City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Чарли
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имение Робинсън  - Page 12 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 12 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 12 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имение Робинсън  - Page 12 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имение Робинсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
АвторСъобщение
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Имение Робинсън  - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 12 EmptyПет Авг 22, 2014 7:57 pm

Държеше се странно,наистина се притесняваше като тийнейджър който за първи път е с момиче,а аз бях наистина добре,радвах се че губеше контрол харесваше ми как се държеше,не исках да се съобразява само с мен,исках и той да търси удоволствието си..
-Хей,добре съм,не си бил прекалено груб,не ме нарани,напротив беше страхотно и се надявам да ти е било хубаво
А той точно това казваше,макар че не вярвах да съм изумителна
-Искам да си себе си,не се притеснявай от нищо,аз съм добре, с теб откривам света
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 12 EmptyПет Авг 22, 2014 8:30 pm

Тази усмивка,не можеше да се подправи дори изглеждаше малко на доволен глупак но определено е от задоволство и удоволствие:
-Харесва ми всяка секунда до теб,повярвай ми ти си изумителна и се чувствам на седмото небе с теб.
Докоснах устните си до нейните само за кратка секунда и след това се отместих от нея,за да не и тежа,скоро щеше да почна да и  тежа. Придърпах я към себе си да легне на гърдите ми и да мога да си я прегърна,не исках да се откъсва от мен. Наклоних глава към нейната,като вдъхнах от прекрасния аромат на косите и,който тотално ме опияняваше:
-Прекрасна си...
Затворих очи за да се насладя на този перфектен миг,сякаш вселената беше спряла да се върти и бях ме останали само аз и тя,моята любима:
-Знаеш ли нищо повече не ми е нужно,ти и моята Кат сте моите прекрасни съкровища...
Е,добре нямаше да е лошо да се появят след време още няколко по малки съровища но не исках на този ранен етап да я панирам с това си мое тайно желание. Винаги бях мечтал за голямо семейство. Бях загубил мечтата си когато съпругата ми беше починала. Не мислех,че ще срещна друга но ето,че го правех. Срещнах удивителна жена,с която исках да споделя живота си. Тя обожаваше Кат,а Кат обожаваше нея,разбираха се по добре от колкото аз. Не ревнувах,радвах се,че толкова се харесват.
Най-щастливия мъж на планетата.
Върнете се в началото Go down
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Имение Робинсън  - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 12 EmptyНед Авг 24, 2014 9:41 am

Щастието бе изписано на лицето му,а щом той бе щастлив и аз бях,това можеше лесно да се поддържа щом секса и моята особа бяха нужни за това.
Можех да свикна с това да е край мен,да имам семейство,дори дъщеря като Кат,тя беше най-голямото съкровище което една жена можеше да има..Марисела е била щастливка с мъж като Мейсън и дете като Кат,жалко само че не е могла да им се нарадва,няма да види как Кат расте,да и даде съветите от които ще се нуждае,но аз щях да се постарая да и дам това от което е лишена след смъртта на майка й...
-Дали Кат ще приеме това между нас,няма ли да ме намрази че заемам мястото на майка й
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 12 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am

Засмя се тихо,целуна я по главата и я притисна леко:
-Предимството е,че Кат е много малка и все още няма,като нашия мозък,ако беше тинейджерка,щеше да е съвсем друго. Тя е умно дете не я подценявам но Кат те обожава,слуша повече теб от колкото мен. Разбирате се повече от перфектно. Да не можем да се лъжем,че някой някога може да замени майка и,майката винаги е една но истината е,че тя се нуждае от жена,която да и дава пример и съвети. Има неща който само една жена може да сподели на едно момиче и обратното. Аз не разбирам много от женски работи,по скоро съм до етапа,има ли проблем аз се праждосвам докато не отмине.
Малко се шегуваше но и е истина:
-След време ти ще ме изместиш и ще стана досадния и мрънкащ баща,а ти ще се превърнеш в най-добрата и приятелка виждам го.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имение Робинсън  - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имение Робинсън
Върнете се в началото 
Страница 12 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Имение Виларте
» Имение "Хейстингс"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: