City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Изоставената военна база - Page 2 I_vote_lcapИзоставената военна база - Page 2 I_voting_barИзоставената военна база - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Изоставената военна база - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Изоставената военна база - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Изоставената военна база - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Изоставената военна база - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Изоставената военна база - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Изоставената военна база

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 12:26 am

- Да,така погледнато звучи добре.Аз май сгреши,като се писах с прякора си,така ще знаят ,колко съм опасна-казах през смях.
- Чак,ми е жал,за горките,жени,които трябва ,да се изправят срещу мен-засмях се по-силно.
- Май трябваше да се преоблека ,като мъж- повдигнах вежда-целунах страстно Чарли.
- Успех ,скъпи-казах му нежно.
- Разбий ги !
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 8:15 pm

Примигнах няколко пъти, когато Елиза спомена за боевете. Да не очакваше да се запиша, та аз не знаех нищо общо взето.
-Ел, аз мога единствено да бия папараците с чантата си - казах на шега и се засмях. Направо не знаех какво да правя ако се запиша, затова може би нямаше да го направя.
-Няма ли да е по-добре да съм в публиката - казах и се усмихнах. Трябваше да бъда на скамейките, освен ако не исках после да съм в болница. А аз определено не бях мазохистка.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 8:28 pm

Засмях се и също я целунах..
- И на теб , макарче и на двамата няма да ни трябва. - повдигнах рамене и се загледах , засега нямаше някой , който да не ми е в категорията , крака ми ми правеше малко проблеми , но засега щях да го игнорирам , нямах търпение да сритам нечии задник.
[b]
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 8:30 pm

Елиза ми беше писла смс , веднага отидох на мястото , видях че е с приятелката си , обърнах се към Дженифър и целунах ръката й.
- Здравейте. - поздравих и двете , след което целунах Елиза. Видях Чарли и Ванора , щеше добре да се разплатя с него.
- Скъпа имаш ли нещо против , ако се запиша ?
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 8:55 pm

-Хайде,Джей,не бъде страхливка-ѝ казах.Но после въздъхнах.
- Права си,ако не се чувстваш сигурна,по-добре,само да гледаш-усмихнах се.Тогава видях Чарли и Ванора,още бяха заедно,че това си бе рекорд,за него.Но веднага ги забравих,когато дойде Дилан и ме притегли към себе си,за една умопомрачителна целувка.
- Здрасти,липсваше ми-казах с нежност-макар,да не се бяхме виждали само няколко дни,наистина ми липсваше.
- Разбира се,мили,аз и не очаквам,да не се включиш.Ти си най-добрият-прошепнах му на ухото,с което предизвиках усмивка,на устните му.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 9:01 pm

- И ти на мен. - погледнах я и се усмихнах , щях да се запиша и да разкатая онзи , просто не знаеше с кого се захваща.
- Отивам да се запиша. - усмихнах се и слязох долу като минах покрай онези двамата бяха си лика прилика убийца и курвар , чудех са как още са заедно с това педалче.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 9:33 pm

- Май си твърде самонадеян,харесва ми-казах с усмивка.Но изведнъж тя замръзна,видях го,беше Дилан,той само ме погледна и кимна,но в очите му имаше нещо мрачно.От малко хора се страхувах,но той беше плашещ,а и знаех,на какво е способен.
- Какво прави той тук ?-и тъкмо запитах ,когато го видях,да целува Елиза,не можех да повярвам,че я бе спечелил.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 9:37 pm

Изпратих Дилан с целувка.Джей отиде да седне,сред публиката ,а аз се залових,с пристягането на китките си и ,завързване на връзките на кубинките,така,че да не ми се развържат и да ми създадат проблеми.Дилан дори,не ме попита,дали ще участвам,май вече го знаеше.Погледнах към Чарли и Ванора,които нещо си шушукаха и ме гледаха.Махнах им,за да не съм неучтива ,но после обърнах погледа си в друго посока.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:10 pm

Погледнах ,към Чарли,който както винаги се перчеше,но добре знаех,че Дилан,беше по-добрия,предния път,в който бяха един срещу друг,бяха равни,но от тогава беше минало много време.Чарли ме гледаше едва ли не,ми казваше с погледа си,много бързо ме забрави ,но какво право имаше изобщо ,да си мисли,че цял живот,ще страдам по него.Не усетих ,кога ,но Ванора беше дошла при мен.
- Здравей-поздравих я ,но след това се обърнах,да гледам,битката ,на мъжете.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:12 pm

Настръхнах когато видях,победоносното изражение на Дилан и как ме погледна,ако погледът му можеше да убива,знаех,че ще съм мъртва.Още не бе простил,че го предадох.Отидох при Елиза имах чувство ,че този мач,няма да протече,така гладко.Не исках,да я наранявам,но ако Дилан ,играеше нечестно и наранеше моят Чарли,щях да го сторя,макар да си призная че ,русата кучка ми харесваше.Единственият ѝ недостатък,беше изборът на мъже.Дори Дилан да е последният мъж,на земята,по-скоро бих останала сама,той беше коварен ,не исках такъв мъж,до себе си.Исках Чарли,усмихнах му се окуражително.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:16 pm

Погледнах Дилан , тоя въобще май не знаеше срещу кого ще се изправи , скоро усмивката от лицето му щеше да се изпари , отдавна исках да го видя как ще падне от мен. Целунах Ванора и си чух името.
- Сега ще видиш как този ще пада. - засмях се и излязох на ринга , мачът щеше да бъде в клетка , така че наистина докато единият от двамата не победеше и не се покатереше и излезеше от клетката нямаше край , леко куцах с десният си крак , но това нямаше да ми попречи да победя.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:16 pm

Отидох до Елиза и й се усмихнах , целунах я нежно.
- Обещавам ти ще го накарам да си плати за всичко , което ти е сторил. Тази вечер ще видиш как и той може да пада и да е унизен. - чух си името , щях да се бия с него както и бях платил. Тръгнах към ринга и по пътят погледа ми се срещна с този на убийцата , погледнах я и си присвих очите , един вид да я предупредя какво следва. Онзи отворко вече беше там , излязохме и спуснаха клетката.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:17 pm

Хората вече започваха да викат.
- Какво стана Дилан ? И тази вечер ли дойде , за да губиш ? Не успя с Ванора , Елиза е с теб само зареди болката й и видя в теб утеха ? Прекалено жалко винаги да си губещ , а ? - засмях се и се приближих до него като го ударих с юмрук в лицето и врата му се извърна настрани.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:18 pm

Смешника говореше празни приказки , през това време успях да видя , че куца с десният си крак , което беше в моя полза. Успя да ме удари един път , но вторият път в който посегна извих ръката му и го накарах да клекна , ритнах го в лицето , така че да падне. Хванах десният му крак и го усуках , за мен беше безполезно да говоря , защото можех да действам.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:18 pm

Мислих си , че ще успея да го удари и втория път , но той ме изигра , играеше мръсно. Не можех да се обърна и да го ударя и усещах адска болка в крака , но въпреки това се засмях.
- Явно този път си решил сам да си вършиш работата , вместо да плащаш на жени да ти я вършат. - извартях се и успях да го изблъскам от мен.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:18 pm

Говореше , опитавайки се да ме разсея , защото знаеше , че ще победя , такива ги знаех и не смятах да му се оставя. Ритнах го в корема и започнах с юмруци да го удрям в лицето , преди да се осъзнае къде е. По ръцете ми имаше кръв , но това което бях показал досега беше най-малкото , на което бях способен.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:19 pm

Не , не можеше да ме побеждава и особено Ванора да гледаше как падам , това нямаше да го позволя. Успях да хванах ръката му и да го ударя , той се залюля , изправих се колкото и да ми се въртеше и го ритнах с десният си крак и той падна назад , може би беше припаднал от удара ? Започнах да се изкачвам по клетката , за да се измъкна , защото ако останех там можеше и да нямам шанс.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:19 pm

Смених стратегията си , оставих глупака да си мисли , че съм припаднал. Беше глупав и непредценяваш ситуацията , което беше мой голям плюс , когато успя да се изкачи до горе се изправих и се изкачих по-бързо в края на клетката.
- Сбогом , Чарли. - усмихнах се и го ритнах с всичка сила и той падна назад обратно вътре , дано падането от 4 метра му се отразеше добре , слязох като победител и те вдигнаха клетката , не го виждах да мърда много , отидох до Елиза и я целунах.
- Обичам те. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:43 pm

Не можех да повярвам,през целият мач,гледах със затаен дъх,как двамата безмилостно си разменят удари.Не вярвах ,че някой изобщо ще може ,да излезе от клетката,но когато видях,че и двамата го правят,останах загледана ,като скандирах името на Дилан,до мен Ванора пък крещеше за Чарли.Точно в този момент,нещата се обърнаха и Дилан буквално изхвърли Чарли,от върха,останах с отворена уста,когато усетих ,как Ванора се спуска към клетката.Трябваше да изпитам нещо ,все пак той беше моята бивша любов,но явно е било нещо нетрайно,защото не усетих нищо,дари да беше умрял там.Щеше да ме боли единствено за Ванора,жената ,която очевидно го обожаваше.Но нямах време повече за мисли,Дилан се притисна до мен и ме целуна,каза че ме обича.
- Обичам те-отговорих му.
- Щях ,да умра,ако беше ти-казах и го гушнах,беше ранен,но сравнение с Чарли,беше много добре.
- Ела ,да те види лекар-казах и хванах ръката му.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 10:54 pm

Наблюдавах мача,като всеки един момент,усещах ,че Чарли няма ад издържи и въпреки това окуражаващо ,виках името му,толкова силно,че да надвикам тълпата или Елиза ,в този миг я мразех,как можеше да вика за Дилан,макар,че знаех,че е по-същата причина,по която аз съм зад Чарли.Защото го обичах,това самопрозрение ме порази,нима бе истина и аз го обичах ? Но оставих чувствата си за по-късно.Ръмжах от яд,като видях как Дилан обработва нараненият му крак,по дяволите ,от къде ,беше научил,че е бил наранен ? Обратът,не ми харесваше,точно когато видях,че Той успя да се изкачи,настъпи адът.Дилан го хвърли,побеснях извиках от болка и се втурнах ,като не се интересувах ,кой бутам,биех яростно всеки който се опитваше ад ме хване или спре.Добрах се до ринга,като пребих няколко души от охраната.Да прескоча клетката,нямаше ,да е трудност,но не се наложи,вече я бяха дигнали.Коленичих до Чарли и видях успокояващо ,че макар и слабо имаше пулс,но имаше толкова много кръв.Че дори аз закоравялата убийца,се уплаших.За живота му.
- Извикайте лекар-извиках-обезумяла.
- Чарли до теб съм любов ,моя живота мой,ще се оправиш-нареждах ,докато някой се притече на помощ.Обърнах се ,да го потърся в тълпата,дори от такова разстояние можех да го улуча смъртоносно,но те се бяха изпарили ,колко нещастна постъпка.Чераната мамба,щеше да тръгне след тях ,пращайки и двамата в гроба,но Ванора ,не можеше,да изостави мъжът,който вече знаеше,че обича.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 11:00 pm

- Не , аз нямам нужда от лекар , повярвай ми. - усмихнах се и отново я целунах , малко кръв ми течеше от устната и от носа , но беше само това.
- Казах ти , че той ще си плати за всичко , нали ? И това е само началото и беше като предупреждение за тях , ако отново припарят до теб или мен , или някой твой близък , ще стане нещо много по-лошо. - погледнах я и пак извърнах погледа си към ринга , като се засмях , нямаше нищо по-сладко от отмъщението.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 11:03 pm

Не очаква да ме бутне от там , не очаквах да успее да се изкачи толкова бързо , докато падах на долу ми се стори като един дълъг момент и после силна болка се разнесе из цялото ми тяло. Не бях припаднал , но скоро и това щеше да стане. Чувах как някой ми говори , отворих очите си , но не виждах нищо , всичко беше размазно. Изплюх малко кръв и хванах ръката на човекът , който говореше , беше Ванора или поне предполагах.
- Ванора ? - по-скоро беше като шепот , но исках да се уверя , че е тя. Чувах някаква суматоха около себе си , но не виждах нищо.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 11:31 pm

- Да,каза ми и въпреки това ,не очаквах това.Може да умре съзнаваш ли ?-казах го ,но без всякакво чувство ,сякаш просто констатирах факт.Кога ,бях станала толкова безчувствена ?
- Да се махаме ,явно ще се бия друг път,не желая да съм на среща на Ванора,ако той умре.Добре знаех ,каква е ,Дилан ми се беше доверил и не желаех,да рискувам.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 11:41 pm

Плачех,без да ми пука,кой ще ме види,когато стисна ръката ми ,едва не изкрещях,,чух името си,като шепот,от окървавените му устни.
- Тук,съм любов моя ,няма да те оставя,ще всичко ще бъде наред,ще го убия,за теб кълна ти се.-говорех ,а думите ми излизаха през стиснати устни ,толкова злобни бяха,че можех да се задавя с нея.Но за щастие,можех да го понеса.Дойде лекарския екип и двама го преместиха на носилката, линейната ,вече бе тук.Тръгнах след тях,нямаше да го оставя,беше се насъбрала тълпа,та се наложи,пак да я разбутам с юмруци и ритници,но в този момент ,исках да ги убия всичките ,само ако можеше той да е добре.Седнах в линейката стиснах ръката му и потеглихме.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 EmptyСря Сеп 21, 2011 11:48 pm

Засмях се и гледах как убийцата плаче , явно и тя имаше сърце , дано онзи умреше , ако умреше щях да очистя и нея и всичко щеше да бъде толкова по-лесно за мен.
- Добре скъпа да се махаме. - целунах я и се качихме в колата , винаги това място ми носеше хубави спомени.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изоставената военна база - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената военна база   Изоставената военна база - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената военна база
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: