City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Сара Макензи
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Чарли
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Далия Рокфорд I_vote_lcapДалия Рокфорд I_voting_barДалия Рокфорд I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Далия Рокфорд EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Далия Рокфорд EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Далия Рокфорд EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Далия Рокфорд EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Далия Рокфорд EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Далия Рокфорд EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Далия Рокфорд EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Далия Рокфорд EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Далия Рокфорд EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Далия Рокфорд

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Далия Рокфорд




Брой мнения : 1
Join date : 05.08.2011

Далия Рокфорд Empty
ПисанеЗаглавие: Далия Рокфорд   Далия Рокфорд EmptyПет Авг 05, 2011 12:16 pm

1. Снимка :Далия Рокфорд 4598274352_43ca40dbb6_z_large

2. Име : Далия Хийтън Рокфорд
- Прякор/и: Ди, Али, Лия, Ли

3.Години : 17

4.Зодия : дева

5.Семейство : Майка, баща и брат.

6. Обвързаност : Необвързана

7.Социално положение : Средна класа

8.Къде живее героя ви (Вижте в разясненията ,относно кварталите къде може ,да живее героя ви ,според групата си.)

9. Професия и дейности: Ученичка, работи като сервитьорка през лятото.

10. Външен вид : Височината на Али варира от 165 см до 170 см/понякога и по-нагоре/, в зависимост от дължината на тока на обувките й. Не че обича да ги носи, но факта че се налага я кара да си затваря устата... Косата й е кестенява, с ясно забележим червеникав отенък. Тялото й е стройно и добре изваяно, но като цяло може да се оприличи като дребно и хилаво/зависи от гледната точка... и светлината/.

11.Характер: Винаги съм била бунтар.. Никога не съм обичала правилата, независимо от обстоятелствата. И като че ли точно това ми изиграва лоша шега отново и отново, колкото и да искам да го спра. Но като цяло съм спокойна личност. Или поне през повечето време. Опитвам се да не издребнявам, макар че не съм напълно сигурна дали ми се получава, но все пак...
Често се случва да избухвам и то не заради сериозни неща, качество, което, вярвайте ми, искам да изкореня от себе си.
И за капак на цялата каша, поради която вече може би ме мислите за откачалка /ако не сте досега, и това ще стане/... Обожавам да се държа детински. Може би защото винаги съм била едно голямо лигаво бебе вътре в себе си. И понеже то не издържа да е затворено там, се проявява и наяве. С времето ще видите за какво говоря...

12.Предпочитания на героя : - Обичам кучета.. по-специално хъскита и това да ги гушкам /лигаво, но неизлечимо за жалост/
- Пуша отвреме на време... май
- Бой, стригане и сръбска музика - единствените неща, които за в състояние да ме пречупят. Даже не съм сигурна за боя...

13.История : Може би най-често като видите момиче, разхождащо се по улицата, видът й не буди особен интерес у вас. Да, предполагам е така... Защото гледката честно е една и съща – тананикаща ми весела песен, тя бърза към поредната среща с приятели. Или пък със слушалки на ушите и музика усилена на макс.
Е, дори да се попадали на готически стереотип или нещо, съвсем различаващо се от „танананана, обичам сметанова торта”, залагам нищожните си джобни на това твърдение, не се забелязали някаква разлика у нея.
И да... Може и мен да сте виждали по улицата. В малкият град лицата често се разминават, но винаги в съзнанието ти остава една малка частитаа от това което си видял. И попаднеш ли на него отново, със сигурност си спомняш че именно в тази горчива гримаса си се вгледал онзи ден в библиотеката.
Както и да е. Мога да говоря още, но с празните приказки които най-вероятно ще чуете, мисля да спра до тук. Да, обясненията колко е несправедлив живота често са безполезни, каращи те да изглеждаш като жалка жаба на фона на бистрото езеро от смях и щастие.
Но... ето го началото на моята история, която всъщност най-вероятно ще ми заслужи бамбандировка от сурови яйца и домати, допълнени от нечии палци, сочещи пода...

Всичко започна в деня, в който на бял свят проплака моя милост. Но това го знаете. С всички е така. И може би точно тези години, красящи началото на човешкият живот, са тези които не зачитате към съзнателният си живот. По простата причина че не ги помните. Ала с ръка на сърцето мога да кажа че те са моят личен рай... Именно защото не ги помня.
В семейство като моето няма оцеляване. Нека започнем от най-възрастните... Купчина кокалаци, обявяващи се за баб и дядо, религиозни фанатици, които в период на депресия посягат към бутилката..
Майка ми и баща ми май обаче са по-тежък случай.. Или не са? Не знам, това всеки един може да си интерпретира по различен начин.
Като се замисля всъщност не ви трябва да знаете за тях. Единственото, което бих постигнала ако ви кажа е да извикате камила за да ме наплюе...
Както и да е.. Имам по-голям брат, който се усети на време и щом навърши 18 се изстреля със скоростта на светлината. Уви, нямам неговият късмет...

14.Допълнителна информация :

15.Хоби : Рисуване, свирене на китара и прочее...

Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Далия Рокфорд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Далия Рокфорд   Далия Рокфорд EmptyПет Авг 05, 2011 12:25 pm

Добави квартал според класата си и името на момичето чиито лик използваш и си одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
 
Далия Рокфорд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Зона на героя :: Създай герой-
Идете на: