Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Имението "Дънкан"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 20, 2011 10:25 pm

Погледнах я когато ме прегърна и се разсмях.
- Не може без мен , а ? Ванора не ме лъжи в очите и ми кажи какво искаш. Приятелка ли си ми или си ми враг ? Защото враговете ми си плащат по-скоро от колкото дори са предполагали. - казах и силно ударих масата с юмрук.
- Избери какво искаш.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 20, 2011 10:43 pm

Чарли да не беше полудял ? Защо се държеше така,аз преглътнах гордостта си,защо той не можеше ?
- Какво по дяволите ти става Чарли ?-запитах го и се отдръпнах от хладният мъж,който не познавах и дори ме плашеше.
- Какво те прихваща,как изобщо можеш да ми задаваш подобен въпрос,не съм ли ти доказала до сега ,към кои спадам ?-казах саркастично.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 20, 2011 10:46 pm

Отново се засмях.
- На мен ли ? Не ми става нищо , аз съм си напълно добре. - огледах се наоколо.
- В своята къща съм и мога да задавам каквито въпроси си искам , освен ако на ваше височество не й пречи. - в главата ми изникна мисъл , че трябва да го убия , бързо скочих , взех пистолета си и го заредих.
- Прави каквото искаш , но аз трябва да го убия.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 20, 2011 11:25 pm

Гледах го,обаче не вярвах,че е добре.не се държеше адекватно.Беше прекалено арогантен и саркастичен,повече от друг път.Освен това мислеше глупости.Като взе пистолета ,реагирах инстинктивно,тъй,като още го болеше,използвах това нечестно предимство ,да го контрирам, съборих го на земята и избих пистолета от ръцете му,като го ритнах надалеч.
- Никъде няма да ходиш !-казах заповеднически.Знаех,че освен,болките в тялото ,които му бях причинила тонът ми бе и удар по гордостта му.Но по-добре да ми се сърди известно време,от колкото ,да извърши някоя глупост.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 20, 2011 11:41 pm

Тя ме блъсна на земята и усетих болка по цялото си тяло , видях как пистолета ми хвърчи в другият край на стаята.
- Ти си с него , искате да ме убиете , за това правите всичко това. За това ми изби пистолета. - гледах я ядосано , след което изкрещях , защото главата ми ме заболя страшно силно и се хванах с двете ръце.
- Спри.. ти ли го правиш
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пет Окт 21, 2011 12:21 am

- Ти си луд,Господи ,Чарли ,какво ти става.Когато започна да се стиска за главата и да ме пита аз ли му го причинявам.Сериозно ес притесних.Звъннах,на една приятелка ,която работеше в лудницата.за да му бие някакви инжекции.Тя пристигна бързо.
- Ще се побъркам,не знам какво става.
- От това ,което ми разказа,разбирам,че тежко е бил пострадал.
- Да
- Значи е нормално,да му е засегнат мозъка,сега ще го успокоя ,а по-късно ще го прегледам и ще му назнача лечение.
- Това означава ли...
- Че е луд ? Не Ванора,просто временно мозъкът му не функционира правилно,може да има оток.Без преглед обаче не може да се каже и необходимите изследвания.Отидохме при него.
- Чарли,това е Беси,тя е моя приятелка и е тук,да ти помогне-казах му той продължаваше да държи главата си,явно силно го болеше и да крещи да спра,да му го причинявам.Да плака ми се,не бях свикнала да го виждам такъв.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пет Окт 21, 2011 9:19 pm

- Да ми помогне или да помогне на теб ? - засмях се леко и докато се опомня , другата ми беше била инжекция , добрах се на дивана и легнах , гледайки и двете.
- Бетци ? Да не се прави на кучин лечителката ? С една инжекция може да заличиш всичко ? Тогава ми сложи още няколко.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пет Окт 21, 2011 9:48 pm

- Млъквай ,Чарли-казах когато се опита,да се заяде с Беси.
- Благодаря ти мила,от тук аз поемам-казах и я изпратих до вратата.Върнах се при него и му показах,че имам още инжекции.
- Ако това ще те държи мирен и няма да опитвах да се самонараниш ,да ще ти бия още няколко.Успокой се това е само медикамент,който овладява гневът и снема напрежението.Отпусни се ,за да подейства-казах и седнах близо до него.Гледах ,го но този който виждах,не го познавах,нямаше и капка от предишната топлота в погледа му.Този Чарли,не ме обичаше ,нещо повече,дори не ме харесваше.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пет Окт 21, 2011 9:52 pm

- Мисля , че усещам трагедия , милата Бетци , да не би да обидих приятелката ти ? Горката , ще се реваншираме с някой друго милионче или.. ще я убием ? - усмихнах се и тогава главата пак ме заболя. Започнах да разтривам слепочията си. Защо говорех така ? Какво ми ставаше ?
- Може и наистина да се извиним на Бетци.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пет Окт 21, 2011 11:43 pm

- Спокойно няма нужда,тя е свикнала,не се притеснявай за нея.-Това добър ли знак беше ?Че се притесняваше от думите си.
- Почини си,имаш нужда и бъди спокоен нищо от това ,което каза,не съм си го взела на сърцето.Опънах се на срещуположният диван.Странно,но се чувствах ужасно уморена,инстинктивно погалих коремът си,там трябваше да е моето бебе,но не беше,отне ми го една проклета кучка,която щеше да проклина денят,в който ме е срещнала.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пет Окт 21, 2011 11:46 pm

- Нима намекваш , че съм луд ? - погледнах я леко , наистина ли бях луд ? Не , не можеше да съм луд , просто ми се беше насъбрало. Погледнах я как си погали корема.
- Те си платиха и това е само началото , обещавам ти. - казах леко заваляно , защото започнах да се унасям от инжекцията.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Съб Окт 22, 2011 10:13 pm

- Само малко-казах и се засмях,лекарството ,което му инжектира Беси,вече действаше.Той ме хвана ,в този неудобен момент.Станах и отидох да погаля челото му,като докоснах от страни бузата му.
- Знам,но за всичко има време.Нека сега се радват,един на друг,ще дойде момент,в който взаимно ще се намразят и точно тогава ,когато са най-уязвими ще ги съсипем,заедно-казах нежно последната дума и се наведох да го целуна.
- Заспивай,имаш нужда от почивка,аз ще съм тук и като се събудиш.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Съб Окт 22, 2011 10:17 pm

- Късно е , аз започнах да си... - преди да успея да кажа думите си , усетих как не мога и очите ми се затвориха. Когато се събудих ми беше малко замаяно , изпуках врата си и се изправих в седнало положение , не знаех колко точно бях спал.
- Колко е часът ? - погледнах Ванора.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Съб Окт 22, 2011 11:06 pm

- Не се безпокой,почти не си спал,едва 12 е.Впрочем,събуждаш се,точно навреме за обяда.-казах с усмивка.Макар,да знаех,че това едва ли го вълнува,напоследък ,ядеше,колкото да не припадне.
- Хайде-казах и му подадох ръка.Знаех,че от лекарството,ще му се вие свят,но поне отново ,бе на себе си.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Съб Окт 22, 2011 11:12 pm

- Това е добре. - кимнах и се изправих , хващайки ръката й , после леко я прегърнах през кръста , отидохме в трапезарията и седнахме на масата за обяд.
- Искам да ти кажа , че вече предупредих Елиза и Дилан какво ги очаква , анонимно. Скоро ще разберат кой го е направил и ще усетят гнева ми.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Съб Окт 22, 2011 11:46 pm

Той беше съвсем добре,но знаех,че това е временен успех,за това Беси,ме беше заредила с инжекции.макар,че се надявах,да не ги използвам.Седнахме да ядем и той заговори отново на болната ми тема,но този път ме заинтригува :
- Какво им стори,всичко ще им е малко-заканих се.Като само си помислех,че си бях мислила,как с Елиза може, да сме приятелки ми се гадеше.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Нед Окт 07, 2012 8:47 pm

След 6 месеца..

Ванора я нямаше. Никога не бях обичал жена , но ето че и това се случи. Надявах се терапията да помогне и да превъзмогне болката , а аз щях да отмъстя за всичко по мой си начин , беше минало време , много време и щеше да ги заболи още повече. Болеше ме и не бях с никаква друга жена цели 6 месеца , това не се случваше до сега. До сега щях да изневяря , какво по дяволите ми ставаше ? Ръцете ми трепереха , тя трябваше да се върне утре сутринта. Не можех да ям , не можех да спя и да правя нищо друго. Изведнъж телефона ми звънна и се надявах да е тя.
- Добър вечер . Близък ли сте на Ванора .. - следващите минути усетих как света ми се срива , толкова се радвах , че ще я видя , а сега... нямаще да я видя никога повече. Слязох долу и първото нещото , което видях беше уисикито. Налях си чащата и я изпих на екс.
- Господине.. - чух иконома зад себе си , но махнах с ръка.
- Остави ме намира , моля те. - нямаше как това да се случва.. нямаше как да е мъртва. Не можеше.. щеще да се върне утре.. и да сме шастливи. Ако Дилан имаше нещо общо с това.. щях да.. не знаех. Усетих как сълзи започват да се стичат от очите ми.. трябваше да е жива.. , обърнах следващата чаша..
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Нед Окт 07, 2012 9:17 pm

Не можех,да повярвам,че са минали шест месеца,а още толкова силно болеше.Никога ,не съм искала деца,никога не съм си представяла и какво е да си майка,но това стечение на обстоятелствата беше разрушило,връзката ми с някого ,на който наиситна държах.Чарли! Само като си спомня лицето му и се изпълвам с нежни чувства,горкият и той страда много.Питах се защо ,заминах,не беше ли по-добре да го преживеем заедно ? Но вече беше късно за разкаяние,все пак ми повлияха добре,сега поне не плачех ,всяка минута и дори се усмихвах ,макар и на сила.Случи ми се нещо ,много смешно ,както си гледах през прозореца ,се наведох прекалено и паднах,помислиха ,че съм се самоубила,но благодарение на опита ми в каскадите ,не бях наранена сериозно ,само си изкълчих китката ,но ето че и това вече минаваше.Ех защо така лесно ,не се лекуваха и душевните рани.Пристъпих към дома на Чарли,не го бях виждала цели шест месеца,ами ако ме е забравил и изхвърлил от живота си,не не исках,дори да си помислям.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Нед Окт 07, 2012 9:21 pm

Чух някой да звъни , Алфред не беше наблизо , гледах надолу и пристъпвах бавно към вратата , доколкото можех. Сълзите ми се стичаха без дори да разбирах защо и без дори да го исках. В момента усешах най-голямата болка в живота си , бях загубил единствената жена , която някога съм обичал. Отворих вратата и не се интересувах , че този който ще е там ще види слабостта ми. Гледах надолу и дори не се интересувах от човека стоящ пред мен.
- Ако търсите Чарли , него вече го няма и никога повече няма да го има.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Нед Окт 07, 2012 9:26 pm

За първи път в живота си,бях несигурна,пристъпвах бавно,без да бързам,почти машинално натиснах звънеца ,опита се да се усмихна ,щях да го видя.Човекът ,който ми отвори не беше Чарли,поне не и моят,този който познавах и обичах.Беше мъж,съсипан от мъка,нима толкова тежко ,го беше преживял,да вярно това щеше да е и негово дете,но мислех си ,че не го иска.
- Аз съм Чарли,твоята Ванора ,върнах се любов моя и повече няма да бягам от проблемите ни.-казах разперих ръце,за да го прегърна.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Нед Окт 07, 2012 9:32 pm

Чух толкова познат глас и веднага погледнах нагоре. Тя беше пред мен и беше тук , беше жива. Кой си беше направил тази лоша шега ?
Прегърнах я силно и я притиснах в себе си.
- Ти си жива . - усмихнах се , не я пуснах , защото не исках. Имах нужда от нея.
- Липсваше ми прекалено много.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Нед Окт 07, 2012 9:54 pm

Прегърна ме и за първи път ,от доста време насам почувствах сигурност.Останахме така известно време,след което ме погледна,оглеждаше ,сякаш,да се увери ,че съм пред него ,тогава каза "Ти си жива"-усмихнах се.
- Разбира се,едно падане не е нищо особено за мене,макар ,че болеше-засмях се,леко ,но за първи път от толкова време,искрено ,без преструвки.
- Толкова ми липсваш е,броях дните ,в които бяхме разделени и беше много мъчително .А ти как си ?
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 08, 2012 9:57 am

/Бях прекалено слаб , тя не трябваше да разбира това. Не трябваше да разбира колко съм страдал по нея , как реагирах , когато помислих , че е умряла. Тя беше моята слабост , а знаеше ли това , можеше да ме използва както исках. Сложих фалшивата усмивка на лицето си и повдигнах вежда.
- Добре съм , е ще си призная може би ми липсваше малко. - намигнах й. Въобще не бях добре , светът ми се сриваше на няколко пъти последните месеци , но трябваше да се държа така.
- Хайде , няма ли да влизаме вътре ? - усмихнах се. Тя беше специална и трябваше да го знае , но ако разбереше точно колко много значи за мен се упасявах , че няма да е за добро.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Вто Окт 09, 2012 7:32 pm

"Само малко",след като разкрих душата си получих само това? Не можех,да повярвам,но всъщност,Чарли си беше такъв,обичаше най вече себе си.А аз очаквах повече,но както и да е ходим едва от няколко месеца,шест от които бяхме разделени и аз какво очаквах ?
- Да ,да влезем,че почна да захладнява -казах с лека усмивка.Щом влязохме ,усетих колко много ми е липсвало това място,което беше любовното ни гнезденце.Обичах тази къща и нямах търпение отново ад се озова до басейна,макар,че вече времето ,не беше много подходящо за къпане.Щеше да ми стигне и да се поизлежа на шезлонга,с горещ шоколад вместо коктейл.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Вто Окт 09, 2012 9:11 pm

- Така е , Алфред е подготвил вечеря - влязохме вътре, много ми липсваше , болеше ме ужасно и исках да й кажа много неща , но не можех , не исках да изглеждам като някой слабак и да разбере , че не мога да живея без нея. На масата имаше много блюда , не бях ял отдавна , не можех. Постоянно мислех за нея и се чудех дали е добре , раздялата не ни влияеше добре.
- Хайде , хапвай. Аз се наслаждавах достатъчно , със сигурност съм ти липсвал аз и уменията на Бърта.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   

Имението "Дънкан"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next