City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Чарли
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Нощен клуб "Xs Los Rios"

Go down 
+12
Мейсън Робинсън
Селина
Дилан
Виктория Екълс
Ема Грийн
Чарли
Ванора Райдъл
Меган Стивънс
Victoria
Дженифър Клемънт
Сара Макензи
Елиза Даймънт
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСъб Ное 19, 2011 7:55 pm

-Да забелязах,и час и половина на концерта който ти не успя да видиш.
Нацупих се,като се отдръпнах но държах едната му ръка и се завъртях,като косите ми се раздвижиха,бяха чупливи и се движеха като коприна. Спрях за секунда,като той се бе навел към мен,мислех че ще ме целуне но той искаше да ми покаже изхода. Как исках да ме целуне сега и тук но май не трябваше имаше камери в бара.
-Добре покажи ми го но не ме гони толкова бързо.
Хвана ме за ръката,като тръгнахме към изхода.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСъб Ное 19, 2011 8:03 pm

-Шегаджийка,как ще те изгоня,толкова усилия положи да останеш с мен тук
Тя беше като палаво дете,завъртя се,косата и се раздвижи беше като коприна.Останахме хванати за ръце и я поведох към изхода,поведох я зад бара,по един тесен коридор в дъното на който имаше врата
-Намира се зад клуба,до нея се стига от дъното на улицата,после ще те изведа от тук за да видиш
Очите и блестяха,тя искаше същото като мен или сее лъжех,но с риска да ме зашлеви щях да го направя.Вървеше пред мен,без да пуска ръката ми,коридора беше тесен и нямаше камери,нямаше да ме обвинят в злоупотреба.Дръпнах леко ръката й и тя се озова в ръцете ми,притиснах тялото и в стената и я целунах,устните и бяха меки ,нежни и толкова вкусни,че не исках да я пускам,исках да пия от тях цяла нощ,всеки ден,да не я пускам,но това зависеше от нея,дали ще отговори на тази целувка,на порива на тялото си
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСъб Ное 19, 2011 8:23 pm

Това което исках и стана,обичах да става на моето,знаех че понякога е нужно просто малко да почакаш и всичко щеше да се случи. Но бях малко изненадана,по скоро се отнесох от устните му. Но ми хареса избутах го към другата стена,коридорчето бе тясно така,че бе много лесно. Не исках да се откъсна от устните му,знаех че е лудо,да го желая,не бях такава но го исках исках,да спа с него. Притисках тялото си до неговото,бях на косъм да разкопчея копчетата на ризата му. А дори нямах голям опит с мъжете,какво щях да правя след това. Отдръпнах се омаяна от целувката:
-Аз,аз,съжалявам...
Истината беше,че го исках но не биваше,а въпреки това още го държах,гледах го и не отстъпвах от тъмнината:
-Тялото ми иска едно,а мозъка ми казва друго.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСъб Ное 19, 2011 8:30 pm

И тя го направи,отговори на целувката ми,беше страстна,беше дива и това ми харесваше.притисна ме в ответната стена и продължи това което аз започнах,но явно не бе сигурна какво иска,тялото и жадуваше да продължи,но разумът и говореше друго.Притиснах я в себе си отново
-Няма за какво да съжаляваш красавице,не си направила нищо лошо
Хванах брадичката и в ръцете си и я повдигнах за да ме погледне
-Остави сърцето си да те води,няма да те насилвам ако не го искаш,но не обещавам да те оставя на мира защото копнея за устните ти - и отново я целунах,но я пуснах да реши какво иска
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСъб Ное 19, 2011 8:40 pm

-Истината е,че те искам,че те желая но не съм от момичетата,който са за една вечер. Иска ми се да затворим това място да ме заведеш някъде,и да се отдадем на страстта.
Отдръпнах се от него,ръката ми мина през косите ми опрях се в стената:
-Толкова си красив и страстен,че не мога да спра да си фантазирам неща за теб и с теб.
Погледнах на горе по тавана:
-Не съм такава,а наистина не искам да си ми просто забежка.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСъб Ное 19, 2011 8:53 pm

-Аз не те искам за една вечер принцесо - погалих бузите и - Макар в началото да бях настроен за забивки,макар по принцип да съм таакъв ти си различна,последните минути с теб осъзнах ме искам нещо повече,че може би го искам с теб и ако ти искаш да те отведа на друго място ще го сторя
Тя се отдръпна от мен,каза ми,че си фантазира разни неща за мен,вече бях възбуден,панталона ми се издуваше
-Ако искаш ще ми покажеш всичко,но искам да те предупредя,аз не съм от твоя свят,не съм богат и не живея в красива и огромна къща
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 EmptyСъб Ное 19, 2011 9:12 pm

Щеше да се притесни от това но на мен не ми пукаше,той беше по особен от другите и не ми пукаше,какъв е. Той бе естествен,не се превзимаше,не ми се мазнеше и ме харесваше,такава каквато съм,не защото бях звезда.
Хванах ризата му и го дръпнах към мен. Усетих,нещо в панталоните му,май ме желаеше,както аз него в този момент. Потрепнах,от това усещане:
-Не ми пука,не съм толкова капризна,колкото изглеждам.
Приближих се още малко към него,надигнах се и прошепнах на ухото му:
-Заведи ме на твоето местенце.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "Xs Los Rios"
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Откриването на бар "Los Rios"
» Нощен патрул - Сергей Лукяненко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: