City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имение Робинсън  - Page 3 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 3 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имение Робинсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПон Авг 22, 2011 1:22 pm

-Не се чувствам изгонена,просто не обичам да оставам в чужда легло първата нощ
Не съм безразлична,това беше признание и ми хареса,зави ме е ме целуна
-Добре,ще остана,но само защото настояваш
Обърнах се към него и го целунах нежно по устните,а после и по челото
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПон Авг 22, 2011 1:49 pm

Радвах се че остава,целунах я нежно и я притиснах към мен,до толкова,че да и бъде удобно:
-Спокойно вече почти е сутрин така,че не си оставала вечерта да спиш.
Намигнах и,това беше начина да не се чувства престъпила правилото.
Натиснах едно дистанционо да свали завесите не обичах да ми пече докато спя.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПон Авг 22, 2011 1:52 pm

Именно това бе проблема
-За мен сънят е важен Мейсън,ако не поспя ще имам ужастни торбички под очите и няма да изглеждам както са свикнали да ме виждат в средите където се движа
Той спусна щорите,скоро слънцето щеше да се скрие,прегърнах го леко за да ни е удобно и затворих очи!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПон Авг 22, 2011 1:56 pm

Заспа,малко след нея аз,станах преди нея но я оставих малко да поспи,на терасата бе сложена закуска или обяд. Отворих вестника и отпих от кафето. Чаках я да се събуди,бях поръчал да и вземат една красива ежедневна рокля,която бе на диванчето до нея с една малка розичка и картичка. Също имаше и удобни обувки,всичко по нейна мярка.
-Нещо друго да желаете господин Робинсън.
Усмихнах се на иконома:
-Благодаря не за сега си свободен.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПон Авг 22, 2011 2:00 pm

Събудих се,не знаех колко е часа,но Мейсън не беше до мен,на терасата ухаеше на кафе,когато се изправих видях закска на масичката ,а на дивана имаше рокля,ежедневна и обувки.Беше се погрижил за всичко.Влязох в банята и си взех душ,облякох се и излязох на терасата при него
-Роклята е страхотна,благодаря ти! - целунах го - Изобщо спал ли си?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyПон Авг 22, 2011 8:59 pm

-Да спах,просто ми е нужно малко сън. От сън спомени няма.
Подадох и кафето,беше красива в тази рокля:
-Не знаех дали,ще ти хареса но я поръчах да я донесат,мисля че те видях в едно списание точно с нея.
Затворих вестника:
-Има палачинки,кроасани,яйца и плодове. Не знаех какво обичаш за това поръчах много неща.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 6:47 am

Беше прав,че няма но за мен беше полезен и ме отпускаше.Взех чашата с кафе и седнах срещу него
-Да , носих я на едно от ревютата където представих някои от моделите ми...
Видях отрупаната маса,той наистина се беше постарал доста
-Обичам обилната закуска,но днес ще я карам на плодове - усмихнах му се като станах и го целунах за благодаря
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 1:16 pm

Погалих я по брадичката,надигнах се и я целунах.
-Заповядай,хапни си.
Гледах я беше ми хубаво,да е на закуска с мен. Отворих отново вестника,като го разгледах,трябваше да купя акции на фондовата борса.
-Ще мина веднага след,като взема делото.
Затворих вестника:
-Ще огледам нещата.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 1:19 pm

Закуската с него беше приятна и разтоварваща,той четеше вестник,а аз хаправх от пресните плодове.
-Ще приготвя всички документи от делото,финансовите отчети и ... ще трябва да знаеш с какво се захващаш
Изправих се и го целунах
-Аз отивам в агенцията,чакам те там

Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 1:26 pm

-Добре,красавице!
Изправих се,целунах я:
-Шофьора,ще те закара,където пожелаеш.
След това тя си тръгна,аз си оправих,изкъпах се и си облякох деловия костюм сложих кофарчето.
Минах през кантъората да взема няколко документа.

Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 10:17 pm

С помощта на иконома влязохме през задния вход,като скоро бяхме в предвериято.
-Добре дошъл в моя дом сега е къщата на брат ми но след,като си купи негова,е от части моя.
Обърнах се към иконома и казах:
-Ще ни приготвиш ли сандвичи,картовки и пай,донеси ги горе в стаята,отивам да видя моята Пухи.
Хванах го за ръката и тръгнахме на горе по стълбите,като скоро бяхме в стаята:
-Сладкишче Пухи тук ли си!
Чуваше се малък лай когато от гърдероба с моя сандал излезе Пухи,сандала бе по голям от нея. Наведох се и я взех,като тя започна да ме ближе и да ми се радва:
-Това е моята Пухи,Макс Пухи,Пухи Макс!
Казах го бързо,че прозвуча доста смешно.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 10:20 pm

Когато пристигнахме не вярвах на очите си,беше си огромно,тя ме поведе към някакъв странен вход на който ни посрещна иконом.Гледаше ме странно и дръпнато,не бях приятен
-Къща ли?Мила това си е палат
Тя поръча сандвичи,пай и не знам още какво като ме помъкна към стаята си,само гледах не пипах нищо,докато не влязохме в спалнята и,беше голяма,леглото огромно и меко,това аз не можех да и дам..тогава от някъде излезе Пухи..беше наистина сладко кутре
-Сладур е мила
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 10:27 pm

Подадох я на пред,за да се опознаят,а тя бе дружелюбна и започна да го ближе:
-Харесва те!
Гледах ги беше много сладък. Помислих си,такъв ли щеше да бъде с нашето дете,за първи път ми се прииска да съм майка,да го видя какво е да си майка и той да е бащата. Но разстресох глава,като се опитах да забравя тази мисъл:
-Тя е малка и няма да създава проблеми любими,ще я взема със себе си.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 10:31 pm

Малкото кученце беше дружелюбно и ме хареса ведната,сгуши се в ръцете ми,оставиме да си играя докато Ема приготвяше багаж
-Сигурна ли си мила,че искаш да дойдеш там...? Наистина ли си готова да оставиш това?Аз не мога да ти дам този лукс Емили,не мога да ти усигуря това на което си свикнала,не и сега с това ми състояние..не мога да ти купувам скъпи подаръци и друхи
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 10:40 pm

Той се тревожеше,знаех че ако го доведа тук,ще се разстрой. Но не исках да го прави. Приближих се към него,целунах го:
-Обичам те любими и бих дошла на край света,ако ти си там. Не искам от теб този лукс,не искам да ми купуваш скъпи подаръци,аз си имам всичко,имам си теб.
Бушнах го,като Пухи бе между нас:
-Добре ми е в твоята къща но се нуждая от дрехи,имам само два чифта бикини и някоя друга рокля,не може така,трябва нещо да се топля.
Погалих го по бузата:
-Мили тук си в моя дом чувствай се добре,като крал,ела в мекото легло,влез в моята приказка,както аз влязох в твоята.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 10:44 pm

Тя ме целуна,беше нежна целунка и запомна да ми обяснява какне иска лукс,че с мен и е добре
-И аз те обичам принцесо,ти си ми достатъчна,носи жена,всяка жена обича подаръци,обича да е глезена,а повече от цвете или нещо евтино като гривничка,но от евтините,а ти заслужаваш повече
И все пак продължи,дрехите и наистина бяха малко,но аз щях да я топля,аз не можех да я водя тук и там,а само на моите места,там където парите бяха нищо
-Тя не ми е позната мила,ти влезе в моята,но дали аз мога да вляза при теб?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 10:50 pm

-Оу можеш да влезеш в мен!
Намигнах му палаво,взех Пухи от ръцете му,като я посавих в любимото и кресло. Придърпах го към леглото,надигнах роклята си,като го оставих да ме наближи:
-Има всичко и ще си го купя ако нямам нещо но не мога да си купя миговете с теб,местата където ме водиш и емоциите който ме караш да изпитвам. Никога не бях виждала делфини на живо,никога медуза не ме бе парила,никога не бях се любила в езеро. Това никога никой нямаше да ми го подари освен теб.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 10:53 pm

Знаеше как да ме разведри,да бъда в нея бе най-невероятното чувство
-Палавница!
Казах когато взе Пухи от ръцете ми и я остави в креслото, а мен задърпа към леглото,надигна роклята си,беше божествена,моята богиня
-Това е ,не искам да разчитаме на твоите пари,но и не мога да те спра да ги ползваш...аз ще продължавам да ти дарявам теци мигове любима,ще те заведа накрай света ако трябва,ще те любя където кажеш,дори на най-показното място което избереш....
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 11:04 pm

-Тук е перфектното място,никой не е спал в моето легло,никой не ме е любил върху него. Брат ми щеше да полудее,ако се бе случило.
Дръпнах го към мен,още малко:
-А и,ако брат ми разбере,че си тук,ще дойде и ще започне да те разпитва.
Засмях се,свалях дрехите му,исках да го пушна под меките завивки и да ме люби в него:
-Ще се забавим с тръгването,искам те тук.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСря Ное 30, 2011 1:46 pm

Палавница малка,искаше да ме има тук,да я любя както в къщи,но тук имаше опастност да ни пипнат
-Мила ... желая те,но ще дойде някой ако сме шумни,а с теб не мога да съм тух
Тя обаче ме събличашеи дърпаше към леглото,гледах я какво прави и се наслаждавах на това....
-Опа,май ще нощуваме тук а ?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСря Ное 30, 2011 2:10 pm

-Определено,ще полудуваме тук. А,и трябва да побързаме,преди брат ми да е дошъл,а и иконома прави нещо за ядене,скоро трябва да дойде,така че нека се скрием под завивките.
Дръпнах го към мен,като скоро бяхме в леглото и под завивките,оставаше да се отървем от глупавите дрехи:
-Хайде любов да се отървем от гадните дрехи.
Събличах го бързо,като се опитвах да ги махна от леглото но бяхме потънали в него:
-Страх ли те е?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСря Ное 30, 2011 2:14 pm

Брат и?
-А милоооо не ,ако брат ти ще идва няма да рискувам,но и наистина нека изчакаме храната
Но тя бе нетърпеливо,опита се да свали дрехите ми,а вече бяхме под завивките и не издържах,спуснах ръката си по нея
-Боже не мога да стоя мирен когато си гола до мен
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСря Ное 30, 2011 2:34 pm

-Знам за това и бързам да се съблека,за да не размислиш.
Тогава чух почукването и как Пухи лае. Беше иконома идваше с закуската. Завих Макс под одеялото.
-Влез!
Той влезе,като влезе с количка с храната,а аз не спирах пот одеялото да докосвам Макс:
-Благодаря ти свободен си!
Той не искаше да излезе но го направи,като чух как набира телефона.
-Иконома ни издаде на брат ми.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСря Ное 30, 2011 2:41 pm

-Не искам да бърза скъпа,искам да се насладя на тялото ти,но знаем че..
И ме прекъснаха,иконома влезе и остави храната,но не искаше да излиза,а Ем не спираше да ме докосва,не спираше да ме дразни,а едва стоях мирен.
Когато най-сетне излезе чухме как набира телефна,Ем бе сигурна,че са ни издали
-Супер и сега какво?Ще се махаме или ще го чакаме,ще говоря с него,само да не ми налита на бой
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 EmptyСря Ное 30, 2011 2:50 pm

Знам,че не бях добър съпруг и щях да бъда още по лош брат но когато чух от иконома,че са в имението оставих Мери,да си почива и тръгнах към имението ми.
Качих се горе в стаята,като почуках на вратата на Ема:
-Емили,отвори ми Мейсън е!
Но се чуваха разни неща,явно ги бях спипал:
-С него ли си излезте за да се запознаем...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имение Робинсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имение Робинсън
Върнете се в началото 
Страница 3 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Имение Виларте
» Имение "Хейстингс"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: