Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Имението "Дънкан"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Ное 19, 2014 9:17 pm

- Знам, но доколкото си спомням ти имаш същата способност-намигнах му. Сипах си нова чаша, след като и нея я последва съдбата на първата и втората, намалих темпото.
- Да какво ли би могло друго да те тревожи…- направих се на разсеяна, много добре знаех, какво, точно това ,което ме будеше и мен често през нощта. Търсейки решението на дъното на бутилката, Чарли ме бе хващал няколко пъти и обещах повече ад не пия сама. Привидно бях продължила живота си, но само аз си знаех,че само чаках удобния момент, в който да си отмъстя. Дилан нямаше вечно да пази онази руса кучка и когато усетих размирици в рая, щях да действам мълниеносно. Откакто беше станал инцидента в болницата, я придружаваха четирима въоръжени до зъби яки мъжаги, но все някога щяха да я изпуснат от погледа си и тогава щях да и скърша красивото вратле. Точно толкова лесно, както тя уби сърцето ми.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Ное 19, 2014 9:20 pm

- Нищо щом съм с теб. - целунах я и допих чашата си. Единствената утеха за мен щеше да бъде отмъщението. Това , което щях да получа още утре. Лека усмивка се прокрадна по лицето ми , дори без да я усетя , но сам при мисълта за утрешния ден нямаше как да не съм щастлив.
- Мисля , че трябва да намалим пиенето. Ще е добре да си легнем рано преди мама да се е върнала отново.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Ное 19, 2014 10:15 pm

- Да прав си-усмихнах се.
- Макар, да ми се ще да изпия цялата бутилка, утре ужасно ще ме боли главата. –засмях се.
- Май е по-добре да я върнеш на мястото ѝ докато не сме си променили намерението. Хванах ръката му преди да стане, после се върни тук, нямам нищо против да спим под звездите, ако и ти го искаш.- вечерта беше топла и приятна и мисълта за сън под открито небе ми се струваше безкрайно примамваща.
Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Ное 19, 2014 10:24 pm

Върнах бутилката , преди да сме се замислили над решението си и се върнах при Ванора. Застанах зад нея и я обгърнах с ръце , слагайки главата си на рамота й.
- Заспивай. Утре ще се постарая да има закуска.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   

Имението "Дънкан"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10