City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Сара Макензи
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Чарли
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПет Юли 22, 2011 11:41 pm

"Корабът на мечтите"

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Ship-Valor-w630x300

Всъщност това,беше частна яхта ,но се наричаше така,защото вътре бе една сбъдната мечта.Всеки може,да я наеме,срещу малко състояние.

Яхтата от вътре


Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПет Юли 22, 2011 11:48 pm

Когато стигнахме яхтата,очите ми останаха в нея,бяха ми казали,че е големичка,но не очаквах това.Хванах ръката на Дилан и се изкачихме по стълбата ,той като кавалер държеше и моя багаж.
- Добър ден-поздравих капитана и моряците,които свалиха шапки.От там се зададоха фотографът и импресариото ми.
- Елиза-беше се налензил,но усмивката му се скри,като видя Дилан.
- Ами господина ?-каза посочвайки го.
- Това е Дилан,той е мой приятел-казах но с тон,който да у покаже,че е повече от това.Знаех,че отдавна ми се точи,за това и взех Дилан с мен,за да ме пази.Кого заблуждавах,че беше само за това ,истината бе,че исках да е с мен.
- Добре,дошъл на борда ,Дилан-каза той мазно и си подаде ръката.
- Каютата ви е готова,г-це Даймънт-каза капитана,но не бяхме предвидили господина-каза извинително той.
- Няма проблем,той ще е до моята каюта-въпреки че исках,да поддържам вид,че сме заедно,не можех да си представя,да спим в едно легло,не знаех,какво щях да направя.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПет Юли 22, 2011 11:54 pm

Яхтата беше приказна , личеше си , че имат вкус , а и аз обичах лукса. Видях как фотографът гледаше Елиза , но не се подразних , нормално беше да я харесва , тя беше красива жена.
- Благодаря. - казах и също си подадох ръката , различни каюти , страхотно , но все пак бях с нея и това трябваше да ми стига , обещах да не я притискам.
- Кога започва фотосесията ти ? - усмихнах се и погледнах Елиза.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 12:13 am

- Утре сутринта ,трябва първо да се настаним и да разположим декорите и фотоапарата ,а до тогава ще се стъмни,ами грим,прическа.За това решихме,да станем рано ,още с изгряването на слънцето и да почнем снимките.-усмихнах се.
- Ако,няма да се отегчиш,може да дойдеш,да ме гледаш,но ще те предупредя,че става бавно ,с много кадри и повторения и може,да ти доскучае.-засмях се.След което ,го поведох на долу.
- Ето това е каютата,ти точно до моята ,настани се и след 20 мин,среща горе в кафето,на палубата,става ли ?
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 12:25 am

- Никога няма да се отегча , че те гледам , дори ще ми бъде много приятно. - усмихнах се и я погледнах.
- Добре , среща след 20 минути в кафето. - казах и отидох в стаята си , слава богу , че реших да се кача 10 минути по-рано. Не можех да повярвам на очите си , как той беше тук ? Ако видеше Елиза с мен , щеше да направи всичко възможно да я нарани , можех да се справя с него , но не исках да я излагам и исках да си прекара добре. Върнех се в каютата си и писах смс на Елиза , че ми е прилошало и сигурно е морска болест , така беше по-добре , иначе със сигурност тази вечер щеше да има престрелка. Бях пребледнял , но не ми беше лошо , а ме беше страх за Елиза , легнах на леглото и се чудех как да се оправя с Джефри или поне да успея да го избегна.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 12:45 am

Веднага щом,получих смс-а,от Дилан,отидох в каютата му.
- Как си ?-казах още с влизането и отидох и седнах,на леглото до него,беше пребледнял.
- Какво чувстваш,гадене,виене на свят,ще кажа на капитана да прати лекарства,имаме и корабен лекар ,ако е необходимо-усмихнах се ,но бях тъжна,не исках,да се чувства зле.Събух обувките си и се настаних до него.Погалих го по косата.
- Само ми кажи,от какво имаш нужда и ще се погрижа,да го донесат.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 12:50 am

- По-добре , щом си тук. - усмихнах се когато дойде и седна на леглото ми , наистина й пукаше за мен , беше ми гадно , че я лъжа , но така беше по-добре за нея , а и печелех време , за да измисля нещо.
- Гади ми се , но не се притеснявай , утре ще съм като нов и всичко ще е наред. - погалих леко лицето й.
- Нямам нужда от нищо и друг път ми се е случвало. Може да гледаше филм , ако искаш ?
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 1:01 am

- Нямам нужда от нищо ,щом си тук-казах и леко целунах челото му.След което,започнах да си играя с косата му.
- Жалко,че няма да можеш да присъстваш ,довечера ще има нещо,като бал,в чест на отплаването и нашия домакин г-н Джефри Долкинс,който впрочем,много иска да се запознае с теб.Като му казах,че съм с приятел прояви интерес,иначе ме покани,за своя дама на бала,не е ли мило ?-запитах с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 1:06 am

Усмихнах се на думите й и се радвах на думите й , харесваше ми близостта й , но следващите й думи ме накараха да откача и май наистина започна да ми става лошо. Какво целеше Джефри по дяволите ? Беше ме видял и в това бях убеден , щеше да нарани Елиза , тя не трябваше да излиза от тук.
- Да много мило. - усмихнах се , а гласът ми почти трепереше. Направих се , че ми прилошава и отидох в тоалетната , заключих , трябваше да се правя , че съм зле , можеше да се притесни , но поне така знаех , че живота й няма да е в опасност.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 8:46 am

Изведнъж му стана по-зле,дадох му няколко минути,след,което почуках,на вратата.
- Дилан ,добре ли си ? Какво ти е ? Опиши,какво чувстваш,за да знам,как ад ти помогна ?-Бях се разтревожила,много,не беше нормално,да получава морска болест,при условие,чу току що ,сме тръгнали.И тогава червената лампичка в умът ми светна.Ставаше нещо ,той се криеше,от нещо или някога,но от кого ? Или какво ? Щях,да разбера.
- Дилан,плашиш ме вече,това съвсем е добре,веднага ще повикам корабния лекар,може ад е нещо,по-сериозно.-Изправих се и се отправих към вратата,на каютата.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 7:06 pm

Не успях да измисля нищо , само знаех , че трябва да я държа далеч от онзи измислен бал. Но ако й кажех , тя можеше да ми се ядоса и да отиде на пук на всичко и тогава щеше да стане лошо , пуснах водата на тоалетната и наплискам лицето си с вода , ,отключих и излязох.
- По-добре съм , спокойно , няма нужда да викаш лекар , до утре ще се оправя.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 7:12 pm

Погледнах го ,беше гузен,лъжеше ме ,но защо ?От кой се криеше,две и две не беше трудно да се свържат,започна да се държи странно,от както споменах г-н Долкинс.Но щях да стигна до дъното ,на тази история.
- Много добре,Дилан,щом си по-добре,тогава ще те оставя да си почиваш-целунах го нежно по устните.
- Аз също ще го направя ,утре ставам рано-усмихнах се.Изведнъж се плеснах по челото:
- О,как щях да забравя г-н Долкинс,ме покани на вечеря,как мога да откажа,на домакина-казах все още усмихвайки се.
- До скоро ,Дилан,оправяй се-казах и хванах дръжката на вратата.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 7:18 pm

Не , не можех да позволя да отиде на тази вечеря , скочих и хванах дръжката на вратата. Погледнах я.
- Излъгах те , напълно добре съм физически. Но не мога да те пусна да отидеш на онази вечеря , защото Джефри Долкинс не е този , за когото го мислиш. Той е мафиот и с него имахме вражда , днес отидох по-рано в кафето и го видях , направих се че ми е зле , за да не отидем и да не ти направи нещо. Той е опасен и ме е страх за теб , мога да се справя с него , но не искам да те излагам.Моля те не отивай.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 7:37 pm

- Да знам,че ме излъга-казах съвсем спокойно.
- Но ,не знаех причината ,това ли било,помислих,че е нещо по-страшно.Няма защо да се страхуваш за мен,той не би ме наранил ,той...ме харесва.
- Но,добре няма да отида,но искам от сега нататък ,да ми казваш истината. Мразя да ме лъжат-казах леко ядосано.
- За това ли поиска шанса,за да не си искрен с мен ?Погледнах го право в очите ,исках да го ударя,за да разбере,че не съм глупачка,за да се хвана на лъжите му.Но вместо това пръстите ми погалиха лицето му.Ако сега не напуснех,стаята не знаех,какво щях да направя.Той ме привличаше неудържимо и аз исках всичко,което може да ми даде.
- А сега наистина ми извини,казах ти ще ставам рано,трябва да се наспя,за ад съм свежа.Обещавам ти отивам директно в леглото.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 7:42 pm

- Това , че някой те харесва , не значи , че няма да ти направя нещо , Елиза. Особено , ако те види с мен , това че те харесва моментално ще се изпари и не знам какво ще направи. - погледнах я.
- Не , не за това поисках този шанс , но мислих , че ако не те излъжа ще отидеш , а още нямам план как да се справя с него без куршуми.
- Добре , наспи се , лека нощ. - казах , обичаше да ме наранява , но не разбираше какво правя за нея , явно си мислеше , че повечето я харесваха , но това беше парад , повечето искаха нещо.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyСъб Юли 23, 2011 7:55 pm

Отидох като послушно момиченце,да си легна,но не можех да заспя,знаейки,че от Дилан,ме дели само една стена ,измъчвах се не беше редно да го чувствам,той не се беше променил,излъга ме,без значение от причината и въпреки това ,аз го исках,до себе си.Сигурно бях глупачка.След дълго въртене успях,да заспя.Събудих се на сутринта,но изобщо не се чувствах свежа и отпочинала.Влязох в банята ,да си взема леден душ,поседях под него колкото можех да търпя.Настръхнах цялата и излязох,бяхме стигнали острова.Където щяхме да направим снимките.Щом слънцето погали кожата ми престанах да треперя,очакваше се горещ ден.Слязох на брега,за да ме подготвят за снимките.Надявах се да видя Дилан,но не беше Джефри ,явно той нямаше да дойде.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyНед Юли 24, 2011 10:43 pm

Качихме се на яхтата , капитана ни посрещна , след което и Долкинс започна да се прави , но не направи , нито пък казах нещо , нямаше да правя циркове на кораба , докато не е направил нищо на Елиза. Ние с нея тръгнахме към каютите си.
- Започва да става късно , аз ще отида да се изкъпя и след 30 минути да се срещнем горе за вечеря , искаш ли ? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyНед Юли 24, 2011 11:09 pm

- Страхотна идея-казах и го цунках по бузката.Така копнеех за истински душ,не вана ,с ароматни соли и много,много сапун.Влязох в ,каютата си и свалих банския .Напълних си ваната и се потопих с блаженство в нея.Започнах нежно ,да мия тялото си и да се приготвям,за вечерта.Като се измих си облякох нещо секси това,беше единствената вечерна рокля,която бях взела ,със себе си.Сложих и обувки , които си подхождат ,малко парфюм,оформих косата си и бях готова,за вечерята с Дилан.Излязох от каютата си и се запътих нагоре към ресторанта.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyНед Юли 24, 2011 11:20 pm

След като се изкъпах , излязох на палубата на чист въздух , беше тъмно и нямаше никой , е почти никой.
- Смело е да излизаш тук , след това което направи и предупреждението ми. - чух гласа на Джефри и се обърнах към него.
- Защо просто не се възползва от шанса , който ти дадох ? Знаеш , че вече си пътник , нали ? Много жалки постъпки Джефри , така не се печели сърцето на жената ,която обичаш. Приеми го , Елиза е и умна и никога не би била с теб.
- Стига си говорил глупости ! Сега вече Дилан си мъртъв и да видим кой ще е с нея накрая на вечерта , ще си просто поредният нещастен случай. - каза и се опита да ме удари , но аз хванах ръката му и отново започнахме да се бием , този път не можех да преценя движенията му толкова бързо , не бях спал и бях уморен , но пак го превъзхождах. Ударих му няколко юмрука и падна назад.
- Жалък си. - казах като тръгнах напред и си мислих , че няма да се изправи , но изведнъж ме блъсна , а щом се обърнах към него ме наръга и аз паднах назад , след което насочи пистолет към мен , този път нямах никакъв изход.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyНед Юли 24, 2011 11:42 pm

Вече бях,почти до вратата на ресторанта,когато чух шум,в неосветената част на палубата.не бих отишла там,но чух стон ,някой имаше нужда от помощ.Затичах се ,колкото е възможно на високите токчета,гледайки да го правя на пръсти и да не издавам шум.Гледката на която се натъкнах ,накара кръвта ми да запулсира,като луда във вените.Джефри държеше пистолет,а Дилан беше на земята,прободен с нож,оцених камата ,не беше влязла дълбоко и бе възможно,да е само драскотина.бях побесняла изскочих от прикритието си.
- Какво си мислиш ,че правиш-казах.Джефри ме забеляза и се усмихна ехидно и оценяващо роклята ми.
- Нищо ,скъпа,само взимам това ,което си е мое-каза и ме придърпа грубо в мечешка прегръдка,целуна преди да успея да реагирам.Доповръща ами се ,напрегнах силите си и го сритах,но той бе едър мъж,а аз не бях стабилна с тези токчета.
- Дилан...-казах молещо.
- Дилан ,не може да е спаси той е зает... да умира-каза през смях.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyНед Юли 24, 2011 11:49 pm

Тъкмо , когато си мислих , че ще свърши , Елиза дойде , по дяволите , защо беше дошла , той щеше да я нарани , а аз нямаше да успея да й помогна , когато видях да я хваща и да я целува обаче побеснях , а и отвратената й физиономия ме накара да потръпна. Хванах дръжката на камата и дръпнах силно , поне успях да я изкарам от корема си , но започнах да губя кръв , още по -бързо. Хванах краката на Джефри и го съборих на земята.
- Май... не си...познал. - казах насечено и му ударих юмрук.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПон Юли 25, 2011 12:00 am

- Тъпо копеле-изкрещях .Когато Дилан извади камата ,щях да полудея,като видях колко кръв ,тече,но бързо се окопитих.Знаех,че има само един шанс ,да се отървем от този тук и той беше да го убием.Дилан не беше способен беше ранен и слаб,аз никога не съм убивала дори муха.Но винаги съм била на мнение ,че ако бъде застрашен живота на някой на който държа,няма да се поколебая.Така и стана това в следващите минути не бях аз.Наведох се и без това късата рокля се вдигна невъзможно нагоре и двамата мъже сякаш,забравиха ,че се бият и стояха и гледаха.Дигнах камата ,без да се опитвам да си оправям роклята ,не беше време сега да мислех,за приличието.Дилан щеше да види много повече от това ,вече го бях решила,а Джефри е всеки обречен има право да получи нещо хубаво преди края си.
- Много говореше Джефри,аз все те слушах-казах пристъпвайки уверено като дебнеща пантера в тясната розова рокля с камата в ръка ,от която още течеше кръв.
- А аз все те слушах,сега е време ти да замълчиш и да ме чуеш.Никой,чуй никой не може да нарани ,човек на който държи Елиза Даймънт и да си тръгне безнаказано.Казах и забих камата с голяма точност в черния му дроб,нарочно не уцелих сърцето.Той стоеше без мълвен и ме гледаше.
- Поздрави акулите от мен-казах с усмивка,в която нямаше нищо добро.Преди някой да успее,да каже дума ,го бутнах с всичка сила,той се олюля и падна от парапета последното, което се чу беше :
- Куч...-дори не можа да довърши думата.Отидох до Дилан и го дигнах,отведох го в стаята му ,където направих превръзка с аптечката,която имаше във всяка стая.
- Не така си представях вечерта-казах първите си думи,след като го бутнах.
- Убих го -казах и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПон Юли 25, 2011 12:07 am

Не можах да повярвам на очите си какво стана в следващите минути , Елиза го наръга и го уби , все още стоях със зяпнала уста , когато тя ми помогна да отида в стаята си и ме превърза.
- Всичко е наред. - казах и я прегърнах леко.
- Аз съм виновен за това , което се случи както и той , не трябва да съжаляваш за човек като него , той си го заслужаваше.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПон Юли 25, 2011 12:20 am

- Не ,Дилан,точно там е работата ,че не съжалявам,дори мъничко.Че дори,да мога да върна времето,пак бих постъпила така.Той те нарани-казах докосвайки с пръсти раната му.
- Дилан,това ще е нашата тайна сигурна съм ,че вече,ако не е изяден от някоя акула или не се е удавил е умрял от кръвозагуба.Тази област е смъртоносна.Поне за нещо да ми послужат уроците-казах.
- Дилан,знам,че си шокиран,но аз ти дадох шанс,въпреки,че не ти вярвах и ме плашеше.Но аз се научих да ти вярвам,да не се страхувам,дори нещо повече...Тези дни прекарани с теб,бяха най-хубавите от много време насам.Сега те питам,искаш ли,да си още с мен или това,което направих,развали представата ти ,за жената с която искаш да бъдеш ?-усмихнах се,щях да приема желанието му,без значение ,че ако ме отхвърлеше ,щеше а боли.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" EmptyПон Юли 25, 2011 12:23 am

- Няма да кажа на никого , обещавам ти. - усмихнах се , тя беше убила човек зареди мен , което значеше , че наистина беше започнала да изпитва нещо към мен и бях щастлив въпреки всичко.
- Искам да съм с теб и за мен тези дни бяха един от най-хубавите през живота ми. Не променя представата ми за теб , убивал съм много хора , не се притеснявай за това , разбирам те напълно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: