City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Малкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_voting_barМалкото пристанище за лодки - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Малкото пристанище за лодки

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 8:53 pm

- Това ще го приема, като комплимент –засмях се.- Аз също не съжалявам, че не го сторих, когато се опитвах да спася половинката си. –Отидох да потърся нещо специално за случая, когато извадих бутилката с бренди се зарадвах, знаех, че не може нещо да не е скрито тук. Налях две чаши и му подадох едната.
- Знам, че не това на което свикнал, но мисля,че като за жадни върши работа. Не знам за теб, но аз умирам от жажда добавих и изгълтах цялата чаша на веднъж. Чудех се защо сега, когато беше отминала всяка емоция от тялото ми, не изпитвам вина. Имаше ли нещо сбъркано в мен?
- Чувстваш ли се виновен, за това което стана между нас? -запитах машинално.

Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 8:57 pm

Взех чашата от ръцете й и се усмихнах самодоволно.
- Май се познаваме прекалено добре. - засмях се тихо и отпих от чашата , това беше нещото , от което се нуждаех след Ванора. Погледнах я и повдигнах рамене , можех да прикрия всичко , познавахме се прекалено добре и двамата бяхме актьори.
- Честно ? Все още не. Но скоро ще бъда най-виновното копеле на света.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:01 pm

- Чудесно, вече си мислех , че нещо ми има. Сигурно за вината трябва време-казах и си налях втора чаша.
- Така е Дилан познаваме се добре, главно от истории, които сме слушали един за друг. И все пак ако искаш нещо да научиш от източника давай- казах усмихвайки се. Напълних пак и неговата чаша, бяхме тръгнали да търсим половинките си, обаче това не означаваше , че преди това нямаше ад извлечем максимума от оставането ни насаме.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:03 pm

- Не , за вината трябва да обичаш някого истински , а аз съм убеден , че единствената жена , която някога ще обичам е Елиза. - усмихнах се , знаех че тази истина не може да ми навреди по никакъв начин. Отпих от чашата си отново.
- Нима ми е нужно ? Това , което исках да получа - вече го имам. Не смятам ,че историите , които знаем един за друг са лъжа , така че повече не ми трябва да знам.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:08 pm

- Ей това съвсем не означава, че не обичам Чарли, обичам го ,но нещата между нас се промениха. И въпреки това не съм спирала да го обичам нито за миг. –„дори когато му се отдаде? „Заговори едно гласче в мен, може би частица вина се прокрадваше.
- Много си самодоволен не мисли това, че си спал с мен, че ще ти даде привилегии, ако някога отново погнеш на хората, които обичам и в частност Чарли, ще съм принудена да ти отвърна, сладурче. Знам, че и ти ще сториш същото, ако някой от нас нарани някой скъп за теб. –усмихнах се. Запитах се дали знае, какво се опитвах да му подскажа.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:11 pm

- Разликата между теб и мен е голяма , Ванора. Моята любов към Елиза винаги ще бъде по-голяма от твоята към Чарли , това е факт. Тя е единствена за мен , а за теб той никога няма да бъде. - аз имах угризения и дори за секунди да бях забравил , затворих ли си очите един образ ми напомняше коя всъщност е моята половина.
- Знам. Нали това е тръпката в играта , която играем ? Но смятам , че сега трябва да свършим работата за която наистина сме дошли. Забавлението свърши.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:32 pm

- Мога да поспоря по този въпрос доста, но не ми се занимава, мисли ,каквото си искаш. Аз си знам кой е единствения в сърцето ми и някога ще бъде!-отговорих троснато, след като обърнах и трета чаша, за да приспя тотално съвестта си казах:
- Да съвършено си прав, всеки от нас трябва да намери половинката си-преди да е извършила нещо, за което ще се наложи да нарушим временното си примирие. След тази нощ, никак не ми се искаше да го нараня и нямаше да го сторя ,стига да не застрашеше моя любим. Помислих си „Чарли дано не си ѝ сторил нещо…”-Мразех проклетата кучка, тя ме беше лишила завинаги от възможността да бъде майка, макар и никога да не съм го искала, изборът трябваше да е мой, а не на някой друг.

Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:37 pm

- Едва ли щеше да си толкова нервна , ако беше убедена в това , скъпа. - знаех , че Чарли нямаше да й бъде достатъчен. Нима това същество беше достатъчно на някой ? Едва ли. Именно заради това не смятах , че ще се задържат дълго заедно. Нещата винаги умееха да се променят.
- Именно. - усмихнах се докато яхтата се приближаваше към брега , а когато вече стигнахме , слязох без да се поколебая. Погледа ми срещна този на Ванора.
- Сбогом , Ванора. Няма да излъжа , наистина с по-добра отколкото си мислих.- подсмихнах се лукаво преди да изчезна.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm

- Сбогом, ти също скъпи- казах съвсем тихо макар, че бях убедена, че ще се срещнем отново. Значи наистина не знаеше, че Чарли е с Елиза, по-добре сега трябваше да ги открия първа. Въпрос абеше ,че не знаех къде да търся, имаше толкова места на които може да са. Трябваше ад е нещо прикирто и изоставено, нещо добре познато и все пак не толкова очевидно. Удрях главата си с ръка, но уви погълнатото бренди си беше казало думата. Изведнъж ми дойде като идея. Разбира се, забързах натам, когато осъзнах, че все още нося ризата на Дилан и нищо друго под нея. Ботушките ми бяха останали на яхтата. Жалко за тя, наистина ги харесвах, но не исках да губя, време да се връщам да ги взема. Още повече,че Дилан можеше да ги открие пръв и да нарани Чарли. Стигнах някаква къща, промъкнах се в двора и свалих от простора някакви дрехи. Бяха ми почти по мярка, тъмно сини дънки и черна тениска имаше дори кожено яке и чорапи. Но никъде не виждах обувки. Огледах се, не исках да губя време, но не бях луда да хукна боса по този неравен път. Пък и какво щях да обяснявам на Чарли после… В този момент ме изненада жена.
- Какво правите в дома ми, с моите дрехи.-Не бях в състояние да се обяснявам,а и бързах.
- Сваляй обувките!-казах през зъби и понеже тя се поколеба, я фраснах здраво, наложи се да ги сваля сама, бяха ми по мярка чудничко. Хукнах сякаш дяволът беше по петите ми. Дано стигнех първа и да не съм закъсняла.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото пристанище за лодки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: