City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Болница Santa Ángela - Page 3 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 3 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Болница Santa Ángela

Go down 
+5
Дилан
Ванора Райдъл
Чарли
Мейсън Робинсън
Селина
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:15 pm

- Само ,да си го пипнал-изкрещях,тогава изведнъж ми причерня и залитнах.Облегнах се на стената.
- Тя подреди и мен ,не само аз нея,така ,че сме квит.Няма какво да отмъщаваш,за женичката си.но не си мисля,че ще ти простя,за това което стори на Чарли ,да опасен си,но аз също ,така,че пази си гърба...-но не бях успяла да довърша изречението ,когато съвсем ми причерня.Изнесоха ме на носилка,бях получила кръвоизлив,в следствие на боя,нима кукличката ,ме беше подредила толкова лошо ?
- Какво сте направили,госпожо ?-укори ме доктора,чувствах болки в цялото си тяло,но на едно място ,беше по осезаема в областта на корема.
- Знаехте ели ,че сте бременна ?
- Какво ,не не съм-отрекох,не можех дори да си го представя,жени ,като мен не раждаха деца и не ставаха примерни домакини.
- Да вече не сте загубихте го,дано това ви е за урок.Жени да се бият-изсумтя доктора. и ме остави сама с обърканите ми мисли.Носела съм дете ,от Чарли,не можех да повярвам,на този етап никой от двама ни не искаше дете и въпреки това те ми го отнеха.Усетих как изкрещявам от внезапна болка от загубата,за нещо от което никога преди ,не съм си и мислела ,че ще имам нужда.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:18 pm

Влязох въпреки протеста,за изследвания ,след като не ми откриха нищо счупено ми промиха раните и ме превързаха превързаха .Дилан дойде след малко
- Какво стана ?-запих го надявах се ,че не я е довършил.Въпреки болката бях доволна от себе си,бях и се опряла нещо повече,отвърнах ѝ подобаващо.
- Знам,че ще ми се караш и ще изтърпя конското знам,че не трябваше,но ти казах истината ,тя започна първа ,както си седях ме удари и събори на земята.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:25 pm

- Добре , вярвам ти. - усмихнах се и я целунах , след което я прегърнах съвсем леко за да не я нараня.
- Не знам какво стана , тя прокървя и припадна и лекарите я отведоха, не се интересувам много. - вдигнах рамене.
- Ти как си ?
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:48 pm

- Добре съм,малко ме боли,но ще ми мине.Как така е припаднала,прокървяла е -казах невярващо.Не можех да повярвам,че съм я ударила толкова силно,че да прокърви.
- Но ще се оправи ,нали ?-Не знаех,защо не желаех,нейната смърт,въпреки ,че тя искаше моята.Той ме прегърна леко,но дори от това,ме заболя.
- Май ще трябва да ограничим,дори прегръдките-казах с недоволство.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:52 pm

След,като никой не дойде повече и полежах известно време,се изправих.Махнах си системите ѝ намерих дрехите си или това което беше останал от тях.Дънките ми бяха целите в кръв,спомних си за бебето и притиснах коремът си,каквото ѝ да беше,вече го нямаше.Не знаех,защо ,никога не съм искала дете,но усетих свиване в сърцето си.Сякаш бях загубила нещо ,много ценно.Имах нужда от Чарли,за това взех една престилка на сестра назаем и отидох при него.Той беше сам и със затворени очи
- Чарли спиш ли ?-запитах тихо,така,че ако спеше,да не го събудя.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:57 pm

- Не знам , май едната сестра казваше , че е загубала някакво бебе. - вдигнах рамене.
- Но не знам , дали беше за нея. Не трябва да ти пука , хора като нея си заслужават точно това , да умрат. - въздъхнах.
- Добре , ако искаш да се приберем , за да си починеш ?
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:58 pm

Не можех да си намеря място и не можех да заспя , но си затворих очите. Каква полза беше да ги държа отворени , като не виждах съвсем нищо ? Тогава чух Ванора да влиза.
- Не , не спя. - усмихнах се и леко се обърнах към нея , или поне където предполагах , че е тя.
- Какво има ? Не те виждам , но усещам по гласа ти.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Сеп 25, 2011 12:17 am

- Бебе ли ?-извиках
- Не ,не може да е била бременна,не ...тогава защо ме нападна,сигурно не е знаела-прозрях.Ужасът ме завладя,бях станала убийца и на невинни деца.Разплаках се,Дилан ме гледаше.
- Да отведи ме вкъщи,ще полудея,не знаех,не знаех...-само това повтарях и цялата треперех,не бях искала да навредя на невинно същество ,а ето ,че станах дете убийца.Усещах как ще припадна,но тогава Дилан,ме хвана и ме облегна на себе си.
- Не исках,боже,не исках...Но,тя ме нападна-опитвах се ,да прехвърля вината,за да не се поболея.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Сеп 25, 2011 12:23 am

Той не спеше,все още не знаех,дали да му кажа,за бебето,какъв смисъл,щеше ад има вече го нямаше.Но една страна той имаше право ,да узнае,а от друга,щеше ли да го заболи,та той никога не бе споменавал ,че иска деца.Имах нужда да го прегърна,изтичах забравяйки болката си ,до него ,той ме прегърна,сподавих един век,когато ме натисна по-силно.Но сърцето ми плачеше,явно тази загуба,ме беше разтърсила по-силно ,от колкото очаквах.
- Прости ми...-прошепнах тихо и скрих лице в рамото му,започнах тихо да хлипам.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Сеп 25, 2011 10:19 pm

- Не си виновна и няма за какво да се обвиняваш. - погледнах я , как можеше да й пука за тази убийца и за онзи идиот. Не разбирах , те щяха да ни убият ако имаха възможност , която нямаше да им предоставя. Нямах време да чакам тъпите изследвания , трябваше да я успокоя.
- Да тръгваме. - прегърнах я и тръгнахме към изхода.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Сеп 25, 2011 10:45 pm

Наистина нещо не беше наред , но какво можеше да е станало ? Не виждах и не разбирах нищо , притиснах я до себе си. Тя започна да плаче ? Ванора да плаче ? Значи наистина нещо сериозно беше се случило.
- Какво има , за какво да ти прощавам ? - казах докато все още я държах и нежно галех косата й.
- Какво се е случило ?
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Сеп 25, 2011 11:01 pm

Не знаех,как да му го съобщя и изобщо трябваше ли.Ами ,ако го разбереше от друго място,щеше да е по-лошо.Нямаше лесен начин,но нямаше и да го мъча,със заобиколки.
- Видях,Елиза и Дилан в болницата,той изчезна пред ида успея,да направя нещо,но се сбих с нея.Не беше прав-опитах да се засмея.
- Тя е доста тренирана,срита ми задника,точно толкова колкото и аз нейният.Поне и разкрасих малко в лилаво личицето.Но тя направи нещо по-лошо.Не знаех,Чарли кълна ти се иначе никога не бих тръгнала да се бия.Докато се млатехме дойде Дилан и ни разтърва,докато изведнъж получих кръвоизлив и припаднах.Аз...била съм бременна и о...Чарли,загубих детето,съжалявам толкова много.-Отново започнах да плача.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Сеп 25, 2011 11:05 pm

Стоях и не знаех какво да кажа , бях я предупредил да не се разправя , с които и да е от тях без мен , а аз не бях в състояние да се разправям точно в момента. Но от това , което ми съобщи , просто се вцепних.
- Всичко ще е наред. - беше единственото нещо , което успях да кажа. Единственият ни шанс , за щастие може би беше изчезнал. Но на хора като нас не се случваха такива работи , можеше да имаме дете , но те провалих всичко отново. Щях да убия Елиза по най-мъчителният начин по който можех , тъпата курва , ламтяща за пари щеше да умре. Първо щеше да изгуби ,всичко , което обича , а след това да умре по най-мъчителният начин.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyНед Сеп 25, 2011 11:50 pm

- Да -успях само да кажа.Без това и двамата не искахме дете,точно сега-казах опитвайки ,се да излъжа сама себе си.Че нямаше да мога ад се справя с дете.Истината бе,че това бе смисълът на живота на всяка жена,да създаде нов живот и дори аз исках един ден,да имам деца.
- Очаквах да ми се скараш,но ти си толкова добър,не те заслужавам Чарли,но те обичам с цялото си сърце.-целунах нежно ръката му,с която ме галеше.Той ме успокояваше ,въпреки болката в сърцето ми,която ме стискаше ,като в менгеме и не ми даваше да дишам.Тук бе Чарли и именно той я намаляваше
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПет Сеп 30, 2011 9:51 pm

- Не е вярно , по-лош съм дори отколкото ти някога си била. И аз те обичам и ще се справим заедно. - не можех да я погледна , но хванах ръката й и я прегърнах леко. Само да прогледнах , адът на онези двамата щеше да им се струва само дестинация и щеше да им се иска да са там. Смотаната кучка и глупака , щяха да си платят за всяка една сълза на Ванора.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПет Сеп 30, 2011 10:24 pm

- Не мили,не и за мен-целунах го.
- За мен винаги ще си най-добрият-стиснах пръститу му,когато хвана ръката ми.
- Всичко ще бъде наред,един един,ще спре да боли,но ще си отмъстим.- Аз исках това дете,знаех,че сега не е момента,но щях да се радвам,но както се бях успокоила и преди,аз не съм готова ,да бъда добра майка и отдадена съпруга.Това ми беше някак много далечно и въпреки това исках това дете и се заклех,че ще ронят кървави сълзи,за всяка наша болка.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПет Сеп 30, 2011 10:38 pm

- Разбира се , че ще отмъстим. - к азах и свих устни , това беше най- малкото нещо , което ще направим срещу тях.
- Ще ги боли много повече отколкото теб , обещавам ти. И ще плачат и съжаляват много повече , зареди това , че убиха детето ни. - стиснах другата си ръка в юмрук , само да се оправех по-скоро , Елиза щеше да види как умира любимият й , а после щеше да почувства най-голямта болка в света.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПет Сеп 30, 2011 11:41 pm

Отново в очите ми заблестяха сълзи,добре,че не можеше да ги види.Притиснах плоския си корем,където вече го нямаше детето ми.Легнах и оставих да ме гушка.Неговото присъствие,беше толкова успокояващо.
- Обичам те,Чарли ,ти си най-хубавото нещо,което ми се е случило в този живот. Оправи се мили и двамата с теб,ще ги накараме да си платят десеторно,за нашето страдание.Изведнъж телефона ми изписука ,пращаха ме по следите на някакъв певец,който бил задлъжнял на мафията.Изключих си телефона,не ми беше до това сега.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПет Сеп 30, 2011 11:48 pm

Прегърнах я и продължавах леко да милвам едната й ръка , с моята. Исках да я видя , да видя лицето й и да съм добре , за да мога да им го върна и да съм нейна опора.
- И ти на мен. - целунах ръката й и това чух , че телефона й извънява.
- Остави го , ако искаш поспи , със сигурност си уморена.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyПет Сеп 30, 2011 11:54 pm

- Да,няма да отида,точно сега не бих,желала да се разделя от теб-казах и въпреки,че ако ни завареха така,щяха да ме изхвърлят,но събух си обувките,той ми беше,направил местенце,мушнах се в леглото,до него и го прегърнах.Затворих очи и бързо се унесох,но сънят ми не бе спокоен.Виждах красиво малко момиченце с чертите на Чарли и моите очи,което ме обвиняваше,че съм я убила.
- Не,знаех,миличка,че те има,иначе не бих го направила-простенах в сънят си.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Окт 01, 2011 9:32 pm

Тя заспа , а аз бях прегърнал. Тогава чух какво каза и усетих как една сълза се стече от окото ми. Какво й бяха причинили , Ванора беше силна , а сега се държеше така , щяха да си платят. Цяла нощ сигурно бях разсъждавал , болката в сърцето ми и тези по тялото , не ме оставиха да спя , а само се каних и събирах злоба. Не знаех колко беше часа , но умората надви и мен и заспах.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Окт 01, 2011 10:00 pm

Събудих се от раздрусване по рамото.Действах по инстинкт скочих на бой,но не бях в добра форма и веднага усетих силна болка,от която почти извиках.
- А така,госпожице,първо не спазвате правилата,какво правите в леглото на пациента,втора налитате на бой на всички.Трябваше вече да съм викнал полиция.Но не съм толкова лош,разбирам,че се обичате и в момента и двамата имате ,нужда ,да сте заедно.Но моля ви,ставайте преди да ви е видял главния лекар,че ще ми откъсне главата-каза мъжът и ми подаде ръка.
- Благодаря -казах
- Извинявайте,наиситна не исках,да ви ударя-той само се засмя.
- Донесох болкоуспокояващи ,за господина,но има малко и за вас,като ви гледам имате нужда-каза той.Скочих пъргаво,като потиснах болката си,отидох до огледалото.Добре ,че Чарли не можеше да ме види,приличах на лилаво чучало и цялото ми лице и тяло ме болеше.Доктора ме погледна съчувствено и ми даде компрес с риванол,да облекча синините и лекарствата ,които ще потиснат болката ми.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Окт 01, 2011 10:04 pm

Когато се събудих , започнах не усетих Ванора. Опипах леглото до мен , но я нямаше. Къде ли можеше да е ? Ами , ако й се беше случило нещо. Упсях да превъзмогна болката в крака си и ребрата си и се изправих , напипах шкафа и бавно тръгнах натам , където си мислих , че е вратата.
- Ванора ? - казах по-силно.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Окт 01, 2011 10:34 pm

Тъкмо бях свършила с компресите,когато видях Чарли на вратата,беше откачил системите си и излязъл,както беше незрящ.Хукнах към него.
- Тук,съм любов моя,какви ги вършиш,не трябва да ставаш.Ела,ще ти помогна да си легнеш пак-каза нежно и въпреки болката,го облегнах на мен,бавно се запътихме към леглото.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 EmptyСъб Окт 01, 2011 10:38 pm

Легна на леглото леко и въздъхнах , хванах ръката й.
- Уплаших се , можело е да ти се случи всичко и като не те намерих просто откачих. - и настина си беше така , след онези неща , които каза снощи , можеше дори да си е направила нещо. Сърцето ми още прескачаше удари.
- А и това , че не виждам , не значи че не мога да се оправя в коридора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Болница Santa Ángela - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Болница Santa Ángela
Върнете се в началото 
Страница 3 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: