Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Изоставената военна база

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Пон Сеп 19, 2011 12:26 am

- Да,така погледнато звучи добре.Аз май сгреши,като се писах с прякора си,така ще знаят ,колко съм опасна-казах през смях.
- Чак,ми е жал,за горките,жени,които трябва ,да се изправят срещу мен-засмях се по-силно.
- Май трябваше да се преоблека ,като мъж- повдигнах вежда-целунах страстно Чарли.
- Успех ,скъпи-казах му нежно.
- Разбий ги !
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 75

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Пон Сеп 19, 2011 8:15 pm

Примигнах няколко пъти, когато Елиза спомена за боевете. Да не очакваше да се запиша, та аз не знаех нищо общо взето.
-Ел, аз мога единствено да бия папараците с чантата си - казах на шега и се засмях. Направо не знаех какво да правя ако се запиша, затова може би нямаше да го направя.
-Няма ли да е по-добре да съм в публиката - казах и се усмихнах. Трябваше да бъда на скамейките, освен ако не исках после да съм в болница. А аз определено не бях мазохистка.
Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Пон Сеп 19, 2011 8:28 pm

Засмях се и също я целунах..
- И на теб , макарче и на двамата няма да ни трябва. - повдигнах рамене и се загледах , засега нямаше някой , който да не ми е в категорията , крака ми ми правеше малко проблеми , но засега щях да го игнорирам , нямах търпение да сритам нечии задник.
[b]
Дилан
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Пон Сеп 19, 2011 8:30 pm

Елиза ми беше писла смс , веднага отидох на мястото , видях че е с приятелката си , обърнах се към Дженифър и целунах ръката й.
- Здравейте. - поздравих и двете , след което целунах Елиза. Видях Чарли и Ванора , щеше добре да се разплатя с него.
- Скъпа имаш ли нещо против , ако се запиша ?
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Пон Сеп 19, 2011 8:55 pm

-Хайде,Джей,не бъде страхливка-ѝ казах.Но после въздъхнах.
- Права си,ако не се чувстваш сигурна,по-добре,само да гледаш-усмихнах се.Тогава видях Чарли и Ванора,още бяха заедно,че това си бе рекорд,за него.Но веднага ги забравих,когато дойде Дилан и ме притегли към себе си,за една умопомрачителна целувка.
- Здрасти,липсваше ми-казах с нежност-макар,да не се бяхме виждали само няколко дни,наистина ми липсваше.
- Разбира се,мили,аз и не очаквам,да не се включиш.Ти си най-добрият-прошепнах му на ухото,с което предизвиках усмивка,на устните му.

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Пон Сеп 19, 2011 9:01 pm

- И ти на мен. - погледнах я и се усмихнах , щях да се запиша и да разкатая онзи , просто не знаеше с кого се захваща.
- Отивам да се запиша. - усмихнах се и слязох долу като минах покрай онези двамата бяха си лика прилика убийца и курвар , чудех са как още са заедно с това педалче.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Пон Сеп 19, 2011 9:33 pm

- Май си твърде самонадеян,харесва ми-казах с усмивка.Но изведнъж тя замръзна,видях го,беше Дилан,той само ме погледна и кимна,но в очите му имаше нещо мрачно.От малко хора се страхувах,но той беше плашещ,а и знаех,на какво е способен.
- Какво прави той тук ?-и тъкмо запитах ,когато го видях,да целува Елиза,не можех да повярвам,че я бе спечелил.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Пон Сеп 19, 2011 9:37 pm

Изпратих Дилан с целувка.Джей отиде да седне,сред публиката ,а аз се залових,с пристягането на китките си и ,завързване на връзките на кубинките,така,че да не ми се развържат и да ми създадат проблеми.Дилан дори,не ме попита,дали ще участвам,май вече го знаеше.Погледнах към Чарли и Ванора,които нещо си шушукаха и ме гледаха.Махнах им,за да не съм неучтива ,но после обърнах погледа си в друго посока.

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:10 pm

Погледнах ,към Чарли,който както винаги се перчеше,но добре знаех,че Дилан,беше по-добрия,предния път,в който бяха един срещу друг,бяха равни,но от тогава беше минало много време.Чарли ме гледаше едва ли не,ми казваше с погледа си,много бързо ме забрави ,но какво право имаше изобщо ,да си мисли,че цял живот,ще страдам по него.Не усетих ,кога ,но Ванора беше дошла при мен.
- Здравей-поздравих я ,но след това се обърнах,да гледам,битката ,на мъжете.

Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:12 pm

Настръхнах когато видях,победоносното изражение на Дилан и как ме погледна,ако погледът му можеше да убива,знаех,че ще съм мъртва.Още не бе простил,че го предадох.Отидох при Елиза имах чувство ,че този мач,няма да протече,така гладко.Не исках,да я наранявам,но ако Дилан ,играеше нечестно и наранеше моят Чарли,щях да го сторя,макар да си призная че ,русата кучка ми харесваше.Единственият ѝ недостатък,беше изборът на мъже.Дори Дилан да е последният мъж,на земята,по-скоро бих останала сама,той беше коварен ,не исках такъв мъж,до себе си.Исках Чарли,усмихнах му се окуражително.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:16 pm

Погледнах Дилан , тоя въобще май не знаеше срещу кого ще се изправи , скоро усмивката от лицето му щеше да се изпари , отдавна исках да го видя как ще падне от мен. Целунах Ванора и си чух името.
- Сега ще видиш как този ще пада. - засмях се и излязох на ринга , мачът щеше да бъде в клетка , така че наистина докато единият от двамата не победеше и не се покатереше и излезеше от клетката нямаше край , леко куцах с десният си крак , но това нямаше да ми попречи да победя.
Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:16 pm

Отидох до Елиза и й се усмихнах , целунах я нежно.
- Обещавам ти ще го накарам да си плати за всичко , което ти е сторил. Тази вечер ще видиш как и той може да пада и да е унизен. - чух си името , щях да се бия с него както и бях платил. Тръгнах към ринга и по пътят погледа ми се срещна с този на убийцата , погледнах я и си присвих очите , един вид да я предупредя какво следва. Онзи отворко вече беше там , излязохме и спуснаха клетката.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:17 pm

Хората вече започваха да викат.
- Какво стана Дилан ? И тази вечер ли дойде , за да губиш ? Не успя с Ванора , Елиза е с теб само зареди болката й и видя в теб утеха ? Прекалено жалко винаги да си губещ , а ? - засмях се и се приближих до него като го ударих с юмрук в лицето и врата му се извърна настрани.
Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:18 pm

Смешника говореше празни приказки , през това време успях да видя , че куца с десният си крак , което беше в моя полза. Успя да ме удари един път , но вторият път в който посегна извих ръката му и го накарах да клекна , ритнах го в лицето , така че да падне. Хванах десният му крак и го усуках , за мен беше безполезно да говоря , защото можех да действам.
Чарли
The Heirs
The Heirs

Мислих си , че ще успея да го удари и втория път , но той ме изигра , играеше мръсно. Не можех да се обърна и да го ударя и усещах адска болка в крака , но въпреки това се засмях.
- Явно този път си решил сам да си вършиш работата , вместо да плащаш на жени да ти я вършат. - извартях се и успях да го изблъскам от мен.
Дилан
Outlaw
Outlaw

Говореше , опитавайки се да ме разсея , защото знаеше , че ще победя , такива ги знаех и не смятах да му се оставя. Ритнах го в корема и започнах с юмруци да го удрям в лицето , преди да се осъзнае къде е. По ръцете ми имаше кръв , но това което бях показал досега беше най-малкото , на което бях способен.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:19 pm

Не , не можеше да ме побеждава и особено Ванора да гледаше как падам , това нямаше да го позволя. Успях да хванах ръката му и да го ударя , той се залюля , изправих се колкото и да ми се въртеше и го ритнах с десният си крак и той падна назад , може би беше припаднал от удара ? Започнах да се изкачвам по клетката , за да се измъкна , защото ако останех там можеше и да нямам шанс.
Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:19 pm

Смених стратегията си , оставих глупака да си мисли , че съм припаднал. Беше глупав и непредценяваш ситуацията , което беше мой голям плюс , когато успя да се изкачи до горе се изправих и се изкачих по-бързо в края на клетката.
- Сбогом , Чарли. - усмихнах се и го ритнах с всичка сила и той падна назад обратно вътре , дано падането от 4 метра му се отразеше добре , слязох като победител и те вдигнаха клетката , не го виждах да мърда много , отидох до Елиза и я целунах.
- Обичам те. - усмихнах се.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:43 pm

Не можех да повярвам,през целият мач,гледах със затаен дъх,как двамата безмилостно си разменят удари.Не вярвах ,че някой изобщо ще може ,да излезе от клетката,но когато видях,че и двамата го правят,останах загледана ,като скандирах името на Дилан,до мен Ванора пък крещеше за Чарли.Точно в този момент,нещата се обърнаха и Дилан буквално изхвърли Чарли,от върха,останах с отворена уста,когато усетих ,как Ванора се спуска към клетката.Трябваше да изпитам нещо ,все пак той беше моята бивша любов,но явно е било нещо нетрайно,защото не усетих нищо,дари да беше умрял там.Щеше да ме боли единствено за Ванора,жената ,която очевидно го обожаваше.Но нямах време повече за мисли,Дилан се притисна до мен и ме целуна,каза че ме обича.
- Обичам те-отговорих му.
- Щях ,да умра,ако беше ти-казах и го гушнах,беше ранен,но сравнение с Чарли,беше много добре.
- Ела ,да те види лекар-казах и хванах ръката му.

Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 10:54 pm

Наблюдавах мача,като всеки един момент,усещах ,че Чарли няма ад издържи и въпреки това окуражаващо ,виках името му,толкова силно,че да надвикам тълпата или Елиза ,в този миг я мразех,как можеше да вика за Дилан,макар,че знаех,че е по-същата причина,по която аз съм зад Чарли.Защото го обичах,това самопрозрение ме порази,нима бе истина и аз го обичах ? Но оставих чувствата си за по-късно.Ръмжах от яд,като видях как Дилан обработва нараненият му крак,по дяволите ,от къде ,беше научил,че е бил наранен ? Обратът,не ми харесваше,точно когато видях,че Той успя да се изкачи,настъпи адът.Дилан го хвърли,побеснях извиках от болка и се втурнах ,като не се интересувах ,кой бутам,биех яростно всеки който се опитваше ад ме хване или спре.Добрах се до ринга,като пребих няколко души от охраната.Да прескоча клетката,нямаше ,да е трудност,но не се наложи,вече я бяха дигнали.Коленичих до Чарли и видях успокояващо ,че макар и слабо имаше пулс,но имаше толкова много кръв.Че дори аз закоравялата убийца,се уплаших.За живота му.
- Извикайте лекар-извиках-обезумяла.
- Чарли до теб съм любов ,моя живота мой,ще се оправиш-нареждах ,докато някой се притече на помощ.Обърнах се ,да го потърся в тълпата,дори от такова разстояние можех да го улуча смъртоносно,но те се бяха изпарили ,колко нещастна постъпка.Чераната мамба,щеше да тръгне след тях ,пращайки и двамата в гроба,но Ванора ,не можеше,да изостави мъжът,който вече знаеше,че обича.
Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 11:00 pm

- Не , аз нямам нужда от лекар , повярвай ми. - усмихнах се и отново я целунах , малко кръв ми течеше от устната и от носа , но беше само това.
- Казах ти , че той ще си плати за всичко , нали ? И това е само началото и беше като предупреждение за тях , ако отново припарят до теб или мен , или някой твой близък , ще стане нещо много по-лошо. - погледнах я и пак извърнах погледа си към ринга , като се засмях , нямаше нищо по-сладко от отмъщението.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 11:03 pm

Не очаква да ме бутне от там , не очаквах да успее да се изкачи толкова бързо , докато падах на долу ми се стори като един дълъг момент и после силна болка се разнесе из цялото ми тяло. Не бях припаднал , но скоро и това щеше да стане. Чувах как някой ми говори , отворих очите си , но не виждах нищо , всичко беше размазно. Изплюх малко кръв и хванах ръката на човекът , който говореше , беше Ванора или поне предполагах.
- Ванора ? - по-скоро беше като шепот , но исках да се уверя , че е тя. Чувах някаква суматоха около себе си , но не виждах нищо.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 11:31 pm

- Да,каза ми и въпреки това ,не очаквах това.Може да умре съзнаваш ли ?-казах го ,но без всякакво чувство ,сякаш просто констатирах факт.Кога ,бях станала толкова безчувствена ?
- Да се махаме ,явно ще се бия друг път,не желая да съм на среща на Ванора,ако той умре.Добре знаех ,каква е ,Дилан ми се беше доверил и не желаех,да рискувам.

Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 11:41 pm

Плачех,без да ми пука,кой ще ме види,когато стисна ръката ми ,едва не изкрещях,,чух името си,като шепот,от окървавените му устни.
- Тук,съм любов моя ,няма да те оставя,ще всичко ще бъде наред,ще го убия,за теб кълна ти се.-говорех ,а думите ми излизаха през стиснати устни ,толкова злобни бяха,че можех да се задавя с нея.Но за щастие,можех да го понеса.Дойде лекарския екип и двама го преместиха на носилката, линейната ,вече бе тук.Тръгнах след тях,нямаше да го оставя,беше се насъбрала тълпа,та се наложи,пак да я разбутам с юмруци и ритници,но в този момент ,исках да ги убия всичките ,само ако можеше той да е добре.Седнах в линейката стиснах ръката му и потеглихме.
Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Сря Сеп 21, 2011 11:48 pm

Засмях се и гледах как убийцата плаче , явно и тя имаше сърце , дано онзи умреше , ако умреше щях да очистя и нея и всичко щеше да бъде толкова по-лесно за мен.
- Добре скъпа да се махаме. - целунах я и се качихме в колата , винаги това място ми носеше хубави спомени.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   

Изоставената военна база
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Кой какъв инструмент исползва за изваждането на метала?
» Visual Basic
» търся лопатка
» Въпрос за база на сравнение между Текнетикс Т2 ЛТД и Фишер Ф75
» Подробни карти на България