Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Similar topics
Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Търговски център

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Нед Окт 09, 2011 9:47 pm

-Да нещо такова!
Здрависах се с нея,не очаквах да видя някой познат тук. Да бе това да не бе кантората ти,много ясно,че тук,ще срешеш,доста хора:
-Здравей Елиза,да събрах се с Марисела,тъкмо им търсех подарък но не го казвай на никой.
Усмихнах се:
-Трябва ми помощ смятам да избера кошара за бъдещия или бъдещата Робинсън,така че ще се радвам на женско мнение.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Нед Окт 09, 2011 10:02 pm

- Много се радвам-поздравления и на теб -казах като поех ръката му
- Разбира се,че ще дойда ,обожавам да избирам бебешки неща-казах с усмивка
- Е разказвай ,как се случи,къде се запознахме доколкото познавам Сел,не ти е било лесно-казах с усмивка.Вървяхме малко ,след което стиснахме магазина за бебешки стоки влизайки вътре ме обзе вината.Ванора нямаше да пазарува скоро тук ,но я потиснах,тя първа ме нападна,не бях виновна ,не знаех.

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Нед Окт 09, 2011 10:12 pm

-Дойде да и помогна с нейната агенция. После бяхме на едно парти.
Да нещата бяха много сложни и не исках да задълбочавам. Стигнахме до бебешките кошари,за жалост не разбирах нищо:
-Не съм по разказването,определено тя ще ти разкаже по добре.
Потупах по една от кошарите:
-Е помагайте идея нямам даже,какво да търся.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Нед Окт 09, 2011 10:51 pm

- То и за не съм много на ти,както знаеш,нямам дете ,а и скоро не предвиждам да имам-казах с усмивка
- Но едно знам,че трябва да е в неутрален цвят,че да става и за момче момиче,нещо в зелено,жълто или бяло.Стрелнах се напред ,там стоеше невероятно креватче в бяло ,но беше с розов балдахин
- Ако е момиче,тази ще е чудесна,защо не изчакаш,първо да се разбере пола на бебето-усмихнах се.

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Нед Окт 09, 2011 11:10 pm

-Е,да но искам да направя изненада,почти месец не мога да я засека и искам да и направя подарък.
Е,добре де исках да и купя огърлица:
-Май е по добре да и купя нещо диамантено,а кошарата да оставя за по-нататък?
Зададох аз този интересен въпрос:
-Не знам все още се уча как да бъда мил с момиче,което ще ми е годеница.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Съб Окт 06, 2012 8:25 pm

След ,като Дилан замина,за неопределено време по "работа",изпаднах в дълбока депресия ,постоях първите дни вкъщи,после се опитах,да се насладя ,на природата и няколко екскурзии,в чужбина,но нещо не се получаваше.Бях самотна ,той ми липсваше.Да и какво по-добро средство ,срещу депресията от шопинг, да обаче,след като изкупих половин дузина магазини и това ми омръзна дадох ги на Роберто -шофьорът ми ,да ги отнесе вкъщи и без това повечето едва ли щях,да ги облека някога.Да бях си взела и шофьор,дори с това мое иначе толкова любимо занимание,не ми се занимаваше.Бях в тотална дупка и за капак на всичко някакъв ме поля с кафе ,е избиха ми чавиите и го фраснах,в муцуната и май му избих някой зъб.Хората около мен зяпнаха,а аз просто ги подминах.на всичко отгоре и станах център на внимание,когато най-малко го исках,тръгнах да излизам,за да се върна отново вкъщи,нищо ,че всяка вещ в това проклето имение,носеше неговият аромат."По дяволите Дилан, болезнено ми липсваш!"-си помислих.

Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 75

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Съб Окт 06, 2012 8:43 pm

Джей се чувстваше като у дома си в мола. Буквално. Знаеше всеки магазин из основи, освен спортните, разбира се. Единствените случаи, когато влизаше в тях бяха ако имаше някой сладък спортист, който си търсеше маратонки, тениска или каквото и да било друго. Дженифът вървеше към ескалаторите с величественапоходка, съблазниелно поклащайки дупети си, което караше мъжете да остават с впити в нея погледи. От долния етаж се чуваше някаква вряза, хора спореха. Дженифър побърза да слезе надолу и каво да види - красивата й русокоса приятелка Елиза отново бе в центъра на скандала. Бързо дотича до нея, невъзпрепятствана от високите 15 сантиметрови токчета.. Ами какво да се прави, Джей беше миньонче и компенсираше това с наистина високитокчета.
-Ел, какво става? - запита тя бързо, докато прибраедин кичур зад ухото си и се огледа наоколо. Погледите бяха насочени към Елиза, следователно сега и към Джен.И този път не беше само поради факта,че бяха преуспели модели..
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Съб Окт 06, 2012 9:00 pm

Тълпата около мен,се разрастваше и накрая останах приклещена ,между любопитните зяпачи,а изходът беше толкова далеч...Не стигаше това ,а и чувах какво си шушукат,но поне никой ,от тях,не ме разпознаваше или поне до този момент,когато се появи Джей и извика "Ел"-тогава чух от близките хора до мен" Но това е Елиза Даймънт,не може да бъде!","Как може да се излага това момиче" и тем подобни.Обърнах се ,към нея ,без да ги поглеждам.
- Благодаря ,Джей-казах с явен сарказъм.

Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Съб Окт 06, 2012 9:06 pm

Тъмнокоската завъртя очи с доста видима ирония.
-О, моля те, сякаш не знаеха, че си ти - каза Джен и повдгина рамене, вместо да се извини или да се опита да поправи нещата. Но в действителност не бе виновна тя, че Елиза се беше забъркала с нещо.. отново!
-Хайде, да те измъкнем оттук - каза Джейи хвана Ел подръка, като си запроправя път измежду насъбралите се хора. Някои отстъваха встрани, но други искаха още шоу, затова ги следваханахално по петите.
-Какво става? Какви са тези изцепки от твоя страна? - попита Дженифър и с се спря, като застана и поглдна Ел. Около тях имаше хора, който брюнетката изгледа с видима досада, но повечето с направиха на ни чули,ни видяли и изобщо не отразиха брутално кръвнишкия поглед на Джен, докато една много малка бройка хора си тръгнаха.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Съб Окт 06, 2012 9:14 pm

Погледнах я ,въпреки ,че не я бях виждала отдавна ,не се беше променила.но някак си "срещата" ни , не ме радваше ,като преди,дали не беше умрял целият ми живец,със раздялата с Дилан,тепърва щях,да узная.
- Не бяха сигурни-казах по-спокойно.Както и да е ,животът ми е пълна тъпотия,малко екшън , може да ми отрази добре.-казах.Точно в този момент,не ми пукаше ,да имиджа ми ,а и няма лоша реклама ,така ,че,не губех нищо,кой знае какво. Тя се опита да ми помогне,да се измъкна,но ни попречиха,с това тоново,възпламениха и без това неугасналия напълно огън.
- Ама вие ,нямате ли си друга работа ? Проклети сирджии!-провихнах се ,с което отново разбуних духовете.

Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Съб Окт 06, 2012 9:47 pm

-Да не би е заради Дилън? - попита я Дженифър.
Медиите бяха гръмнали, когато той замина. Съобщавахаза раздялата им, която дори не беше факт. Мразех таблоидите и всякакви жълти издания, в които можеха да изкарати девственица бременна, по дяволите!
-Не си струва, той и без това не е за теб - повдигна рамене Джен и погледна Елиза, защото допреди малко гледаше хората, скупчили се наоколо, чиито брой много бавно намаляваше.. Наистина много бавно, но все пак имаше такива, които решиха да ни дадат малко уединение.
-Най-вероятно в момента сваля някоя друга.. не си струва да мислиш за него - добави Джей накрая, поклащайки глава неодобрително.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Съб Окт 06, 2012 10:20 pm

Не ми се разправяше повече с малоумници,за това им обърнах гръб,смятах,да изпия кафе или дори нещо по-силно със старата си приятелка,но точно тогава тя засегна болната ми тема.
- Няма нищо общо с него,чуваме се често,така ,че все едно е тук-казах,никога не бях я лъгала,но точно сега имах нужда и аз да си повярвам,само ,че не ми се получи.Грозната действителност ме цапна в лицето.
- Какви ги говориш,той обича само мен!-казах защитнички и на висок тон.
Покрай нас ,продължаваше ,да има тълпя,някой извика "Сбийте се" и по-готино не може,да стане"цапардосах го,за да млъкне и извиках
- Кой е следващия ? Може всички да ви подкарам,ако ми се отваряте!

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   

Търговски център
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jessie J
» Линдзи Лоън напуска рехабилитационния център