City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Чарли
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Къщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 5 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 5 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Къщата на Максимилиан

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Яну 18, 2012 5:28 pm

Тя се съгласи и преди да успея да се зарадвам грабна пръстена и го сложи,тръгна към спалнята и легна върху нея
-Обичам те Ема...не мога да повярвам,че ..ще станеш моя жена
Легнах при нея,не исках да отлагаме вечерята
-Идеята беше там да ти предложа,бях подготвил всичко,но ти ме изненада и не се стърпях
Но и ръцете ми също,веднага я придърпах към себе си,целунах я,скоро нямаше да мога да и се радвам така ,поне докато не роди
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Яну 18, 2012 5:34 pm

-Ох,добре!
Приближи ме,аз увих краче около него:
-Само малко,ще те по целувам.
Макар,че и двамата знаехме,че това малко никога не бе малко,а дори беше прерастваше в цяла вечер любов. За това се отдръпнах,пригладих роклята си и отправих малко.
-Хайде обличай се мило,за да излезем.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Яну 18, 2012 5:37 pm

Тя знаеше какво я чака ако остане в леглото с мен и за това стана и ме натири и мен
-А сега бягаш! - скочих след нея и я вдигнах - Няма да се измъкнеш..излизаме за малко и после тук...
Целунах я,погалих коремчето и
-После ще решим кога е сватбата
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Яну 18, 2012 5:44 pm

-Ще го решим по време на вечерята.
Облякох едно яке,защото беше много студено. Сложих си гланц и се подпрях на шкафа за да го погледам,как се облича. Беше толкова секс,че исках още сега да го награбя но се сдържах и не го направих.
-По добре е да отидем с такси,за да можеш да пийнеш малко вино.
А,ако бяхме с колата нямаше да можем.
-Или аз ще карам,а ти ще пиеш.
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 3:26 pm

Съвсем малко след,като се прибрахме,майка ми се обади,че Марисела,е родила и детето се казва,като нея. Беше много доволна,а аз и се похвалих с годежа и това,че съм бремена. Тя не реагира никак или по скоро се зарадва но още не вярваше,какво и се е случило. Затворих и телефона:
-Макс Марисела е родила здраво момиченце и са го кръстили на мама.
Бавно на пръсти се приближих към него:
-Като ги изпишат от болницата,ще идем да ги видим.
Сега се бях заела да му разкопчавам ризата:
-Макси... -гласа ми бе тих и сладък,дори малко влудяващ-Ти ще ме обичаш ли,ако напълнея?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 3:30 pm

Когато се прибрахме Ема се обади на майка си за да се похвали за годежа и внуче когато майка й ни изненада че Марисела е родила момиче,е щеше да има още едно внуче съвсем скоро,само се боях как брат и би реагирал,но тя бързо прогони тези мисли като се зае да ми разкопчава панталона,докато дойда на себе си вече надигах роклята и над кръста,а Ема ми задаваше глупави въпроси
-Разбира се,че ще те обичам...как да не те обичам като ще ме дариш със дете...
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 3:35 pm

-Не става въпрос за това...
Май това се наричаха хормони,бушуваха за миг,като се обърнах с гръб:
-Ами,ако стана много дебела,тялото ми ще бъде съсипано.
Започвах да се плаша,дали щеше да ме харесва въпреки това,което щеше да се случи с мен.
-Аз вече съм пълна,старите ми дрехи трудно ми стават.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 3:40 pm

-А за какво?
Притесняваше се за глупави неща,дори да станеше 100кг пак щях да я обичам,но нямаше да надигам тази тема
-Няма да бъде съсипано,ще бъдеш приятно кръгла за няколко месеца,а после ще си върнеш килограмите и секси фигурата,може би Марисела ще ти помогне,тя със сигурност има режим и може да ти помогне,не се притеснявай принцесо,ще те обичам въпреки това
Тя се обърна по гръб,а аз я притиснах в тялото си,докато бяхме още в хола
-Ще те обичам и искам независимо слаба или пълна си
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 3:47 pm

Опрях се на него,като извих вратлето си за да ме целуне по врата. Мина ми за секунди,само с една негова страстна целувчица:
-Сигурен ли си,ами ако те сплескам?
Обърнах се лице в лице с него,надигнах се на пръсти,впих устни в неговите:
-Ще ме любиш ли така страстно?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 3:50 pm

Целувката по врата винаги оправяше нещата,а сега беше и възбудена,а започнехме ли тази игра нищо не можеше да я спре...
-Няма да ти давам да си отгоре и готово
Гризнах я по ушенцето и я вдигнах на ръце и заведох в спалнята,пуснах я и отново впих устни в нейните,а ръцете ми вече бяха свалили роклята й
-Че и по-страстно,само да пожелаеш,но само докато можем,скоро ще ни е трудно да сме диви,не искаме да навредим на детето нали?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 3:53 pm

Поклатих глава и го дръпнах за ризата към мен,ухапах устните му но не бе грубичко,а по скоро възбуждащо:
-Но все още можем,за това ме люби диво...
Свалих ризата му на пода,като огледах тялото му,бе заякнал много и това малко или много ме възбуди още повече:
-Само едно докосване и ме палиш!
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 3:57 pm

Палавницата знаеше как да ме провокира да направя каквото иска..с размах свали ризата ми и ме ухапа леко за устните
-Да можем,само да поискаш
Прехапах устни щом остана гола пред мен,притиснах я с гръб към мен,като не спирах да галя тялото и да я подлудявам,бях възбуден и тя го усещаше,дишах във врата й ,като и говорех тихо и нежно
-Искам да те паля винаги
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 4:03 pm

Любимата ми поза и го знаеше,телкова добре знаеше,какво ми харесва,какво ще ме накара да стена от удоволствие. Усещах дъхът му,започнах да се възбуждам толкова силно,че вече всичко под мен бе мокро.
Надигнах дупето си,за да може да проникне в мен свободно:
-Да искам те сега в мен!
Не търпеливия ми глас излезе толкова тънък,защото наистина го желаех.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 4:09 pm

Беше готова за миг,знаех че обича това положение и тази поза ,за това и така бързо я притиснах,а тя се надигна за миг за да съм в нея на часа,но не ставаше така лесно..
Притиснах я в снетата все така,но прокарах ръка по тялото и,през гърдите по корема и към бедрата й,като накрая проникнах с тях в нея
-Не бързай,нима вече не обичаш да си играеш с мен?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 4:14 pm

-Обичам...
Успях само да кажа но простенах,защото ръцете му умело се движеха в мен и ме караха още повече да се възбуждам. Движех се под него,като дупето ми се отъркваше в мъжествеността му. Той пулсираше усещах,че ме желае и едва се сдържа но истината беше,че и двамата обичахме играта,тя си бе ужасно сладка. Хванах ръката му и я спрях,като я дръпнах от мен,обичах да му се дърпам,така ставаше още по див. Опитах се да го избутам от мен но той не мръдна.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 4:16 pm

Дори не успя да довърши,а просто се движеше с мен макар да не бях внея,знаеше че не издържам,но обичам да си играя,за това и реши да ми се дърпа като махна ръката ми,опита да ме избута ,но не и се получи
-Ааа не
Притиснах я отново и този път проникнах в нея като я повдигнах леко,тя се опря в стената,а аз я подхванах през кръста
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 4:22 pm

Опитах да се дръпна но той ме бе уловил и се опрях в стената,нямах много начин за мърдане. Това усещане бе незаменимо,може би повечето хора,ще си кажат,че е глупаво да намирам възбуда в малко по грубият начин но ми харесваше,как ме държи силно. Все едно с този жест казваше,само моя си и няма да мърдаш никъде. Само мисълта,че ме притежаваше ми действаше готино.
-Само твоя...
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 4:27 pm

Не спрях да се движа в нея,не спрях да се наслаждавам на сладките и звуци и да я дарявам с насладата да ме има
-На никой друг
Без да излизам от нея я вдигнах и се оказа на леглото над мен
-Ти си принцесо
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 4:33 pm

-Бързо се отказа?
Закачих го,пръстите ми се впиха в гърдите му:
-Мой си,само мой!
Изричах почти без да си поема дъх но щях да свърша,от скоро не ми се бе случвало,да свърша толкова бързо. Напомняше ми за първия ни път. Той ми бе показал всички чудеса.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyЧет Фев 09, 2012 4:47 pm

-Не съм,просто не искам да те мъча повече
Засмях се и я задвижих отново по бързо,когато тя свърши заедно с мен,знаех че обича,изтегнах се на леглото и я прегърнах,обожавах, а и тя също
-Обичам те!Правиш ме невероятно щастлив и само твой
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Апр 25, 2012 1:45 pm

Стоях в кухнята,като готвех нещо за вечеря,не бях типичната домакиня но от както не можех много да се движа,заради 3 и половина килограмовия си корем,,стоях ,готвех и ядях. Дори секс не можех да правя,защото определено не се чувствах нито красива,а като огромен плондер,а и ми бе малко забранено за да не предизвикаме ранно раждане. Е,сега трябваше да го предизвикаме,защото минаваше една седмица след термина. За това си бях направила люто къри,казваха че помагало. Можех да го ям но се опасявах,че Макс няма да може да го хапне,защото бе смъртоносно. Дотътрих се бавно до кухненската маса с чиния в ръка и кола в другата седнах и оставих чиният.
Не искахме да знаем пола на детето,за да е изненада за нас но имах чувството,че ще е момче,защото ме риташе ужасно. Сложих ръка на корема си,усещах крачето му:
-Моля те спри се за малко,имам нужда от почивка...
То не се спря дори за миг,дори когато започнах да ям,а може би от лютото,започна да хълца:
-Съжалявам бебо но е крайно време да се появиш....
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Апр 25, 2012 1:50 pm

Минаваше седмица след термина на Ем,а вече ставахме нетърпеливи,от месеци не можех да бъда с нея,а я желаех толкова много.Мейсън и Мари вече се радваха на Кат,исах и аз вече да се насладя на детето си,до видя жена си отново в прекрастното и тяло,не че и така не ми харесваше,но си я предпочитах слаба.
Днес е решила да ми готви нещо люто за да предизвика раждането,а аз се мотаех из стаите когато замириса на люто къри
-С това ли ще го караш да излиза?Най-добре в спалнята,със сигурност ще излезе
Но тя сложи ръка на коремчето си,май май действаше
-Тръгваме ли?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Апр 25, 2012 2:17 pm

-Още не мили,само ме рита много но нямам контракции,а и водите ми не са изтекли.
Боднах една голяма лъжица от кърито,като го пъхнах в устата си,малко му се смръщих. Отпих после от колата и погледнах към макс:
-Не ме предизвиквай Макс,знаеш че те желая повече от всичко на света но не бива да го правим,няма да е приятно спомена за секса да бъде премесен с моите води,контракции и лудо тичане към болницата. Не искам да те отвратя.
Усмихнах му се леко но без зъби,защото малко ми се гадеше от лютото,щях да експлодирам от газове,това не бе никак добре. След това бутнах чинията,бебето продължаваше да ме рита,подсказваше,че кърито не му е любимо.
-Добре добре няма повече!
Въздъхнах дълбоко,като подадох ръка на Макс,за да се изправя. Само че залитнах и се озовах в обятията му.
-Оу,Макс!
Сгуших се в него,само за миг,малко се страхувах от развоя на нещата и дали бременността,ще мине добре.
-Обичам те нали го знаеш?
Направихме две крачки към дивана когато усетих,че нещо се пука,след това всичко по мен беше мокро,както и пода:
-Макси....-казах аз с жален поглед-Колата бързо...
Стоях на едно място и не смеех да мръдна защото очаквах вълна от контракции да ме залее всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Апр 25, 2012 2:23 pm

Само и се усмихнах ,знаех че няма да се навие както и стана.Но не можех да се сдържам поне с коментарите си,толкова я исках че едва ли щях да дочакам да я изпишат от болницата за да бъде моя,а и едва ли щеше да има против..
-Спирам,а ти спри с това къри,детето после няма да иска да яде нищо люто
Тя се изправи и политна към мен,изкушението беше голямо,но опитах да запазя контрол и да я пусна да седне
-Оу..това си беше нарочно,искаш да ме дразниш
Как да не знаех,че ме обича,щеше да ме дари с дете,щяхме да сме родители много скоро.
-Знам скъпа,аз също те обичам много
Тогава тя извика,под нея всичко бе във вода,явно беше започнало
-Спокойно принцесо,всичко е готово,дишай само и всичко ще е наред-взех чантата й,подадох и ръка и тръгнахме към колата
-Внимателно - помогнах и да се качи и тръгнах към болницата
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 EmptyСря Апр 25, 2012 8:42 pm

Мина седмица,аз трябваше да се прибера да взема дрехи,задържаха Ем повече от колкото бяха казали,но беше за нейно добро..
Вече бяхме в колата,тя искаше вана,а това изкушаваше и мен,но не и докато малкия беше в къщи..
Паркирах колата и помогнах да излезе,качи се горе,а аз оставих багажа
-Дай ми детето,ти се изкъпи
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Максимилиан
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Максимилиан Шел
» Къщата на семейство Костанза

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Бедните квартали-
Идете на: