City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Къщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 2 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Къщата на Максимилиан

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 6:57 pm

Малката ми палавница знаеше как да ме провокира,как да си играе и това ме побъркваше.Сложи ми едни белезници и стана,не можех да я докосна,само при тази мисъл отново бях възбуден,бях готов да я имам на мига.Скочи от леглото и отиде някъде,след малко се върна преоблечена,беше ..божествена,отново ме остави с отворена уста и ококорени очи...
-Мила??
Но тя нямаше милост,играеше си с мен,целуваше ме,галеше ме с устни и караше мъжествеността му да пулсира жестоко
-Сладка... - нямах думи ,не знаех как да изразя колко ми е хубаво с нея,как желая да покоря отново това тяло и да разкъсам този костюм за да се добера до нея.Но тя взе сметаната и го покри с нея,когато се наведе да я оближе изръмжах,искаше да ме довърши така,нямах против..ставаше все по дръзка,движеше се доста умело,ръмжах като животно,бях изгубен в нея
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 7:04 pm

След,като го облизах сладко,го притиснах с гърдите си,той не можеше да устои на това докосване. Знаех,че ще му хареса,ръмжеше като някое малко зверче. Беше останал без думи,отново го поех с меките си устни и едната ръка,като се задвижих бързо,а езичето ми се въртеше. Исках да го докарам до невероятен екстаз,не спрях не беше момента да спирам,той дишаше очистено,задвижих по-бързо и по-бързо.
Щях да го докарам до луд отгазъм нямаше да спра сега за нищо на сверта,трябваше толкова исках да видя тялото му гърчещо се от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 7:09 pm

Тя беше безпощадна към мен,играеше си като опитно момиче,знаеше къде и как да ме докосне за да предизвика тръпки по тялото ми,горях от желание ,исках я ,исках да усещам топлината и мекотата на сърцевината и,но тя май искаше да свърша преди това.Нямах против,но след това тя щеше да се гърчи под мен
-Мила?Принцесо,искам те,не ме мъчи,искам тялото ти....
Извивах се,не можех да се хвана за нищо,не можех да я погаля,беше вързала ръцете ми,края ми наближаваше главоломно,тя бе способна да ми докара оргазъм който да разтресе тялото ми както нищо друго не би могло!
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 7:31 pm

-Знам мили но ти обещах,обещах ти да те накажа!
Продължавах да се движа само с ръце,той свърши,тялото му гореше беше потен и невероятен. Извадих от корсажа си,извадих кючето и се наведох да го отключа и освободя:
-Свободен си красавецо!
Сигурно нямаше да ме вземе веднага,сигурно му трябваше време да се успокой. Наведох се и се вслушах в сърчицето му,то щеше да избяга:
-Любими обич моя!
Целунах гърдите му и се отдръпнах:
-Да си починем искаш ли?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 7:40 pm

Беше обещала и го спази,наистина ме наказа,това което направи с мен друга не можеше,само тя командваше тялото ми,само тя го караше да полудява.Накара ме да свърша за нея ,хареса и да ме вижда как се потя и гърча от удоволствие...
От корсета извади ключ и ме освободи,гледах я ,изпивах я с поглед,какво можех да сторя за нея,легна на гърдите ми,слушаше сърцето ми чудеше се ще почива ме ли.
-Изморена ли си красавице?Ако искаш ще си починем...
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 7:44 pm

Сложих ръце на кръста си:
-Ти си изморения,аз съм само малко гладна и искам пудинг.
Приближих се към него и го целунах,засмуках устната му и станах,като се тупах по дупето:
-Нямам умора любими дори като се прибрах си мислих за теб под душа.
Завъртях се,косата ми отскочи,намигнах аз,тичайки към кухнята,за пудинг.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 7:50 pm

Не с нея не ме налягаше умора,но мислех и за нея,тя стана да вземе пудинг,беше гладна,щях дом се върна взех бързо пудинга от ръцете и,а нея повалих на леглото с палава усмивка,взех белезниците и я вързах за леглото
-Сега е твой ред са си наказана принцесо
Близнах устните й,спуснах език по врата и,после взех пудинга и започнах да я храня по малко,но на всяко второ парче я цапах за да мога да изчистя това с устните си,а и да подлудя малко сетивата й
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 7:58 pm

-Ей Мекс!
Извиках като се засмях взе ми пудинга,сложи ме на рамо и ме стовари на леглото:
-Какво ще правиш любими?
Тогава ми сложи белезниците,и вече знаех какво,ще става. Той искаше да ми го върне,хранеше ме с пудинга,като се облизвах сладко и го гледах:
-Ще ме храниш ли мили?
Още бях с костюмчето,дали щеше да ми го свали? Даде ми още една лъжица и скоро,щеше да свърши:
-Но да знаеш сметаната свърши!
Предупредих го аз.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 8:02 pm

-Не ни трябва сметана принцесо
Казах лукаво,нейното тяло бе достатъчно сладко и изкусително,а и имах шампанско
-Идвам веднага
Влязох в кухнята и взех бутилката останало шампанско,върнах се и седнах в леглото при нея,като се наведох и започнах да я целувам навсякъде,тя се извиваше,но нямаше много възможност за това.Целунах сладките и гърди които се показваха над корсета,преминах по талията и с ръце като я гъделичках,спуснах се към бедрата и,не пропуснах да погаля нежността и като я подразня...исках да сваля това,но исках първо да я подразня...
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 8:09 pm

Потръпнах когато ме погали през бельото,то бе така стегнато но и тънко,а ми пречеше толкова много. Извих нежно,като издадох гърдите си напред:
-Мъчиш ли ме принце не мъчи принцесата си!
Разтворих краката си,като го чаках да ме докосне нежно:
-Знаеш че само с една ласка можеш да ме накараш да се разтека по теб,да ме възбудиш. Да пулсирам за теб!
Надигнах се но той се дръпна,измърках:
-Любими мой...
Нацупих му се,като актриса:
-Не си честен така!
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 8:45 pm

-Ти също ме измъчи принцесо,сега е мой ред
Целунах нацупените и устни и се спуснах отново да дразня кожата и,да целувам гърдите и,да галя бедрата...вдигнах я с гръб към мен и целунах мясото,със зъби махах корсета й докато не го свали напълно,докоснах нежното и гръбче,дарих го с целувки и се спуснах към сочното и дупенце...Прегърнах я като едната ръка мачкаше гърдите,а другата дупето и,в ухото и нашепвах мили думи
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 8:52 pm

Влудяваше ме така като ми беше в гръб,обичах да го гледам но той сега си играеше с мен и това ми харесваше:
-Макс,обичам да правиш така!
Ръката му бе на гърдите ми,нежно ги притискаше:
-Поиграй си с мен...
Отърквах дупето си в коравата му мъжественост,и му мърках.
-Побърквам се по теб знаеш го нали?
Погледнах го,целунах страстно устните ми:
-Проникни само един път в мен искам да те почувствам.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 8:58 pm

Знаех какво обича и какво не,знаех как да я подлудя
-Обичам да ти достаням удоволствие принцесо
Продължавах да я дарявам с ласки докато не се отърка в мен,бях отново готов за нея,бях на ръба да я взема,но щеше да е прекалено лесно за нея..искаше да си поиграя,да ме почувства
-Ще ме имаш скъпа
Ръката ми се спусна към бедрата и и ги погалих нежно,насочих се към нежността и,подразних я,проникнах с пръст в нея,но не ожех щом усетих топлината и ,взех ключа и я пуснах,приковах я под себе с ии проникнах в нея...оставих ръцете и да се разхождат по мен,движех се бързо,дишах учестено във врата и докато полудее с мен
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 9:03 pm

-Предаде ли се любими?
Отключи ме,обърнах го,като оставих да проникне в мен. Телефона не спираше да звъни. Не исках да го вдигам,какво им ставаше,забавлявах се. Хванах го и го метнах в стената,не исках никой да ме търси,не исках да съществувам за никой,освен за любимия си.
-Люби ме любими,нека забравим другите!
Притисках се до него,като този път,щеше да е много дълго,защото той бе свършил съвсем наскоро.
-Този път няма да е лесно!
Сладкия ми смях загатна,че ми харесваше и го очаквах.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 9:07 pm

-Пред теб няма как да не се предам красавице
Не спирах да я целувам,да я докосвам,да зачервявам кожата и,да се движа в нея,подлудявахме се взаимно докато телефона не се разваня,тя го метна в стената и продължи да се закача с мен.
С това момиче бях напълно изгубен,беше пленила душата ми,сърцето и ума ми
-Няма да спра докато ти не пожелаеш принцесо
Хванах ръцете и над главата,скоро бях свършил и доста щях да я потормозя докато свърим ,а нямаше да я оставя да свърши преди мен
-Дръж се красавице,тази нощ ще спиш като къпана
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 9:23 pm

Любех ме се диво,въртях ме се,като дори паднахме от леглото,докато се борим кой да е отгоре. Добре че паднах върху него.
-Завъртя се света!
Направих сладко коментарче и се задвижих над него. Обичах това движение на кръста,караше го да съска приятно:
-Ей ти си принц,не змийче!
Засмях му се,хванах ръцете му,задвижих се палаво и бързо:
-Полудявам по теб,мога да го правя непрестанно стига да имам сили.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 9:27 pm

Тя не стоеше на едно място опитваше се да доминира над мен,нямах против това макар малко да си поиграхме кой къде да е,дори паднахме от леглото и слава богу бях от долу,слъдкото и кръстче се извиваше като змия,правеше го толкова плавно,че ме подлудяваше,бях получил най-хубавия подарък,най-невероятната жена
-А ти си моя дар...друго нищо не ми трябва в този живот!
целунах я,но тя ми хвана ръцете и се задвижи както на нея и е удобно,както и позволяваше тялото,а тя не го щадеше
-Взаимно е принцесо , обожавам времето с теб,обожавам игричките ти,начина по който ме караш да те искам
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 9:37 pm

-И аз те обожавам красавецо, принце мой!
Захапах безжалопстно устните му но без да го наранявам. Задвижих бързичко,за да се докараме до края,твърде дълго си играхме,трябваше и вече края. Почна да става късно,колкото и да го исках утре бе на работа не исках да бъде уморен:
-Трябва да привършим любими,късно става,утре да не ти се спи!
Държах ръцете му и се задвижих бързо но го пуснах:
-Искам този път ти да си отгоре,да свършиш в мен.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 9:42 pm

Когато захапа устната ми подивях,хванах я безпощадно за дупето и я стиснах,надигнах се,но тя хвана ръцете ми,движеше се,докарваше ме до края,усещах го,но и тя също ,вече идваше..
-Свършваме скъпа,щом си изморена
Преобърнах я , целунах я,задвижих се и на втория тласък усетих оргазма и,миг след това свърших и аз,излях се в нея,тя сама го пожела,а желанията и бяха заповеди за мен
-Обичам те! Обичам те Ема,ти си ... нямам думи за да те опиша принцесо
Държах я в ръцете си докато преминат конвулсите й
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 9:54 pm

Отпуснах се на него,като го захапах по врата:
-Може би брат ми в момента е полудял!
Скрих се в гърдите на Макс,като се засмях:
-Може би не може да понесе,че си има малка сестра която му е достойна съперница.
Гушнах си го силно,беше ми много топъл,дори се унасях:
-Оу май не ставам за гълги сексуални нощи,аз съм едно сънливо зайче.
Прозях се и бях готова да заспя върху него.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyЧет Ное 24, 2011 12:33 pm

Беше права,може би брат и се тревожеше,може би той беше този който я търсеше по телефона
-Защо не му звъннеш принцесо,нека не се тревожи,да не реши,че съм те отвлякъл и те държа на сила
Тя се сгуши в мен,прегърнах я,за да я топля,да я усещам до себе си,бях готов да се изправя срещу света ако се наложи за да я задържа
-Ставаш принцесо,не е нужно да са чак толкова дълги иначе ще ни омръзне,така е добре,а и съм изморен...ти ми изпиваш силите
Надигнах се и я зелунах по рамото,по нослето и устните
-Хайде,обади му се!
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyЧет Ное 24, 2011 2:39 pm

-Добре,ще му се обадя!
Надигнах се,като се прихванах за леглото и накрая достигнах до телефона и набрах телефона му. Той бе изпаднал в пълна истерия,дори започнал да ме търси:
-Спокойно много съм добре,просто се забавлявам,ти като го правиш аз не ти държа сметка.
Тогава каза,че е бил в затвора,предполагах го но това не ми пукаше,защото сега беше идеален,опитваше се да си оправи живота:
-Хайде и ти не си цвете за мирисане,ще се върна,когато преценя,за добре. Голяма съм и сама решавам.обичам го и само това има знаечение.
Затворих му телефона и се огледах за моя любим но той се къпеше. Приближих се и почуках на вратата:
-Искаш ли ме любими?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyЧет Ное 24, 2011 3:07 pm

Все пак взе телефона и се обади на брат си,не чух много от разговора,защото тръгнах към банята,все пак исках да говорят на саме,но чух че спомена затвор,вероятно брат и знаеше а сега и тя.Какво ли щеше да си помисли за мен,сигурно щеше да си тръгне,тогава се подаде на вратата на банята
-Знаеш,че те искам!Какво каза брат ти? - не споменах затвора,ако тя искаше да го каже щеше да го каже или просто отново да я имам и да си отиде,нямаше да я спра,нямаше да я критикувам
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyЧет Ное 24, 2011 5:26 pm

Приближих се към него уснихвах му се и,го галех:
-Да ядосан е,търси ме,каза да се прибирам. Но аз съм голяма и нямам намерение да се прибирам. Тук с теб ми е добре.
Опрях се на него и го целунах:
-Макс брат ми каза нещо в което само се съмнявах!
Погледна ме сигурно си мислеше,че ще го оставя:
-Не не се притеснявай любими. Не ми каза за какво но ми каза,че си бил в затвора. Мили не ме е страх от теб това не ме отблъсква от теб,сега си добър,държиш се с мен,като принцеса. Нито за миг не ме накара да се съмнявам в теб. Дори не исках да повдигам въпроса няма значение за мен.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 EmptyЧет Ное 24, 2011 5:36 pm

Тя се усмихваше,дойде при мен,галеше ме,оставих я,исках да и се насладя преди да си тръгне...
-Няма ли да те вземе на сила?Ти си инат ,но той е по-голям нали?
Тя щеше да си отиде,знаех го,целуна ме и спомена за затвора
-Ема .. - тя ме прекъсна,говореше че не я интересува,не знаела защо съм бил там,но сега съм бил друг,тя оставаше,не и пукаше какъв съм бил
-Любов моя знаеш ли колко щастлив ме правиш? Бях сигурен,че ще си тръгнеш..бях там истина е,осъдиха ме на 2 години,но излязох след година за добро поведение,хванаха ме за оръжие и дрога,но издадох партньорите си,тъй като ме оставиха натопиха ме...истина е че бях лош,сам се забърках в това,но това е живота на сирака
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Максимилиан
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Максимилиан Шел
» Къщата на семейство Костанза

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Бедните квартали-
Идете на: