City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Сара Макензи
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Чарли
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Залива на любовта I_vote_lcapЗалива на любовта I_voting_barЗалива на любовта I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Залива на любовта EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Залива на любовта EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Залива на любовта EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Залива на любовта EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Залива на любовта EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Залива на любовта EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Залива на любовта EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Залива на любовта EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Залива на любовта EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Залива на любовта

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyСря Юли 13, 2011 3:19 pm

Залива на любовта Picture_0823625001246951350


Романтично място за усамотение и почивка сред кристална вода и природа!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyНед Ное 27, 2011 8:43 pm

С отварянето на вратата на оградата вече имаше папараци,бяха научили къде живея и бяха оградили къщата ми,трудно се измъкнахме от тях,но слава богу познавах квартала си и града и лесно се откъсняхме от тях,мислеха че може да идем на плажа,за това я заведох в едно залимче,там ходеха малко хора макар да бе известно като залива на любовта,но никой не идваше тук,а бе прекрастно райско кътче
-Успяхме да се измъкнем
Показах и плажа
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyНед Ное 27, 2011 8:52 pm

Успяхме да се измъткнем и най-сетне бях ме на плажа. Беше невероятно красиво,а нямаше никакви хора. Сложих кърпата на пясъка,като започна да се събличам нямах търпение,като дете да се потопя във водата:
-Искам във водата!
Съблякох се и останах само по бански,като скоро бях в водата до коленете,като потопих и ръцете си и замахнах. Бях щастлива,наистина щастлива да съм тук на плажа:
-Вярваш или не това ми е първия плаж.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyНед Ное 27, 2011 8:57 pm

Тя се радваше като малко дете,докато постели кърпата и се съблече,беше във водата.Беше толкова естествена и непринудена,че не вярвах на късмета си,че е моя.Съблякох се и седнах да я наблюдавам,обожавах енергията и ,усмивката и която не слизаше от нея,не исках да я виждам никога тъжна,разплакана и особено по моя вина
-Да мила вярвам ти,виждам го в очите ти
Не останах дълго на кърпата,исках да споделя тези мигове с нея,да пия от енергията и да я правя щастлива
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyНед Ное 27, 2011 9:14 pm

Метнах се върху него,като ме завъртя. И ме пусна отново във водата,не се страхувах от дълбокото и можех да плувам но ми харесваше просто да съм на плиткото и да се радвам на времето прекарано с него:
-Обожавам те принце мой. Ти наистина имаш кралско име.
Закачих го аз,като завъртях ръката си около кръста му.
-Знаеш ли ужасно е хубаво да си прекарвам с теб дните?
Той ме наблюдаваше,харесваше ми това,обичах да ме гледа с тази любов:
-Като малка се страхувах от водата,защото си играех около басейна и паднах,бях много малка и се изплаших но като пораснах Мейсън ме научи да плувам,от тогава не се страхувам от водат,защото знам че докато има някой около мен,който да ме спаси,водата винаги е безопасна.
Прегърнах го:
-И ти ще ме пазиш
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyПон Ное 28, 2011 1:48 pm

Посрещна ме приятно като ми се хвърли на врата,завъртях я във въздуха и я пуснах отново,беше лека като перце и идеално изпълваше ръцете ми
-Чак пък кралско
Палавата и ръчичка се уви около мен,добре че имаше вода около нас
-И аз обожавам времето с теб принцесо моя
Не спирах да я гледам,да попивам красотата й,да се губя в очите и,а и тя не стоеше по назад,гледаше ме влюбено.Разказа ми за премеждието си с водата
-Аз ще те пазя красавице
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyПон Ное 28, 2011 6:14 pm

Дръпнах се от него,като го гледах видях нещо бяло пуло прозрачно но то ме приближи и ме жегна по десния крак. Отскочих и изпищях,като паднах назад,това че бе плитко не ознчаваше,че след ужилването няма да се удавя,започнах да се давя.
Но той ме хвана и ме измъкна,аз се притиснах към него,понесе ме на ръце към пясъка и върху кърпата но ме болееше ужасно кракът и пареше. Видях че на него има огромно червено петно. Сгуших се в него и тихо казах:
-Боли ме Макс,много ме боли.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyПон Ное 28, 2011 6:19 pm

Ем подскочи,а после падна във водата,започна да вика от болка,нещо стана,тогава видях медуза ,беше я ухапала,веднага я вдигнах на ръце и я изкарах от водата.Сложих я на кърпата,тя се сви от болка,погледнах беше зачервено
-Спокойно красавице,ще мине,стой така за секунда-изпразних шишето с вода и го напълних с морска вода,знаех от опит,че морската вода отмива отровата и премахва болката.
Върнах се при Ема и полях мястото като внимавах да не натискам,за да не я боли.Седнах до нея и отново я прегърнах,галех косата и говорех
-Ще мине мила,това е нормално за този район,но не са опасни за живота ти
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyПон Ное 28, 2011 6:27 pm

-Гадна медуза!
Гласа ми бе почти като на ядосано дете,още ме болееше но не толкова много. Сгуших се в него:
-Няма да влизам повече в морето не искам пак някоя гадна медуза да ме ужили!
Не бях виждала медуза но бях чувала за тях,е сега вече знаех,какво е да си ужилен от гадна медуза.
-Вече не ми е забавно.
Да определено:
-Хайде да отидем да ядем.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyПон Ное 28, 2011 6:49 pm

Тя бе моето малко дете което не познаваше света,настроението и бързо бе убито и надали щеше да влезе пак във водата..
-Да лоша е но това не трябва да те плаши,водата разкрива толкова нови неща,хубави не само лоши,като медузата
Но Ема искаше да хапнем,добре че бях взел храна за тук ,за да не се налага да си ходим
-Хапни и после ще ти покажа нещо което ще ти хареса и ще забравиш за медузата
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyПон Ное 28, 2011 6:59 pm

Взех единия сандвич но ядях малко сърдито и гледах червенината,от време на време и Макс. Бях като нацупено дете,а не 18 годишно момиче. Малко се излагах пред него.
-Не няма да се върна в морето има медужи,акули и други такива гризящи неща.
Сандвича беше хубав,хванах се около раната и казах:
-Ще ми остане ли белег?
Погледнах към него,той поклати глава:
-Не няма да се върна пак в морето,забрави това,че ще ме пазиш не искам да се връщам.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта EmptyПон Ное 28, 2011 7:08 pm

-Хапни сандвича не се инати
Целунах челото и,тя мислеше,че ще се върнем във водата,но само исках да и покажа,че в него има не само опасни същества
-Няма да остане белег скъпа,успокой се
Сърдитка,беше много сладка като се цупеше така,харесваше ми детското в нея
-Не те карам да влизаш пак,просто ще се качим там на скалата над залива за да видиш баланса във водата
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Залива на любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залива на любовта   Залива на любовта Empty

Върнете се в началото Go down
 
Залива на любовта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Долу любовта!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: