City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Търговски център - Page 2 I_vote_lcapТърговски център - Page 2 I_voting_barТърговски център - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Търговски център - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Търговски център - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Търговски център - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Търговски център - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Търговски център - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Търговски център - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Търговски център - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Търговски център - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Търговски център - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Търговски център

Go down 
+2
Сара Макензи
Селина
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyНед Окт 09, 2011 9:47 pm

-Да нещо такова!
Здрависах се с нея,не очаквах да видя някой познат тук. Да бе това да не бе кантората ти,много ясно,че тук,ще срешеш,доста хора:
-Здравей Елиза,да събрах се с Марисела,тъкмо им търсех подарък но не го казвай на никой.
Усмихнах се:
-Трябва ми помощ смятам да избера кошара за бъдещия или бъдещата Робинсън,така че ще се радвам на женско мнение.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyНед Окт 09, 2011 10:02 pm

- Много се радвам-поздравления и на теб -казах като поех ръката му
- Разбира се,че ще дойда ,обожавам да избирам бебешки неща-казах с усмивка
- Е разказвай ,как се случи,къде се запознахме доколкото познавам Сел,не ти е било лесно-казах с усмивка.Вървяхме малко ,след което стиснахме магазина за бебешки стоки влизайки вътре ме обзе вината.Ванора нямаше да пазарува скоро тук ,но я потиснах,тя първа ме нападна,не бях виновна ,не знаех.
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyНед Окт 09, 2011 10:12 pm

-Дойде да и помогна с нейната агенция. После бяхме на едно парти.
Да нещата бяха много сложни и не исках да задълбочавам. Стигнахме до бебешките кошари,за жалост не разбирах нищо:
-Не съм по разказването,определено тя ще ти разкаже по добре.
Потупах по една от кошарите:
-Е помагайте идея нямам даже,какво да търся.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyНед Окт 09, 2011 10:51 pm

- То и за не съм много на ти,както знаеш,нямам дете ,а и скоро не предвиждам да имам-казах с усмивка
- Но едно знам,че трябва да е в неутрален цвят,че да става и за момче момиче,нещо в зелено,жълто или бяло.Стрелнах се напред ,там стоеше невероятно креватче в бяло ,но беше с розов балдахин
- Ако е момиче,тази ще е чудесна,защо не изчакаш,първо да се разбере пола на бебето-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyНед Окт 09, 2011 11:10 pm

-Е,да но искам да направя изненада,почти месец не мога да я засека и искам да и направя подарък.
Е,добре де исках да и купя огърлица:
-Май е по добре да и купя нещо диамантено,а кошарата да оставя за по-нататък?
Зададох аз този интересен въпрос:
-Не знам все още се уча как да бъда мил с момиче,което ще ми е годеница.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 8:25 pm

След ,като Дилан замина,за неопределено време по "работа",изпаднах в дълбока депресия ,постоях първите дни вкъщи,после се опитах,да се насладя ,на природата и няколко екскурзии,в чужбина,но нещо не се получаваше.Бях самотна ,той ми липсваше.Да и какво по-добро средство ,срещу депресията от шопинг, да обаче,след като изкупих половин дузина магазини и това ми омръзна дадох ги на Роберто -шофьорът ми ,да ги отнесе вкъщи и без това повечето едва ли щях,да ги облека някога.Да бях си взела и шофьор,дори с това мое иначе толкова любимо занимание,не ми се занимаваше.Бях в тотална дупка и за капак на всичко някакъв ме поля с кафе ,е избиха ми чавиите и го фраснах,в муцуната и май му избих някой зъб.Хората около мен зяпнаха,а аз просто ги подминах.на всичко отгоре и станах център на внимание,когато най-малко го исках,тръгнах да излизам,за да се върна отново вкъщи,нищо ,че всяка вещ в това проклето имение,носеше неговият аромат."По дяволите Дилан, болезнено ми липсваш!"-си помислих.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 8:43 pm

Джей се чувстваше като у дома си в мола. Буквално. Знаеше всеки магазин из основи, освен спортните, разбира се. Единствените случаи, когато влизаше в тях бяха ако имаше някой сладък спортист, който си търсеше маратонки, тениска или каквото и да било друго. Дженифът вървеше към ескалаторите с величественапоходка, съблазниелно поклащайки дупети си, което караше мъжете да остават с впити в нея погледи. От долния етаж се чуваше някаква вряза, хора спореха. Дженифър побърза да слезе надолу и каво да види - красивата й русокоса приятелка Елиза отново бе в центъра на скандала. Бързо дотича до нея, невъзпрепятствана от високите 15 сантиметрови токчета.. Ами какво да се прави, Джей беше миньонче и компенсираше това с наистина високитокчета.
-Ел, какво става? - запита тя бързо, докато прибраедин кичур зад ухото си и се огледа наоколо. Погледите бяха насочени към Елиза, следователно сега и към Джен.И този път не беше само поради факта,че бяха преуспели модели..
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 9:00 pm

Тълпата около мен,се разрастваше и накрая останах приклещена ,между любопитните зяпачи,а изходът беше толкова далеч...Не стигаше това ,а и чувах какво си шушукат,но поне никой ,от тях,не ме разпознаваше или поне до този момент,когато се появи Джей и извика "Ел"-тогава чух от близките хора до мен" Но това е Елиза Даймънт,не може да бъде!","Как може да се излага това момиче" и тем подобни.Обърнах се ,към нея ,без да ги поглеждам.
- Благодаря ,Джей-казах с явен сарказъм.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 9:06 pm

Тъмнокоската завъртя очи с доста видима ирония.
-О, моля те, сякаш не знаеха, че си ти - каза Джен и повдгина рамене, вместо да се извини или да се опита да поправи нещата. Но в действителност не бе виновна тя, че Елиза се беше забъркала с нещо.. отново!
-Хайде, да те измъкнем оттук - каза Джейи хвана Ел подръка, като си запроправя път измежду насъбралите се хора. Някои отстъваха встрани, но други искаха още шоу, затова ги следваханахално по петите.
-Какво става? Какви са тези изцепки от твоя страна? - попита Дженифър и с се спря, като застана и поглдна Ел. Около тях имаше хора, който брюнетката изгледа с видима досада, но повечето с направиха на ни чули,ни видяли и изобщо не отразиха брутално кръвнишкия поглед на Джен, докато една много малка бройка хора си тръгнаха.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 9:14 pm

Погледнах я ,въпреки ,че не я бях виждала отдавна ,не се беше променила.но някак си "срещата" ни , не ме радваше ,като преди,дали не беше умрял целият ми живец,със раздялата с Дилан,тепърва щях,да узная.
- Не бяха сигурни-казах по-спокойно.Както и да е ,животът ми е пълна тъпотия,малко екшън , може да ми отрази добре.-казах.Точно в този момент,не ми пукаше ,да имиджа ми ,а и няма лоша реклама ,така ,че,не губех нищо,кой знае какво. Тя се опита да ми помогне,да се измъкна,но ни попречиха,с това тоново,възпламениха и без това неугасналия напълно огън.
- Ама вие ,нямате ли си друга работа ? Проклети сирджии!-провихнах се ,с което отново разбуних духовете.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 9:47 pm

-Да не би е заради Дилън? - попита я Дженифър.
Медиите бяха гръмнали, когато той замина. Съобщавахаза раздялата им, която дори не беше факт. Мразех таблоидите и всякакви жълти издания, в които можеха да изкарати девственица бременна, по дяволите!
-Не си струва, той и без това не е за теб - повдигна рамене Джен и погледна Елиза, защото допреди малко гледаше хората, скупчили се наоколо, чиито брой много бавно намаляваше.. Наистина много бавно, но все пак имаше такива, които решиха да ни дадат малко уединение.
-Най-вероятно в момента сваля някоя друга.. не си струва да мислиш за него - добави Джей накрая, поклащайки глава неодобрително.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm

Не ми се разправяше повече с малоумници,за това им обърнах гръб,смятах,да изпия кафе или дори нещо по-силно със старата си приятелка,но точно тогава тя засегна болната ми тема.
- Няма нищо общо с него,чуваме се често,така ,че все едно е тук-казах,никога не бях я лъгала,но точно сега имах нужда и аз да си повярвам,само ,че не ми се получи.Грозната действителност ме цапна в лицето.
- Какви ги говориш,той обича само мен!-казах защитнички и на висок тон.
Покрай нас ,продължаваше ,да има тълпя,някой извика "Сбийте се" и по-готино не може,да стане"цапардосах го,за да млъкне и извиках
- Кой е следващия ? Може всички да ви подкарам,ако ми се отваряте!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търговски център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търговски център   Търговски център - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Търговски център
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: