City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Чарли
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Нощен клуб "Xs Los Rios"

Go down 
+12
Мейсън Робинсън
Селина
Дилан
Виктория Екълс
Ема Грийн
Чарли
Ванора Райдъл
Меган Стивънс
Victoria
Дженифър Клемънт
Сара Макензи
Елиза Даймънт
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyСря Юли 20, 2011 11:49 pm

Танцувах си и всичко ,беше прекрасно,докато не чух един глас,който смрази кръвта ми.Някога обичах този глас,беше на скъп приятел или поне аз си мислех така,единственото хубаво нещо от него ми беше Кита,без която не можех.Бих му се разкрещяла,но каква полза,вече му се бях навикала здраво,дори го бях заплашила,че ще го убия,ако Чарли ,не се върне.А той ми се изсмя.Той тогава пръв ми каза,самата истина ,че ако ме е обичал е нямало да си тръгне,че за него така е било по-изгодно.Не вярвах,но се оказа прав.Не исках да правя сцени ,бях уморена ,пък и нищо не ми костваше.
- Добре,но само един !-казах и отидох с него ,мислех,че ще танцуваме нещо бързо ,но сякаш по поръчка пуснаха балада,не вярвах ад е случайност.По скоро беше платил,за това ,всичко решаваше с парите си.Опитваше се и мен да купи,не можеше да разбереше,че не се продавах.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyСря Юли 20, 2011 11:56 pm

Сложих ръка на кръста й , а с другата хванах ръката й и започнахме да танцуваме , дори и един танц ми стигаше , изпитвах нужда да съм близо до нея.
- Защо не ме разбираш ? - погледнах я и се усмихнах леко тъжно .
- Защо просто не ми дадеш един последен шанс ? Може да си щастлива с мен , мога да те накарам да се чувстваш като принцеса , той не е по-добър от мен и го знаеш , а за разлика от него , аз те обичам истински и дори живота ми да зависи от това , не бих те оставил. - но хубавото беше , че той скоро нямаше да бъде жив и тя щеше да го забрави така или иначе.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:06 am

Той ме притисна ,толкова близо,че да ме кара,да се чувствам неудобно.След,Чарли,не съм била с друг ,а той определено беше привлекателен.Но какви си ги мислех,той ме раздели с него от чисто егоизъм и нарича това любов ?
- Да ти дам шанс ?-погледна го невярващо.
- Ти съсипа всички шансове ,които можех да ти дам.Това ли наричаш обич,да накараш мъжът ,който обичах,да ме изостави ? Не си ли чул,думите ,ако обичаш някой твърде силно ,би го оставил,да е щастлив,макар и с друг ?Но ти какво направи,остави ме да плача ,знаеш ли ,че бях на път да се самоубия от болка ?-погледнах го право в очите.
- Но знаеш,ли поне за едно беше прав и въпреки,че ми причини страдание съм ти благодарна.Той сам ми го каза днес ,никога не ме е обичал.Но поне не се опитваше,да ме купи,като теб.-казах гневно,вече не можех да сдържам ядът си ,иска по-скоро,песента да свърши и да ме пусне.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:15 am

Погледнах я и погалих леко лицето й.
- Ти му беше бройка и двамата го знаем , много добре знаеш какъв е Чарли , той щеше да те остави изведнъж и да те боли много повече или щеше да го видиш с друга. Но аз предпочетох да намразиш мен и да го преодолееш с времето , да кажеш че не си е заслужавал. - на следващите й думи се ъчудих , аз не бях се опитал да я купувам.
- Не се опитвам да те купувам и никога не съм , просто винаги съм искал да се чувстваш добре и да ти давам всичко , от което имаш нужда. Знам , че любов не може да се купи и че някъде парите не важат.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:34 am

Това ,което чувах Дилан ли ,беше ?Беше ли възможно,да се е променил? Ама ,какви си ги мислех.Това би било,прекалено хубаво.Но да сме само приятели,за него никога не е било достатъчно,а в момента не можех,да му дам повече.
- Добре,може и да не си пробвал,аз да съм се заблудила.Но това не променя факта,че ме накара да страдам.Изваждайки Чарли,от живот ами по този начин.-Песента свърши и аз се отдръпнах.
- Мисля,че няма ,какво повече да си кажем.Желая ти ,лека вечер Дилан-казах и се обърнах да се върна при Вики и Джей.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:40 am

- Толкова ли си заслепена ? Той щеше да изчезне от живота ти така или иначе. - погледнах я , но тя си тръгваше , не знаех какво да направя , хванах ръката й нежно.
- Караш ме да правя отчаян неща Елиз. - въздъхнах и повдгинах рамене.
- Ако не ми дадеш още един шанс и да ми позволиш да ти докажа , че съм различен , Чарли ще е мъртъв до два дни.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:48 am

Погледнах го ,сигурно се шегуваше ,шега беше ,не ,не самата истина погледнах в очите му и там беше студено .Замръзнах изведнъж,в горещата вечер.
- Не си способен на това.-казах,все още отказвайки да повярвам,мозък ми отказваше,да асимилира думите му.
- Дори и ти ,не си способен! Не можеш,знаеш,че това ще убие и мен и кълна,че ако го нараниш,не знам как,но ще намеря начин,да си платиш!
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:51 am

- Той вече е наранен , Елиз. - погледнах я и се усмихнах , беше глупаво , но това беше единственият начин да си я върна.
- Имаш един ден да ми покажеш , че ще ми дадеш шанс , иначе той ще умра. Добре , че избрах отровата , която ще го убие по-бавно иначе отдавна да беше пътник. Ти избираш скъпа , всичко зависи от теб.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 1:04 am

Не можех да повярвам,на думите му,това точно не го очаквах дори от него.Чарли,беше заразен с отрова и от моето да ,зависеше животът му.
- Проклет ,да си ,да имаш шанса ,но не мисля,че това ще промени нещо,това което си направил е ужасно.-очите ми се пълнеха със сълзи.Но го целунах ,нали му бях обещала.тихо прошепнах:
- Ще направя всичко,не го наранявай повече излекувай го моля те-целунах го отново,макар да исках да го удуша в този момент.Животът на Чарли,беше в неговите ръце.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 1:12 am

Отвърнах на целувката й , нещо толкова мечтано и чакано , защо по дяволите не можеше да разбере колко много я обичам ?
- Знам ,че това което направих беше грешно , но това беше единственият ми шанс с теб , надявам се някой ден да можеш да ме заобичаш истински и да видиш истината за мен , да видиш кой съм. Ще го спася , имаме два дни , в който трябва да разбера , че съм получил шанса. Не искам да си с мен ,а просто да видиш кой съм и какво бих направил за теб , ако тогава и тогава не искаш да си с мен , ще те оставя.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:52 pm

Погледнах го,да го обичам истински ? Как бих могла,като ме принуждава,с нещо такова ,аз чувствах наистина объркана ,от думите му по някога говореше за чувства и приличаше на ангел,.След малко обаче ,показваше колко всъщност е егоистичен и тогава сякаш,самият дявол,бе пред мен.Но той ми даде надежда,че може да ме освободи ,завинаги от присъствието си,нали това исках ?Два дни,плътно с него е можех да го понеса,но се надявах,че няма да иска да спя с него,не можех.
- Добре,Дилан приемам условията ти ,но искам още сега ,да изпратиш някой,който да даде на Чарли противоотровата и без да хитруваш.Имаш думата ни,че ще спазя ,нашата част от уговорката.-Хванах го за ръката.
- Сега ела при приятелките ми,да те представя,като приятел ,с който се познаваме,те не знаят нищо повече и така,ще си остане.Съгласен ли си ?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 5:02 pm

Влязох в новия клуб,бях се прибрала за да се преоблека и се бях разбрала с Мейсън да се видим тук.
Носех тази рокля,за косата си бях се погрижила съвсем небрежно.Познавах само някои от харата в бара,една от тях беше Дженифър,беше освен моя приятелка и една от най - добрите ми моделки..Видях я и скоро щях да се присъединя към нея но първо щях да се огледам за Мейсън!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 5:13 pm

Закъснях,малко но се наложи,защото трябваше да се преоблека,облякох на бързо един костюм,като се оправих към бара но с личния ми шофьор. Още щом влязох няколко хора ме поздравиха,други аз но общо взето едва можех да се добера до бара. Имах една натрапница,която търсеше мъже с пари и винаги беше около мен.
-Мейс,как си слънчице?
Как мразех това,усмихнах се някак неконфортно и казах:
-Бях добре докато не ми каза слънчице.
Посегна да ме прегърне,като се дръпнах,с компания съм тук. Огледах се и най-сетне я видях,усмихнах и се и тръгнах към моята дама на вечерта. Стигнах до нея,като целунах ръката и:
-Добър вечер!
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 6:11 pm

От далич го фокусирах в типичния мъжки костюм,но край него се навърташе една жена,за това останах на мястото си,видях и Елиза,но тя танцуваше с някого,беше ми познат,но не знаех от къде.Олисана в наблюдението си,не усетих когато Мейсън се доближи и ми целуна ръката
-Добър вечер!Нима компанията на красиви жени ти е неприятна,че бягаш от ухажорката си?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Victoria
Moderator
Moderator
Victoria


Брой мнения : 106
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 6:38 pm

След като Елиза ни бе отнета от някакъв пич с Джей продължихме да танцуваме. Хванах я за ръката и се качихме на по-високото където може да се вижда всичко,песента беше тази . Джей правеше доста интересни движения,а аз следвах нейния пример. След известно време се приближих до нея и й казах че ще ида да си взема нещо за пиене и че ще я чакам ако иска да дойде. Слязох от дансинга,малко трудно си проправих път,през всички тези нагъчкани тела,но когато стигнах до бара,въздъхнах и седнах. Поръчах си едно уиски с много лед и започнах да се оглеждам наоколо за познати. Признавам си че клубът си го биваше,а пък и се запознах с доста интересни хора,хубаво беше че никой не ме бе разпознал,или просто бяха прекалено пийнали за да разпознаят които и да било. Актрисите тук бяха доста,чувствах се сред мой води.
Върнете се в началото Go down
Rebecca Swan
Ordinary people
Ordinary people
Rebecca Swan


Брой мнения : 27
Join date : 21.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 6:48 pm

Русокосата влезе в клуба. Още не можеше да разбере какво по дяволите вършеше тук. Не беше за нейната класа. Тя би трябвало да е в някоя долнопробна дискотека, но не. "Хайде отиди, какво толкова, ще се забавляваш" повтаряше баща й само и само, за да му се махне от главата и да може да погледа бейзболен мач. Бека обаче не беше никак доволна. Може би беше редно просто да огледа мястото и да се прибере. Щеше да измисли нещо пред стареца.
Още щом се озърна осъзна, че й облеклото й е неподходящо, но това никога не я е притеснявало. Момичето нямаше възможност за скъпите и префърцунени рокли на богатите принцеси. Без да се замисля веднага отиде на бара пренебрегвайки отвратените погледи , с които я даряваха нейните "приятелки" . Поръча нещо, което не бе сигурна, че ще успее да плати и се огледа.
- Виктория ? - повдигна леко вежда оглеждайки момичето до себе си.
Върнете се в началото Go down
Victoria
Moderator
Moderator
Victoria


Брой мнения : 106
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 6:56 pm

Изпих първото,второто,третото и четвъртото уиски и все още не ме ловеше,тово може би го бях наследила от баща си,той обичаше подобно уиски,както и пурите,но аз лично предпочитах хубавите макови цигари. Извадих от чантата си позлатената кутия с цигари,извадих една,запалих и си дръпнах. Поръчах си специалитета на заведението,беше някакъв коктейл от силни питиета,но аз издържах. До мен седна някой,а аз първоначално не обърнах внимание,но след това чух :
- Виктория? - обърнах глава и се подсмихнах. Беше Беки,прегърнах я леко :
- Как си принцеске,радвам се да те видя. - и си беше истина,беше от малкото хора за които винаги ще се радвам да видя.
- Как я караш?
Върнете се в началото Go down
Rebecca Swan
Ordinary people
Ordinary people
Rebecca Swan


Брой мнения : 27
Join date : 21.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 7:03 pm

Бека се усмихна доволно. Беше изключително благодарна на тъмнокосата. Благодарение на нея бе получила всичко или по-скоро работа. Работа без, която щеше да загуби домът, семейството и вещите си. Нямаше начин да не е благодарна. Виктория щеше да остане една от най-добрите й приятелки. Макар й богата , тя се отличаваше от останалите. Пък й беше добре за русокосата да се движи с актриса. Едва ли щяха да продължават да я гледат все така презително.
"Много смешно" помисли момичето. Определено не беше принцеса. Нито тук, нито вкъщи. Целият й живот беше пълна каша.
- Аз съм добре, предполага,. - подсмихна се и огледа всеки един човек в заведението. Ведрата усмивка не слезе от лицето й. Щом се обърнеше към Вики всичко се оправяше.
- Ти как си ? Не съм те виждала от много време. - призна.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 7:17 pm

- Не , така е прекалено лесно. След като стане това , което искам имаш думата ми , че ще дам противотровата. - усмихнах се и я хванах за ръката , толкова я обичах , как можеше да не го вижда или да не го разбира ?
- И добре , запознай ме с приятелките си , но те моля за истински шанс. Ще ти покажа , че не съм такъв за какъвто ме мислиш.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 7:23 pm

- Добре,Дилан ,предполагам,че дори човек,като теб,заслужава втори шанс ,но имам още едно условие,за да получиш шанса,трябва ад те опозная ,в истинската ти светлина.Искам да ти задам,няколко въпроса ,но ти трябва да си честен с мен,ти също ще имаш възможност,да ме питаш,каквото те интересува,така,ще се опознаем.Съгласен ?-Казах ,след което го отведох на бара,където си взех още едно уиски ,но този път изпих едва две глътки,не желаех,да съм пияна и с Дилан,въпреки ,че ми беше обещал,не знаех,какво може да стори,ако ме види ,че не мога да се боря.Там беше Вики с още едно момиче.
- Здравей-поздравих я
- Аз съм Елиза,след малко дойде и Джейн
- Момичета ,да ви представя Дилан,той е мой стар приятел -казах с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Victoria
Moderator
Moderator
Victoria


Брой мнения : 106
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 7:28 pm

- Не излизам често.. - обясних и се засмях. Отпих от питието си. Тя изглеждаше добре във всякакви дрехи,изглеждаше като принцеса с каквото и да се облечеше.
- Иначе съм.. бих казала задоволително добре.. - промърморих по-късно,а малко след това чух гласът на Ели и се усмихнах. Тя се представи на Бека,а след това и ни представи своя приятел. Погледнах го.. Това беше Дилан,нещо като мой колега.
- Най-накрая доживях да се запознаем.. - подсмихнах се и подадох ръката си за да се здрависаме. Не бях сигурна дали той бе познавал баща ми,но и да не беше сега аз бях тази зад бизнеса му.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 7:37 pm

За малко излязох, за да говоря по телефона, но по-късно отново се върнах в клуба. След малко Елиза дойде и ни представи, както тя каза, неин стар приятел.
-Дженифър - казах на приятелят на Елиза и се усмихнах.
От началото на вечерта исках Дазъл, но понеже всичко беше безплатно едва ли сервираха коктейл за 75 бона.. обаче аз исках.
-Ей сега идва - казах и си запроправях път към бара. Казах на бармана какво искам, а той ме погледна.. хм, учуден е меко казано. Казах му да каже на шефа си, ако трябва че едно откачалка, която иска да похарчи 75 бона иска Дазъл. После се върнах при другите, докато си очаквах коктейла.
Върнете се в началото Go down
Rebecca Swan
Ordinary people
Ordinary people
Rebecca Swan


Брой мнения : 27
Join date : 21.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 7:52 pm

До русокосата се настаниха мъж и жена. Очевидно Вики познаваше момичето, но мъжът бе пълна мистерия. Русокосата нямаше какво да каже освен името си. Не се чувстваше комфортно сред.. Богатите. естествено Виктория правеше изключение.
- Ребека. - представи се и подаде крехката си и леко груба ръка първо на момичето, а после на момчето, за да се здрависат. Не смяташе да казва нищо повече. Като се имаше в предвид, че едва ли щяха да намерят обща тема.
Бека само стоеше и се усмихваше. бавно отпиваше от питието си и накрая се реши да запали една цигара. Странно как още не ги бе отказала. Канеленият дим се разнесе около нея поглъщайки я изцяло. Смутено подаде кутийката на хората около нея. Все пак би било добре да ги почерпи.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 8:00 pm

- Съгласен съм с каквито и условия да ми поставиш. Ще бъда честен с теб , обещавам ти , няма повече лъжи и преструвки. Ще направя всичко , за да бъдеш щастлива. - после отидохме на бара , където видях очарователните й приятелки , целунах ръка на всяка една от тях.
- Много ми е приятно да се запозная с вас . - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 EmptyЧет Юли 21, 2011 8:05 pm

Дилан се съгласи с условията ,ми с което ме изненада,знаеше колко можех да съм проницателна и че не всички мои въпроси ще му харесат.В Далечината видях Марисела,махнах ѝ ,но тя тя беше в компанията на привлекателен мъж,за това не я викнах при нас.
Джей най после се върна ,липсваше ми.По усмивката ѝ разбрах,че е намислила нещо.Ребека явно се притесняваше,но нямаше защо.Обърнах се към нея :
- Не се притеснявай,тук си сред приятели.
Щях да падна ,добре ,че бях седнала,когато той целуна ръцете на момичетата.Това,наиситна ли беше Дилан ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "Xs Los Rios"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Откриването на бар "Los Rios"
» Нощен патрул - Сергей Лукяненко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: