City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Чарли
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 4 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имението на Марисела и Мейсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 8:02 pm

Мейсън се изправи,не беше нормално,криеше нещо от мен
-Да не го прочете защото бях до теб,от къде да знам,че нямаше да и отговориш после,да я видиш?
Но той изтри съобщението и номера,това беше добре,но тя имаше неговия номер и щеше да му звънне отново бях сигурна в това
-Криеш нещо Мейсън,прекалено гузен си....
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 8:04 pm

-Стига мила моя,престани не крия нищо. Не се чувствам гузен,а разтревожен не бива да се ядосваш. Отивам горе в стаята там,ще съм,успокой се и ела след това.
Казах аз,като тръгнах към стаята:
-Не искам да ти стане нещо.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 8:09 pm

Усмихнах се,оставих го да мисли,че съм се отказала,че се успокоявам,но щях да разбера какво крие ..
-Нищо няма да ми стане,но си гузен
Той се качи горе ,а аз се обадих тук там за да науча това онова за въпросната манекенка.Но се зачислих дали сега не говореше с сега по телефона или с друга?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 8:15 pm

Метнах телефона,когато звъна в стената,като се разби на малки парчета,като легнах съвсем спокойно в леглото,като се завих. По дяволите,само тази манекенка ми липсваше. Всичко си беше добре.
Извадих лаптопа,като започнах да печатам документи,като излизаха на принтера. Трябваше да свърша някаква работа.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 8:24 pm

Качих се в стаята за да видя какво прави,но чух звук от удар в стената,а после и работата на принтера..
Останах опряна във вратата,не исках да му прекъсвам работата,а и може би наистина имах нужда да се успокоя.Бях научила кое е момичето което го потърси и че е много красива,можеше да ме измести,макар да бе казал,че ме обича
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 9:09 pm

След 30 мин. работа,се уморих,затворих лаптопа и легнах. Този ден не трябваше да протича така. Легнах и се завих беше ми студено,май ме втрисаше,а и ме болееше корема. Силно долу в дясно. По дяволите,какво ми беше станало? Никога не боледувах,но наистина не ми беше добре.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 9:12 pm

Не стана нищо,може би параноята ме беше хванала и той беше верен,но все имах усещането,че ме е предал..мина доста време а той стоеше вътре,чух лаптопа да изключва,може би си бе легнал..
Отворих вратата и го видях под завивките,може би спеше,приближих се тихо и го целунах по челото
-Добре ли си мили?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 9:18 pm

Целия горях,а корема не спираше да ме боли:
-Да добре съм,само ми намери,едно хапче за корем!
Казах аз,като се привих още в леглото,толкова силно ме болееше. Започнах да се потя не знаех дали,ще ми мине но се надявах да е скоро:
-Спокойно мила,ще се оправя,сигурно просто съм ял нещо развалено.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 9:20 pm

Докоснах челото му,той гореше
-Не си добре и едва ли само хапче за корем ще помогне,гориш Мейсън
Потърсих из рафтовете хапчета,но имах само за корем,той се свиваше в леглото
-Не ме плаши,кажи ми какво си ял?
Каквото и да беше щях да повикам лекар да го види
-От кога те боли?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 9:25 pm

-От сутринта но беше по малко.
Казах аз едва едва но не спираше да ме боли:
-Ядох само препечени филии.
Какво значение има това но от болка почна да ме унася:
-Извикай лекар,май е апендикса.
Нямах друго по гениално хрумване но симптоми те вече вървяха на там.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 9:27 pm

Не беше хапнал друго,значи не бе от храната,притеснявах се за него.Хапчето не помогна само го унесе и той сам помоли да извикам лекар
-Сега мили,обаждам се
Вдигнах телефона и се обадих веднага в болни;ата да изпратят лекар
-Сега ще дойде,само не заспивай Мейсън,всичко е наред
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСря Ное 16, 2011 9:31 pm

Линейката дойде много бързо.Качиха се и влязоха в стаята,като ме прегмледаха,за по малко от минута остановиха,че е спукан апендикс и то в много лож стади,защото имах и температура.
-Трябва да го отведем в болницата има силна инфекция,трябва спешна операция.
Качиха ме на и ме отведоха в болницата.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 1:51 pm

Бяха минали няколко дни от операцията,Ема и Мейсън бяха много добре,лекарите казаха,че всичко е на ред и сега можеха да водят пълноценен живот,е първите месеци трябваше да се пазят,особено от към физически натоварвания,което мен ме разочарова,но пък и аз не бях в състояние за това което си мислех.
Вече си бяхме у дома,най-сетне в нашето имение,в нашата стая и сами,само с прислугата която сега се суетеше около господаря си
-Добре дошъл отново у дома скъпи!
Прегърнах го и се качихме в стаята за да си полегне
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 1:54 pm

Хареса ми малката суетня,беше хубаво да си си отново в къщи. Да бяхме скоро в стаята,свалих си панталона,а после и горнището,като легнах в леглото. Сега виждах двата белега в огледалото,един от зад на бъбреците и един отпред за апандесита:
-На война да бях ходил нямаше да имам толкова шевове.
Казах аз,като легнах на леглото изчаквайки я и тя да се съблече и да дойде в леглото.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 1:57 pm

Когато започна да се съблича не можех да откъсна очи от него,беше толкова секси,дори с белезите по себе си.А и тялото му толкова ми липсваше,шмугна се в леглото и ме зачака,но не можех да отделя очи от него
-Нямаше да те пусна на война,стига ми тази в болницата
Свалих роклята която носех,беше широка за мен ,но все пак корема ми вече доста личеше.Легнах до него и го целунах нежно
-Радвам се,че си добре мили
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 2:10 pm

Гледах я с голямата рокля,като прехапах долната си устна,беше много секси но се страхувах дали,ще мога след операцията. И всичкия този стрес.
-Мила!
Тя се надигна и ме погледна:
-Искаш ли?
Наведох се и я целунах страстно,очаквайки да се досети какво искам:
-Искаш ли да проверим дали можем да го правим.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 2:13 pm

Той също ме наблюдаваше,по погледа му знаех какво си мисли,но не бях сигурна дали да рискувам да го нараня ,макар да го желаех безумно..
-Знаеш,че да - отговорих му когато ме попита искам ли,знаех,че това иска,но ме бе страх,той усети това
-Знаеш,че искам,но ме е страх Мейсън,не искам да ти навредя,а в момента съм огромна
Но въпреки това го дарих със страстна целувка,а ръката ми се плъзна по тялото му което гореше в този миг,но нямаше температура,а от страст
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 2:19 pm

Приближих се до нея но се засмях дяволито:
-Ще внимаваме,само ще се докосваме.
Засмуквах нежно устните и и кожата и,от толкова дълго я нямах,че сега просто не можех да се стърпя,макар мъжествеността ми да не показваше пълния си капацитет:
-Докосни ме и аз също теб!
Тръгнах по сладкото и коремче,като бавно много бавно се стигнах до горещото завоевание:
-Ох,бях забравил,колко мекичка,влажна и топла си...
Облизах устни и усетих,как мъжественоста ми вече бе в пълния си капацитет:
-Оу да отново сме в играта.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 2:24 pm

Видях дяволската му усмивка,знаех,че няма да е само докосване макар да го твърдеше
-Сигурен ли си ?
Засмука устните ми,бях невъобразимо възбудена въпреки размерите си,той ме докосваше нежно,по корема,а накрая стигна и заветната си цел.В този миг ръката му се спусна по неговото тяло,първо по корема,минах по белега и стигнах до възбудата му,не беше себе си,но вярвах,че скоро ще ми покаже какво може,в мига в който я докоснах,а той погали нежността ми беше готов за секунди
-Не си загубил форма скъпи - прехапах устни и го целунах отново,като задвижих ръката си,дразнех тялото му,дразнех сетивата си,но за сега не исках да рискувам с друго
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 2:32 pm

Пъхнах пръстите си в нея,за да и доставя сладко удоволствие. Тя се извиваше лекичко,не бе никак огромна,само коремчето и бе сладко кръгличко. Но и така ме влудяваше. Гърдите и бяха големи и меки,придизвикваха ме да ги докосна да ги вкуся докато можех. Очите ми бяха пълни с толкова плам все едно дете получаваше мечтания подарък за коледа. Махнах всичкко което ми пречеше да достигна красивата и гръд,като езика ми се заигра:
-Нямаш си на идея,как ми харесва тялото ти сега,как ми действаш.
Ръката и се движеше,като ме караше да треперя,а и тя също не оставаше надалеч,като задвижих сладките си пръсти:
-Няма да издържа дълго искам да съм в теб искам да хвана сладкото ти дупе и да те любя диво.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 2:37 pm

Когато усетих пръстите му в себе си се извих,сега бях толкова чувствителна,че дори това ми доставяше невероятно удоволствие,сякаш той е в мен.В очите му имаше див плам,който всеки момент щеше да изгори тялото ми,гледаше ме,изпиваше ме с очи,отърва се от горнището ми и се докопа до гърдите ми,като малко бебе жадуващо за майчино мляко
-Сега когато съм кръгла и не много подвижна?
Трепереше целия,тялото ми жадуваше да влезе с него в този ритъм,неговите движения замъгляваха разсъдъка ми
-Аз също няма да издържа любов моя,но не е редно,не искам да те боли - но въпреки думите си ,очите ми ,тялото ми копнееше именно за това,да ме люби както в първия ден
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 2:58 pm

Не не можех да издържа повече исках я,исках я и точно сега. Сложих възглавница зад гърба и,като се надвесих над нея,разтворих нежно крачетата и:
-Всякак ми харесваш,а сега просто ме влудяваш,влудяваш ме всеки път,като те погледна,като те докосна.
Проникнах в нея,като се задвижих бавно но трябваше да запазим това темпо:
-Знам,че това ще е мъчение но трябва да стигнем до края така бавно.
Наведох се колкото можех,без да нараня бебето или себеси,като засмуках гърдите и:
-Честно да ти призная харесвам големите ти гърди,вини ме но съм влюбен и в тях.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:03 pm

Знаех ,че няма да издържи,сложи една възглавница зад мен и се надвеси,гледах го и се наслаждавах на тялото му,разтвори бавно крачетата ми
-Ставаме двама,не мога да издържам да си до мен и да не те докосна,да те целуна
И го направих,целунах го,той внимателно се притисна и проникна в мен,не обичах това бавно темпо,но както бях възбудена и чувствителна можеше и да не е необходимо да сме диви
-С теб мога да стигна до него независимо от темпото
Обгърнах го с ръце ,но той не стоеше мирен,реши,че гърдите ми са апетитна хапка
-Радвай им се още малко,щом вляза в 7 месец съвсем ще се загубят
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:13 pm

-Оу жалко,толкова ми харесват!
Бях толкова разочерован но пък ги засмуках нежно,толкова ми бе хубаво,между меките и гърди:
-По чувствителни са нали?
По дяволите,беше ми като подарък който разучвах,който не знаех,как функционира:
-Не знам,какво не си харесваш,побъркваш ме всякак. Толкова си мека толкова,гореща и винаги готова да ме обгърнеш със страстта си,какво повече ми е нужно. Побъркваш сетивата ми!
Задвижих се малко по бързо но не биваше още да засилвам:
-Ти си моята жена,само моя!
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 EmptyСъб Ное 19, 2011 3:23 pm

Беше разочарован,но пък нямаше да е за дълго
-Ще се наложи да чакаш докато дъщеря ти спре да суче за да ги имаш отново!
Но той сега им се наслаждаваше и ги изучаваше сякаш бяха нова играчка
-Да,чувствителни са,в момента ме побъркваш с това което им правиш повече от колкото там долу където се движиш
Опитах се да се пошегувам,но и двамата знаехме,че той ми носи удоволствие където и да се намира по мен
-Ти си такъв ласкател,че ти повярвах,но пък е вярно,че само аз мога да те побъркам така...както ти мен
Мейсън забърза малко темпото,но не биваше да се увлича
-Твоя де,на никой друг
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Марисела и Мейсън
Върнете се в началото 
Страница 4 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Мейсън Робинсън
» Марисела - лицата зад нея
» Имението "Дънкан"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: