City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Модна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_lcapМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_voting_barМодна агенция "Виларте" - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Модна агенция "Виларте"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Модна агенция "Виларте" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна агенция "Виларте"   Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyСъб Апр 19, 2014 8:10 am

Вероятно Мейсън беше побеснял,вероятно искаше да влезе,но щеше да влоши нещата
-Чичо дай ми детето,плаче ,не те ли е малко жал,тя е невинно същество
-Това дете трябваше да е мое,Кат трябваше да е наша дъщеря,моя и на Мер,а той дори не вярваше че това дете е негово,не я искаше до самия край..
Писваше ми да слуша глупости,трябваше да действам вече,жал ми бе да слушам как детето плаче
-Спокойно захарче,скоро ще си у дома
-Захарче?Луда ли си момиче,няма да ти я дам,тя идва с мен
-Не!Детето остава с мен -както Мейсън каза детето се успокои,явно разбра че няма да я нараня и баща и ме праща -Тръгвай губим време чичо
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Модна агенция "Виларте" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна агенция "Виларте"   Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyСъб Апр 19, 2014 8:42 pm

Кат се успокой явно Валерия беше я нарекла,както аз но все още не бях спокоен. Не бе в нейните ръце,а в ръцете на копелето,който я държеше сякаш е негова дъщеря.
-По дяволите....
Все още не ме свърташе на едно място но се намирах в полицейска кола и нямаше измъкване от тук докато те не кажеха. Ударих по стъклото,като резултата е само да ме заболи ръката,може би толкова силно я ударих,най-вероятно бях счупил нещо.
-Само ми я върни...
Прошепнах докато гледах екрана,цях да бъда щастлив,чак когато е в мойте ръце.
Върнете се в началото Go down
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Модна агенция "Виларте" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна агенция "Виларте"   Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 11:18 am

Трябваше да действам,ако се бавех още разкривах да ме разкрие и да се налага да стрелям по някой,а не исках за да не травмирам Катерина с изтрели и бой
-Ако продължиш да се бавиш рискуваш прикритието си и моето,ако ме хванат че ти помагам кариерата ми си отива,а не искам да загубя това което постигнах без теб
Тръгнах към Кат,но една от горилите застана на пътя ми,трябваше да се стегна и да взема детето
-Тръгвай преди да съм те арестувала за отвличане момче,в затвора не е приятно
Той се отдръпна и взех Кат на ръце,малкото същество уви ръце около мен и се успокои още повече
-Спокойно съкровище,вече си в безопастност и скоро ще си в прегръдките на тати-обърнах се към чичо - Никога не се връщай в този град или следващия път ще има последствия-обърнах се и тръгнах към изхода,все още се боях да не извърши някоя лудост,но това беше риск който трябваше да поема,молех се само да успея да го хвана преди да разпознае шофьора и да се измъкне.
Веднага щом излязох дадох Кат на колега да я отведе при баща и да намерят лекар за я прегледа за всеки случай...В следващия миг усетих пареща болка,вик и изстрел....
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Модна агенция "Виларте" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна агенция "Виларте"   Модна агенция "Виларте" - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm

Видях ги че излизат но все още бях в колата,чаках да ми отворят но тогава видях нещо ужасяващо. Агентката беше простреляна от прокурора в гърба. Глупак! Да стреля срещу жена и друго,то зад гърба и. Нападнаха го полицаите,като изведоха Кат от там.
След,като мина всичко и копелето беше затворено в бронираната кола с белезници,ме пуснаха. Агнетката беше веднага отнесена в болницата,после щях да се погрижа да видя дали е добре.
Кат все още много тревожна но е успокояваше лека полека,защото бях с нея.
Трябваше да се приберем,а аз трябваше по най-бързия начин,да задействам скоросно,бързо и не успоримо дело. Само с едно доказателство можех да го осъдя но сега имах цяла торба. Обадих се на стария професор,както на още няколко колеги,да насочат най-бързото дело. Нямаше да се налага още да го ровят убиеца е ясен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Модна агенция "Виларте" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна агенция "Виларте"   Модна агенция "Виларте" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Модна агенция "Виларте"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имение Виларте

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: