City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имение Робинсън  - Page 2 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 2 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имение Робинсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 9:35 pm

-Не и те са ти работнички и те са ми работници,и ти им плащаш и аз им плащам. Разлика няма никаква,освен че прислугата ми не е особено красива но работлива.
Засмях се защото беше точно така,галех я и си играе с нея:
-До сега никой не може да ме осъди или няма недоволни. Дори когато се запали едното крило,негодуваха защото се страхуваха да не изгори имението и да останат без работа. Получават много повече,от колкото полочават някой на тяхната длъжност.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2011 6:40 am

-Прав си,но всяка една е там по свое желание,може да си тръгне по всяко време,но не итвоите хора,колкото и да им плащаш едва ли ще те напуснат само защото са си вирнали носа и си мислят,че са незаменими ...
Мейсън продължаваше да ме гали,да си играе с тялото ми
-Когато агенцията бе на ръба,разбрах на кои модели мога да разчитам ,доста от тях ме оставиха защото решиха,че няма да мога да им плащам
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 7:03 pm

-Не знам но са от дълго тук,знаят че им се плаща добре и се изисква от тях да работят. Случвало ми се е само някак ви страни интриги по между персонала понякога се случва някоя жена от персонала да преспи я с градинар я с някой друг и накрая бремена.
Премигнах няколко пъти:
-Не е от мен със сигурност,аз не спа с персонала си. Там където спа не мажа...
Опитах се да го кажа по деликатно:
-Така де.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 7:18 am

Мейсън започна поредното философско разяснение отностно персонала си,но малко се поуля когато спомена бременност.
-Разбрах те няма нужда от повече обяснение
Засмях се и се завъртях към него,сигурно има много момичета като мен,които е водил тук..аз ревнувах ли?
-Не може да не ти се е случвало да си с някоя от прислужничките,има доста красавици тук
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 9:26 pm

-Така ли къде?
Направих се на чалнат... Истината беше,че бяха красиви и нямаше да ми повярва,ако и кажех че не съм спал с някоя от тях но истината беше,че дори не ги забелязвах,по простата причина,че винаги бях с момичета,много повече над тяхната класа,за да спа с персонала.
-Въпреки,че съм адвокат не искам да бъда с уронен престиж,защото някоя ядосана мома от персонала,иска да ме изнудва,като ми трасне едно дело за сексуален тормоз. Мога да го спечеля но не искам да изпадам в такива тъпи ситуации. Прекалено под нивото ми е да се занимавам с такива плоски неща.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 6:25 am

Отново се направи на ударен,но нямаше да продължавам тази тема,щеше да е прекалено.За това го изслушах сгушена в тялото му докато водата си играе с телата ни.
-Никога не знаеш кога дори едно жена над нивото на твоите момичета няма да ти погоди същия номер?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 10:24 am

-Е,и това го има но над нивото ми ако е няма никой да ме опрекне,а ако е слугиня,ще кажат "Бедната,как се е възползвал от нея и сега не иска да има нищо общо."
Погледнах я,като преминах по раменете и:
-До сега не са го правили но никога не е късно да станеш за резил. Надявам се някоя жена да не ме направи татко,твърде млад съм за това,да дундуркам бебе.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 11:29 am

Раменете ми бяха погалени нежно от нежните му ръце
-Млада съм аз да съм майка,но ти мисля че ти е време ,но трябва да намериш подходящата жена!
Аз нямах намерение да ставам майка,не и докато не не разреша проблема си компанията и с майката която не съм открила още.
-Смени темата!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 7:59 pm

-А,за мен също все още съм на 27 и времето ще е след 34.
Трябваше да сменим темата не бе като за вана. Засмях се ръката ми слезе надолу между бедрата и,исках да свърши в ръцете ми:
-Това добър начин ли е да сменя темата.
Усмихнах и се загадъчно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:37 am

-Не знаеш от къде и кога ще ти дойде,не си прави подобни планове
Никой никога не знае къде ще го удари късмета или съдбата.Макар самат аз да съм родена тук късмета е изиграл лош късмет на родителите ми може би и на самата мен.
Мейсън спусна ръката си по ледрата ми,искаше отново да си играе,искаше да ме подлуди
-Да кажем,че може и по добрър начин
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 11:31 am

-По-добре от това винаги може.
Приближих се към ухото и и след това казах:
-Може ръката ми да бъде сменена с нещо друго,което носи повече наслада.
Но ръката ми бе по-дръзка и проникнах с пръстче в нея,като го раздвижих.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 1:52 pm

Знаех си , че мога винаги да го предизвиквам да го провокирам да ми покаже какво може
-Да знам,с какво може да бъде заменено,но знам че и с това можеш да ме подлудиш!
Казах предизвикателно като се насладих на дръзките му движения и уханието което се носеше от ваната.Раздвижих се леко,за да знае какво прави с мен,а ръката ми реши да го стимулира!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:35 pm

Обхвана ме и тя с ръце,малко ме разконцентрира но все пак,успях да задвижа умело и да я накарам да диша учестено. Нейния аромат ме побъркваше,влудяваше ме,караше ме да полудея. Не бе от ваната нейния аромат се впиваше в мен. Толкова ме влудяваше това момиче,толкова луд ме караше да се чувствам:
-Ще се превърнем скоро в жаби,ако искаш нека излезем.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:15 am

Видях как очите му светнаха щом ръката ми го обхвана , главата му се изви назад,но той не спря да се движи в мен,учестеното ми дишане се усещаше,неговото също.Скоро наистина щяхме да сме като жаби ако не излезем от водата,за това първа прекъснах играта и леко се изправих
-Май избързах а?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 11:08 am

Оставих я да се приближи към леглото,като станах приближих се с гръб към нея но я наклоних на пред и проникнах в нея. Тази поза ми харесваше. Наведох се към нея и докато се движех,я целувах по врата толкова лудо и диво.
-Красавица!
Сложих едната си ръка на корема и,а другата на гърдите.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 11:11 am

Тръгнах към леглото като си мислех,че вече е зад менкогато го усетих как ме хвана през кръста и ме наклони.Преди дори да си помисля какво е намислил беше проникнал в мен и се движеше.Целуваше ме по врата,мачкаше гърдите ми,а аз се бях подпряла на леглото
-А ти обичаш изненади май?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 11:23 am

-Но само хубавите изненади.
Преместих ръцете си на дупето и,като я задвижих още по бързо. дори си нямаше идея,колко обичах тази поза и тази поза бе готова да ме побърка. В същност аз самия себе си побърквах.
-Марисела...
По дяволите за първи път стенех името на някоя жена,толкова ли се бях овлякал.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 11:26 am

-Нима?
Аз също обичах изненади,но когато аз ги правя,а той дали обичаше да го изненадват? Явно тази поза му беше любимата,но ако малко се поразмърдам.Тогава той простена името ми,това ми хареса,увличаше се по мен което ме лъскаеше,за първи път се задържах толкова с някого.Хвана ме за дупето и ме задвижи още по силно,тогава качих крака си на леглото и се наведох още малко..отново заплашваше да ми докара невероятен край
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 11:31 am

Това беше достойно да ме докара до пълния край,когато се качи на леглото се разтвори още повече. Просто полудях и не след дълго и двамата бяхме в красивия свят на оргазъма. За мих се приближих към гърба и като на ухото и прошепнах:
-Подлудяваш ме!
Захапах я леко по врата.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 12:13 pm

Това бе целта,да го подлудя,да го накарам да иска още и още.
Края беше невероятен , Мейсън успя да вкара небето в стаята си и да ме накара отново да извикам името му
-Значи ставаме двама!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 8:27 pm

Изтегнах ме се на леглото,като пордължавах да я галя нежно. Сякаш свиквах с присъствието и и сигурно щеше да ми е много трудно,като трябваше да се разделим:
-Утре да идвам ли в кантората ти или ти ще дойдеш?
Обърнах се към нея:
-Обещал съм да ти помогна.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 8:25 am

Трябваше да си вървя,имах работа,а и скоро щеше да съмне,а аз не бях спала.Имах нужда от почивка и малко сън,да се изкъпя и преоблека преди да отида в агенцията.Мейсън легна до мен като не спираше да ме гали
-Ако искаш ела в агенцията,ще ти покажа всички документи които биха ти помогнали
Да бе обещал да ми помогне и се радвах за това,въпреки,че агенцията се възтановяваше имах нужда от него
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 12:50 pm

-Ако искаш остани тук,ще ти намерим дрехи,от гърдероба на майка ми нито една дреха не е обличана. Поспи изкапи се и после шофьора,ще те закара,аз сутринта,ще премина само през моята кантора имам още едно дело.
Погалих я по бузата:
-Ще ми е приятно да останеш.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 12:56 pm

Мейсън ми предложи да остана и да спя при него,щеше да ми даде дрехи и да ме закара до агенцията..
-Едва ли дрехите на майка ти биха ми станали,но благодаря все пак
Да остана или не,замислих се,беше ли редно
-Не мисля,че е редно да оставам и то първата нощ!
Можеше да се бях предала пред него на плажа,но винаги можех още и още да се дърпам
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 1:04 pm

-Не искам да се чувстваш като изгонена,не си ми безразлична и не искам да те гоня. Остани наспи се.
Целунах я,като я завих с одеялото:
-Ще ти станат не се бой,майка ми е слаба и много дизайнери и пращат дрехи,който дори не са за нея,понякога и се подиграват. Тя ги захвърля в гардероба. Все нещо ще ти стане.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имение Робинсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имение Робинсън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Имение Виларте
» Имение "Хейстингс"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: