари Кита,бях много впечатлена,но си останах с Чарли,а Дилан повярвай,не е човек,който приема поражението.Направи така,че Чарли да ме зареже,сплаши го,казал му ,че ще го убие,а щом Дилан го казва,значи е така.Те и двамата Сел,за част от подземния свят.Но за разлика от Дилан ,Чарли никога не ме е обичал. Намразих и двамата ,но Дилан някак си успя да ми докаже ,че въпреки всичко ме обича и че друг не би ме обичал така.Времето прекарано на острова ме накара да осъзная,че не ми е безразличен,а после да го обикна беше лесно.Въпреки,че е гангстер,той е толкова мил и нежен с мен,че ме кара да забравя това.-тя ме погледна,чутото до тук,май и беше достатъчно ,но аз продължих.
- Тук идва и частта,защо съм се била,помниш Ванора нали,беше на партито ?-изчаках да видя дали си спомняше,коя е тя.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyЧет Сеп 29, 2011 9:13 pm

Елиза ми разказа за Чарли и Дилън,бях чувала за тях,даже на снимка бях виждала на Дилън,за това и ми се стори познат на партито.Знаех и някаква нищожна част от тази история но не с такива подробности.Сега разбирах много от действията на Елиза,много от думите й след като се върна...Спомних си отново партито и тази Ванора,момичето което бе с Чарли-него познава от града и славата му на женкар и ...
-Да сещам се ,беше с Чарли нали?Какво за нея?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyЧет Сеп 29, 2011 9:27 pm

- Седнала си добре нали,да не паднеш,тази на пръв поглед невинна брюнетка,всъщност е наемна убийца и е трябвам да убие Чарли,по поръчка на Дилан,а той ме изнудваше ,с това на партито,че ако не искам Чарли да умре,трябва ад му дам шанс,да ми покаже ,че ме обича.Но Ванора не го е сторила,всички знаем,какъв чаровник може да е Чарли и колко убедителен-завъртях очите си.
- Въпреки изнудването ,Дилан обаче се оказа достоен,за шанса ,докато Чарли ми падан още повече в очите.Сега всичко беше ,отминало кат о,че ли ,докато не се засякохме отново четиримата на ринга,за нелегални боеве.И Дилан не плати,за да се изправи срещу Чарли,битката беше много кървава в клетка,през цялото време Ванора беше до мен и имах чувството ,че иска да ме убие,защото моето гадже нараняваше нейното.Казах ти ,че са били равни ,да така беше ,но този път Чарли очевидно ,не беше във форма и Дилан го победи,направи нещо ,което лично аз не одобрявах,хвърли го но върха на клетката ,а това са четири метра...-замълчах и се огледах,дали друг ни слуша.Като се уверих,че никой не се интересува от изповедта ми,продължих.
- Откараха го веднага в болница и Ванора тръгна с него.Но малко след мача на Дилан му прилоша и ръката му прокървя,за това отидохме в болницата.Веднага щом влезе в кабинета за преглед,Ванора се появи от някъде и без предупреждение ми налетя сбихме се ,като си разменяхме юмруци и шутове,скубахме се и търкаляхме по земята.Ако някой не беше видял,щеше да е сензация,но в този момент,не мислех.Дилан излезе и ни разтърва,каза,че Ванора получила кръвоизлив и припаднала.После разбрах,че...-задавих се ,усетих как отново очите ми се наливат със сълзи.
- Била е бременна,за това ти казах ,че тя пострада по лошо,убих бебето ѝ.Толкова съжалявам и за двамата,нито Чарли ,нито тя заслужаваха това.-усетих как вече не мога да говоря,а плача,бръкнах в чантата си за кърпичка и изтрих леко сълзите си.
- Сега разбираш ли,че физическата болка,която е по цялото ми тяло е нищо в сравнение с тази в душата ми.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyЧет Сеп 29, 2011 9:34 pm

Елиза надълго и на широко ми разказа историята на великолепната четворка или по скоро на нелепия и вид,не вярвах,че един модел може да си бие и да бъде в нейното положение ,но това все пак беше Елиза Деймънд и беше моя приятелка и аз не можех да я оставя и въпреки това се изтървах с нелеп коментар
-Тогава няма да се бия с теб следващите 9 месеца
Тогава усетих какво съм казала,а Ели ме изгледа странно,дано го приеме на шега и не ме пита,не исках да се знае преди сватбата,но тя ми бе приятелка
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyЧет Сеп 29, 2011 9:41 pm

Погледнах ,я беше изтърпяла ,стоически разказът ми,без да ме прекъсва.
- Господи- извиках
- Ти си бременна-и не беше въпрос.Прегърнах я сърдечно,макар,това да ми костваше неимоверно усилие.
- Честито мила,леле как се радвам-изведнъж я погледнах
- А ,кой е щастливеца ?-Не я бях виждала с мъж ,от година поне.Не можех да повярвам,че беше бременна.
- С теб никога не бих се сбила-усмихнах ѝ се.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyЧет Сеп 29, 2011 9:48 pm

Ето това очаквах от нея,не бе глупава и веднага се досети какво има
-Тихо!
Тя ме прегърна,въпреки че я болеше веднага започна и с въпросите!от години никой не бе виждал моя милост с мъж още повече сериозно
-Благодаря,казва се Мейсън Робинсън,бях с него на партито,адвокат ,историята е дълга...трябваше да влизам в ролята на опасното момиче за да го вържа за детето
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyПет Сеп 30, 2011 12:17 am

- О,да извинявай,но не мисля,че някой ни е чул-засмях се.
- Адвокат ?-казах
- И от кога си падаш по адвокати,трябва да е забележителен мъж.-казах и отново се засмях.
- Много се радвам,за теб и се надявам,да си много щастлива,ще има ли сватба,,поканена съм нали,може да съм кума-предложих съвсем невинно,след като я засипах с въпроси.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyПет Сеп 30, 2011 7:02 am

И аз се надявах никой да не е чул,не исках да се знае още,но пък на нея нямаше как да не кажа
-Да адвокат!Не ме питай,всичко стана така бързо и ....но да определено е невероятен,ти го видя поне на външен вид...на моменти ме вбесява..
Елиза отново ме затрупа с въпроси
-Да ще има сватба,но не сме определили дата,но определено ще е преди да ми проличи - огледах се,не можех да помисля за друга кума-Само,че не знам кой ще е кум на Мейсън,може да излезем четиримата за да се опозная с Дилън и....
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyПет Сеп 30, 2011 10:05 pm

- Да ще е чудесно,ще го убедя,да дойде -засмях се.Знаеше,че мога да съм доста,убедителна ,когато поискам.А и Дилан ,ме обожаваше,едва би ми отказал нещо,което би ме направило щастлива.
-Считай го за сторено-усмихнах се.
- Вие,само решете кога и ние ще сме там-Нямам търпение приятелко,леле ще с имаш бебе и аз бих искала едно от Дилан,макар,че не сега-добавих когато ,тя ме погледна.В тези щастливи мигове,забравях болката си и можех да я прегръщам сърдечно.Макар и не толкова силно,колкото ми се искаше.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyСъб Окт 01, 2011 7:50 am

Тя щеше да го убеди,въпроса бе аз да накарам Мейсън,въпреки,че всичко бе наред за сега,още имаше мигове в които исках да му откъсна главата
-Само да го вместя в графика на адвоката ми,много е зает напоследък,а и в момента търсим къща..решихме да се местим
Ели искаше също дете,но то щеше да е желано
-Пожелавам ти го от сърце и да нямаш проблеми с Дилън в това отношение,не ти казах,но с Мейсън имах голям проблем и едва не загубих детето
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyНед Окт 09, 2011 9:29 pm

Нуждата или скуката на един почивен ден,ме отведе към търговския център. Щях да се възползвам от това и да напазарувам неща за бебето и Мари. Надявах се да оцени моето старание.
Шляех се малко безразборно,не бях стъпвал отдавна тук. Не истината беше,че не пазарувах аз и не ми се налагаше да знам кое къде е.
Говорех по телефона отново за бизнес и някакво глупаво дело.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център EmptyНед Окт 09, 2011 9:40 pm

- Страхотно-казах на Сел и я прегърнах
- Благодаря ти мила и за се надявам-казах с леко замечтан поглед.Тогава тя ми каза,че за вълка говорим ,а той в кошарата.Погледнах на там ,и какво да видя това ,беше Мейсън Робинсън ама аз го познавах,той ми беше адвокат преди време,когато получавах наследството от родителите си.
- Това ле е любимия ?-запитах Сел,че аз го познавам
- Мейсън-казах като приближи
- Значи ти си любимият на най-добрата ми приятелка,кой би повярвал-казах с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търговски център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център Empty

Върнете се в началото Go down
 
Търговски център
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: